Taneční soustředění

Letní víkend plný tance a pohybu

.

Sedlčany 2. - 4. srpna 2019

Srdečně Vás zveme na VIII. ročník Letního tanečního soustředění pro dospělé páry, které se bude konat první srpnový víkend ve středočeských Sedlčanech.

Příjezd do Sedlčan je naplánován na pátek 2. srpna 2019 v podvečer mezi 17:00 a 18:00. Po příjezdu je na programu ubytování, večeře, první společný seminář a večerní practise. Končíme v neděli 4. srpna později odpoledne, odjezd do Prahy je plánován okolo 18:00.

Místo konání:

Areál Středního odborného učiliště Sedlčany a místního internátu (mapa). Vzdálenost od Prahy činí pouhých 65 km - hodina cesty autem, větší část po rychlostní silnici R4 (auta se dají parkovat přímo v oploceném areálu po celou dobu pobytu), nebo hodinu dvacet přímým autobusovým spojením ze zastávky Na Knížecí (Anděl).

Vybavení a ubytování:

Tančit, stravovat se a relaxovat budeme přímo v místním areálu. Pro tanec jsou zde 2 sály - jeden zrcadlový sál a jedna velká tělocvična (svými rozměry odpovídající spíše sportovní hale) - místa k tanci bude opravdu dost a dost :-) Ubytování můžete zvolit buď na internátu přímo v areálu SOU, nebo v nedalekém hotelu Florian, případně si zajistit vlastní ubytování v některém z okolních penzionů:
1) Na internátu: čtyřlůžkové pokoje, sprchy a WC společné na chodbě na patře. Určeno především pro čtveřice, které se vzájemně znají a předem se na spolubydlení domluví. A pak také pro všechny, kdo nostalgicky vzpomínají na vysokoškolské koleje :-)
2) Na internátu: dvojlůžkové pokoje - lze zajistit za příplatek čtyřlůžkový pokoj obsazený pouze dvěma osobami, sprchy a WC společné na chodbě na patře. Výhodou bydlení na internátu je, že jste v centru dění a máte vše po ruce. 3) V hotelu Florian***: který se nachází 5 minut vycházkové chůze od areálu s tanečními sály a jídelnou, dvojlůžkové pokoje s vlastní sprchou a WC jsou vybaveny navíc také televizí a WiFi internetem (určeno především pro dospělé s vyššími nároky na standard bydlení).
4) Vlastní ubytování můžete poptat ubytování v kterémkoliv z místních či okolních penzionů, ubytování v soukromí apod., případně za námi dojíždět z Prahy, na soustředění už s námi byly i páry, které bydlely ve vlastním obytném voze zaparkovaném v areálu internátu :-)

Pro koho je soustředění určeno:

Všem středně a více pokročilým účastníkům našich tanečních kurzů pro vysokoškoláky a dospělé (tedy páry, které jsou absolventy pokračovacího kurzu II nebo speciálek), návštěvníci sobotních seminářů a všichni další středně a více pokročilí tanečníci, kteří mají zájem na svých tanečních dovednostech během tohoto víkendu co nejvíce zapracovat. Soustředění je otevřeno i pro páry, které k nám do kurzů nechodí. Na začátku soustředění bude provedeno rozřazení do několika skupin dle výkonnosti, každá skupina bude mít svůj vlastní tréninkový program - když jedna skupina tančí, druhá odpočívá, má individuální lekce v druhém sále apod. Soustředění je určeno pouze pro dospělé páry 18 +, pro dětské, juniorské a mládežnické páry pořádáme samostatné soustředění v předchozím týdnu.

Lektorky a lektoři:

Tereza Prucková, Zuzana Neumitková, Lenka Nora Návorková, Petra Stehnová, Veronika Sedlecká, Jakub Vavruška, Tomáš Rybníček, Michal Necpál, František Kopecký, Tomáš Sedlecký a další.

Cena soustředění:

Cena soustředění se pohybuje od 2.500,- Kč do 4.000,- Kč za osobu včetně 21% DPH v závislosti na zvoleném typu ubytování:
A) Vlastní ubytování: 2.500,- Kč / osobu. Cena zahrnuje výukový program a plnou penzi od páteční večeře do nedělního oběda (včetně).
B) Internát - 4 lůžkový pokoj: 3.000,- Kč / osobu. Cena zahrnuje výukový program, ubytování na internátu ve čtyřlůžkovém pokoji a plnou penzi páteční večeře do nedělního oběda (včetně).
C) Internát - 2 lůžkový pokoj: 3.500,- Kč / osobu. Cena zahrnuje výukový program, ubytování na internátu ve čtyřlůžkovém pokoji obsazeném pouze dvěma osobami a plnou penzi od páteční večeře do nedělního oběda (včetně).
D) Hotel Florian - 2 lůžkový pokoj: 4.000,- Kč / osobu. Cena zahrnuje výukový program, ubytování ve dvoulůžkovém pokoji hotelu Florian a plnou penzi od páteční večeře do nedělního oběda (včetně).
Záloha ve výši 1.000,- Kč za osobu se platí do týdne po přihlášení, doplatek dle zvoleného ubytování se hradí hotově při příjezdu na soustředění.

Výukový program zahrnuje: ranní pohybovou průpravu (protahovací, uvolňovací a posilovací cviky), jeden dvouhodinový seminář věnovaný standardním tancům a jeden dvouhodinový seminář věnovaný latinskoamerickým tancům denně, večerní practise (procvičování tanečních sestav do všech tanců na hudbu). Celkem tedy více než 6 hodin tancování denně.

Přihláška na soustředění 2019:

Přihlášky na soustředění nám prosím posílejte e-mailem na adresu mail@vavruska.info
V přihlášce prosím uveďte tyto údaje:
Jméno a příjmení partnera, jeho telefon a e-mailovou adresu
Jméno a příjmení partnerky, její telefon a e-mailovou adresu
Zvolené ubytování z nabízených možností: hotel Florian / Internát 4 lůžkový / Internát 2 lůžkový, vlastní ubytování
Zda jste účastníky našich tanečních kurzů a pokud ano, který kurz jste absovovali jako poslední (např. speciálky, pokračovací II apod.). Pokud k nám do kurzů nechodíte, ohodnoťte svou taneční úroveň (např. středně pokročilí, velmi pokročilí apod.).
Po přihlášení Vám potvrdíme přijetí Vaší přihlášky (v pracovní dny do 48 hodin) a pošleme Vám platební pokyny k úhradě zálohy, která činí 1.000,- Kč za osobu. Záloha je při odhlášení po 1. 7. 2019 nevratná. Doplatek ceny soustředění se hradí v hotovosti na místě po příjezdu.

Taneční škola Vavruška na Facebooku

Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, můžete nám také napsat přes Messenger.

Telefon:

732 88 88 99 (mobil a WhatsApp)
226 25 82 62 (kancelář)
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 18.00 hodin.

Poštovní adresa a pokladna:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Otevírací doba pokladny:
Pondělí - pátek: 13.00 - 19.00

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?