Taneční soustředění

Pojeďte s námi na letní camp do Sedlčan!

.

Zveme Vás na letní soustředění pro dospělé od čtvrtka 1. do neděle 4. srpna 2024 v Sedlčanech. Přihlašování bylo spuštěno!

Srdečně Vás zveme na XII. ročník Letního tanečního soustředění, které se bude letos opět konat na začátku srpna ve středočeských Sedlčanech. A věříme, že to bude jako každý z předešlých roků opět nezapomenutelný zážitek... :-) Účastníci ročníku 2023 budou o zahájení přihlašování přednostně informováni e-mailem.

Místo konání:

Areál Středního odborného učiliště Sedlčany a místního internátu. Vzdálenost od Prahy je 65 km, hodinka cesty autem, větší část po D4. Auta se dají parkovat v oploceném areálu po celou dobu pobytu. Přímé autobusové spojení je ze zastávky Na Knížecí (Anděl), cesta autobusem trvá hodinu a dvacet minut.

Komu je soustředění určeno:

Víkendové soustředění je pro všechny účastníky našich kurzů pro vysokoškoláky a dospělé (absolventy pokračovacího kurzu I nebo II či speciálek) - nemusíte se obávat, že byste nestíhali, budete rozděleni do skupin podle pokročilosti. A dále pro všechny další středně a více pokročilé tanečníky, kteří mají zájem na svých tanečních dovednostech co nejvíce zapracovat (nemusíte navštěvovat naše taneční). Víkendové soustředění je určeno pouze pro dospělé páry 18 +. Taneční klub pak navazuje vlastním soustředěním od neděle 4. srpna dále.

Vybavení a ubytování:

Tančit, stravovat se a relaxovat budeme přímo v místním areálu. Pro tanec jsou zde 2 sály - jeden zrcadlový sál a jedna velká tělocvična (svými rozměry odpovídající spíše sportovní hale) - místa k tanci bude opravdu dost a dost :-) Ubytování můžete zvolit buď na internátu přímo v areálu SOU, nebo v nedalekém hotelu Florian, případně si zajistit vlastní ubytování v některém z okolních penzionů. Podrobný popis ubytování najdete níže na této stránce pod přihlašovací tabulkou a ceníkem.

Lektoři a výuka:

Na programu soustředění pro dospělé se podílí celý lektorský tým TŠ Vavruška, zejména: Tereza Prucková (Bufková), Zuzana Neumitková (Rybníčková), Lenka Nora Návorková, Aneta Klapková, Anna Cihlářová, Michal Necpál, Tomáš Rybníček, František Kopecký, Antonín Hynek, Adam Havel, Jakub Vavruška a další kolegyně a kolegové.

Výukový program zahrnuje: ranní pohybovou průpravu (protahovací, uvolňovací a posilovací cviky), jeden seminář věnovaný standardním tancům a jeden seminář věnovaný latinskoamerickým tancům denně, večerní practise (procvičování tanečních sestav do všech tanců na hudbu). Celkem tedy více než 6 hodin tancování a pohybu denně :-)

Přihlášky na soustředění

Od 9. května probíhá přednostní přihlašování na letní soustředění v Sedlčanech pro účastníky minulého ročníku 2023. K přihlášení nejprve zvolte správný řádek podle termínu a vybraného typu ubytování a poté vyplňte údaje své i svého partnera.

Ceník soustředění a stornopodmínky jsou uvedeny pod touto tabulkou.

Letní soustředění SEDLČANY 2024

Kód kurzu Ubytování Místo konání Termín soustředění Lektoři Stav Přihláška
Dospělí: víkend (čtvrtek - neděle)Kód kurzuTermín
S11 Internát (2 lůžkový) Sedlčany Čt 01. 08. - Ne 04. 08. 2024 Bude upřesněno stav Obsazeno, jen NÁHRADNÍCI
Přihlásit
S12 Internát (4 lůžkový) Sedlčany Čt 01. 08. - Ne 04. 08. 2024 Bude upřesněno stav Poslední místa!
Přihlásit
S13 Hotel Florian (2 lůžkový) Sedlčany Čt 01. 08. - Ne 04. 08. 2024 Bude upřesněno stav Obsazeno, jen NÁHRADNÍCI
Přihlásit
S14 Vlastní ubytování Sedlčany Čt 01. 08. - Ne 04. 08. 2024 Bude upřesněno stav Volno
Přihlásit

