Taneční soustředění

Pojeďte s námi na letní camp do Sedlčan!

.

Plánujeme letní soustředění v Sedlčanech!

Dospělí: čtvrtek 29. července - neděle 1. srpna 2021
Mládež: neděle 1. srpna - pátek 6. srpna 2021

Na letošní léto plánujeme IX. ročník tanečního soustředění ve středočeských Sedlčanech. Zatím čekáme na upřesnění hygienických požadavků a pravidel pro letní aktivity, nicméně budeme rádi, když si termín předběžně zapíšete do svých kalendářů. Přihlašování bude zahájeno v květnu / červnu 2021. Všechny účastníky minulých tří ročníků budeme automaticky informovat o detailech a zahájení přihlašování e-mailem.

Místo konání:

Areál Středního odborného učiliště Sedlčany a místního internátu (mapa). Vzdálenost od Prahy činí pouhých 65 km - hodina cesty autem, větší část po rychlostní silnici R4 (auta se dají parkovat přímo v oploceném areálu po celou dobu pobytu), nebo hodinu dvacet přímým autobusovým spojením ze zastávky Na Knížecí (Anděl).

Vybavení a ubytování:

Tančit, stravovat se a relaxovat budeme přímo v místním areálu. Pro tanec jsou zde 2 sály - jeden zrcadlový sál a jedna velká tělocvična (svými rozměry odpovídající spíše sportovní hale) - místa k tanci bude opravdu dost a dost :-) Ubytování můžete zvolit buď na internátu přímo v areálu SOU, nebo v nedalekém hotelu Florian, případně si zajistit vlastní ubytování v některém z okolních penzionů:
1) Na internátu: čtyřlůžkové pokoje, sprchy a WC společné na chodbě na patře. Určeno především pro čtveřice, které se vzájemně znají a předem se na spolubydlení domluví. A pak také pro všechny, kdo nostalgicky vzpomínají na vysokoškolské koleje :-)
2) Na internátu: dvojlůžkové pokoje - lze zajistit za příplatek čtyřlůžkový pokoj obsazený pouze dvěma osobami, sprchy a WC společné na chodbě na patře. Výhodou bydlení na internátu je, že jste v centru dění a máte vše po ruce. 3) V hotelu Florian***: který se nachází 5 minut vycházkové chůze od areálu s tanečními sály a jídelnou, dvojlůžkové pokoje s vlastní sprchou a WC jsou vybaveny navíc také televizí a WiFi internetem (určeno především pro dospělé s vyššími nároky na standard bydlení).
4) Vlastní ubytování můžete poptat ubytování v kterémkoliv z místních či okolních penzionů, ubytování v soukromí apod., případně za námi dojíždět z Prahy, na soustředění už s námi byly i páry, které bydlely ve vlastním obytném voze zaparkovaném v areálu internátu :-)

Lektorky a lektoři:

Tereza Prucková, Zuzana Neumitková, Lenka Nora Návorková, Petra Stehnová, Kateřina Krakowková, Anna CIhlářová, Michal Necpál, Tomáš Rybníček, František Kopecký, Adam Havel, Jakub Vavruška a další.

Výukový program zahrnuje: ranní pohybovou průpravu (protahovací, uvolňovací a posilovací cviky), jeden dvouhodinový seminář věnovaný standardním tancům a jeden dvouhodinový seminář věnovaný latinskoamerickým tancům denně, večerní practise (procvičování tanečních sestav do všech tanců na hudbu). Celkem tedy více než 6 hodin tancování denně.

Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, můžete nám také napsat přes Messenger.

Telefon:

732 88 88 99 (mobil a WhatsApp)
226 25 82 62 (kancelář)
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 18.00 hodin.

Poštovní adresa a pokladna:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Otevírací doba pokladny:
Pokladna je dočasně uzavřena, kancelář funguje standardně dále. V případě potřeby si můžete předem sjednat osobní schůzku.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?