Letní ladies open classs

Protančete s námi léto: každé úterý a čtvrtek v podvečer.

.

Letní LADIES OPEN CLASS

Od 7. července 2020 začínají letní ladies open class.

Pro letošní léto plánujeme nově termíny od pondělí do čtvrtka vždy od 17.00 hodin. Předprodej permanentek bude zahájen během června.

Kde: klimatizovaný Velký sál paláce Charitas na Karlově náměstí 5, přímo na metru B.

Dvě úrovně obtížnosti: skupina pro mírně pokročilé odpovídá absolventkám našeho kurzu pro začátečnice (1) a pro mírně pokročilé (2), skupina pro středně a více pokročilé odpovídá absolventkám našeho kurzu 3 a 4. Na lekcích jsou vítány i ženy a dámy, které do našich kurzů nechodí.

Jaké to bude: skvělé! Zatančíte si sambu, čaču, rumbu, mambo či jive, zopakujete figury, které už umíte z lekcí, a naučíte se i něco nového. Hodiny jsou v režimu open-class a lekce na sebe nenavazují. Přijít můžete bez ohlášení a platit buď hotově na místě, nebo si můžete koupit v naší pokladně permanentku na deset lekcí a přijít s ní kdykoliv máte čas a chuť během patnácti letních ladies open úterků.

Cena: s permanentkou na deset vstupů za 140,- Kč za hodinu (60 minut), při platbě jednotlivých lekcí na místě 190,- Kč za hodinu vč. DPH.

Je potřeba se někde předem přihlásit? Není, můžete přijít bez ohlášení. Buď již máte koupenou permanentku, pak lze jít rovnou na lekci, nebo si před lekcí zakoupíte v pokladně jednorázovou vstupenku. Prodej permanentek začíná od 2. května 2019. Kapacita bude v případě velkého zájmu omezena.

Těší se na Vás naše lektorky Lenka Nora Návorková, Tereza Prucková (Bufková), Eva Nečesalová, Pavla Zajícová, Zuzana Neumitková a lektoři: Michal Necpál a Adam Havel. Lekci vede každý týden jeden z lektorů, jméno zveřejníme vždy týden dopředu.

Taneční škola Vavruška na Facebooku

Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, můžete nám také napsat přes Messenger.

Telefon:

732 88 88 99 (mobil a WhatsApp)
226 25 82 62 (kancelář)
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 18.00 hodin.

Poštovní adresa a pokladna:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Otevírací doba pokladny:
Pokladna je dočasně uzavřena, kancelář funguje standardně dále. V případě potřeby si můžete předem sjednat osobní schůzku.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?