Letní ladies open classs

Protančete s námi léto: každé úterý a čtvrtek v podvečer.

.

Letní LADIES OPEN CLASS

Letošní letní open class skončily, další se budou konat opět od května 2020.

Každé úterý od 28. května do 10. září:

17.15 - 18.15 mírně pokročilé
18.30 - 19.30 středně a více pokročilé

Každý čtvrtek od 30. května do 12. září:

17.15 - 18.15 středně a více pokročilé
18.30 - 19.30 mírně pokročilé
Pořadí skupin je ve čtvrtek opačné než v úterý.

Kde: klimatizovaný Velký sál paláce Charitas na Karlově náměstí 5, přímo na metru B.

Dvě úrovně obtížnosti: skupina pro mírně pokročilé odpovídá absolventkám našeho kurzu pro začátečnice (1) a pro mírně pokročilé (2), skupina pro středně a více pokročilé odpovídá absolventkám našeho kurzu 3 a 4. Na lekcích jsou vítány i ženy a dámy, které do našich kurzů nechodí.

Jaké to bude: skvělé! Zatančíte si sambu, čaču, rumbu, mambo či jive, zopakujete figury, které už umíte z lekcí, a naučíte se i něco nového. Hodiny jsou v režimu open-class a lekce na sebe nenavazují. Přijít můžete bez ohlášení a platit buď hotově na místě, nebo si můžete koupit v naší pokladně permanentku na deset lekcí a přijít s ní kdykoliv máte čas a chuť během patnácti letních ladies open úterků.

Cena: s permanentkou na deset vstupů za 140,- Kč za hodinu (60 minut), při platbě jednotlivých lekcí na místě 180,- Kč za hodinu vč. DPH.
Pokud si zakoupíte permanentku na obě skupiny (méně i více pokročilé) zároveň, získáte slevu 400,- Kč a jeden vstup tak vychází na 120,- Kč za hodinu.

Je potřeba se někde předem přihlásit? Není, můžete přijít bez ohlášení. Buď již máte koupenou permanentku, pak lze jít rovnou na lekci, nebo si před lekcí zakoupíte v pokladně jednorázovou vstupenku. Prodej permanentek začíná od 2. května 2019. Kapacita bude v případě velkého zájmu omezena.

Těší se na Vás naše lektorky Lenka Nora Návorková, Tereza Prucková (Bufková), Eva Nečesalová, Pavla Zajícová, Zuzana Neumitková a lektoři: Michal Necpál a Adam Havel. Lekci vede každý týden jeden z lektorů, jméno zveřejníme vždy týden dopředu.

Taneční škola Vavruška na Facebooku

Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, můžete nám také napsat přes Messenger.

Telefon:

732 88 88 99 (mobil a WhatsApp)
226 25 82 62 (kancelář)
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 18.00 hodin.

Poštovní adresa a pokladna:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Otevírací doba pokladny:
Pondělí - pátek: 13.00 - 19.00
Pokladna je po dobu, kdy se nekonají kurzy, dočasně uzavřena, kancelář funguje standardně dále. V případě potřeby si můžete předem sjednat osobní schůzku.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?