Ceník soustředění 2024: DOSPĚLÍ (víkend čtvrtek 1. srpna - neděle 4. srpna 2024):

 • Vlastní ubytování: 4.000,- Kč za osobu Cena zahrnuje výukový program, 3x plnou penzi.
 • Internát - 4 lůžkový pokoj: 4.800,- Kč za osobu Cena zahrnuje výukový program, 3 noci na internátu ve čtyřlůžkovém pokoji (obsazen 4 osobami) a 3x plnou penzi.
 • Internát - 2 lůžkový pokoj: 5.500,- Kč za osobu Cena zahrnuje výukový program, 3 noci na internátu ve dvojlůžkovém pokoji a 3x plnou penzi.
 • Hotel Florian - 2 lůžkový pokoj: 6.000,- Kč za osobu Cena zahrnuje výukový program, 3 noci v hotelu Florian ve dvojlůžkovém pokoji a 3x plnou penzi.
 • Platební a storno podmínky:

 • Po přihlášení se do 10 dnů platí záloha 2.000 - 3.000,- Kč na osobu (dle zvoleného ubytování) převodem na účet dle zaslaných pokynů k platbě.
 • Doplatek do plné ceny (dle ceníku výše) se platí v hotovosti po příjezdu na soustředění.
 • STORNO: Pokud se akce nekoná (zrušena z naší strany) - vracíme 100% uhrazené zálohy. Pokud na akci nemůžete přijet ze zdravotních důvodů doložených lékařskou zprávu a oznámíte nám to do 28. 7. 2024 (včetně), vracíme 50% z výše zálohy (oběma = pro celý pár). Pokud zrušíte svou účast z jiného než zdravotního důvodu nebo ji zrušíte od 29. 7. 2024 dále, je záloha nevratná. Pokud za sebe najdete náhradníky a vyrovnáte se mezi sebou, neúčtujeme žádné poplatky.
 • Popis ubytování:

  1) Na internátu - čtyřlůžkové pokoje: sprchy a WC společné na chodbě na patře. Určeno především pro čtveřice, které se vzájemně znají a předem se na spolubydlení domluví. A pak také pro všechny, kdo nostalgicky vzpomínají na vysokoškolské koleje :-)
  2) Na internátu - dvojlůžkové pokoje: čtyřlůžkový pokoj obsazený pouze dvěma osobami, sprchy a WC společné na chodbě na patře. Výhodou bydlení na internátu je, že jste v centru dění a máte vše po ruce. Jedná se ale o "klasický intr" - čistý, udržovaný.
  3) V hotelu Florian***: který se nachází 5 minut vycházkové chůze od areálu s tanečními sály a jídelnou, dvojlůžkové pokoje s vlastní sprchou a WC jsou vybaveny navíc také televizí a WiFi internetem (určeno především pro dospělé s vyššími nároky na standard bydlení).
  4) Vlastní ubytování můžete poptat ubytování v kterémkoliv z místních či okolních penzionů, ubytování v soukromí apod., případně za námi dojíždět z Prahy, na soustředění už s námi byly i páry, které bydlely ve vlastním obytném voze zaparkovaném v areálu internátu...

  Flashmob 2023: I Made You Look

  V létě 2023 jsme si i přes vytrvalý déšt opět zatančili společnou choreografii na sedlčanském náměstí.


  Flashmob 2022: Bongo ChaChaCha

  V létě 2022 jsme poprvé tančili společnou choreografii nejen v tělocvičně, ale i na náměstí v Sedlčanech


  Kontaktujte nás

  E-Mail

  mail@vavruska.info
  E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, obvykle do 24 hodin.

  Telefon:

  732 88 88 99
  226 25 82 62
  Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 17.00 hodin.

  Poštovní adresa:

  Taneční škola Vavruška
  Palác Charitas
  Karlovo náměstí 5
  120 00 Praha 2
  Pokud s námi potřebujete vyřešit cokoliv osobně, domluvte si prosím termín schůzky v naší kanceláři na Karlově náměstí 5.

  Napište nám


  Newsletter

  Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?