Taneční soustředění

Pojeďte s námi na letní camp do Sedlčan!

.

IX. ročník soustředění v Sedlčanech 2021 je úspěšně za námi,
na léto 2022 připravujeme X. ročník

Všechny účastníky uplynulých 3 ročníků budeme o termínů soustředění v roce 2022 a začátku přihlašování automaticky informovat.

 

Srdečně Vás zveme na IX. ročník Letního tanečního soustředění, které se bude po loňské pauze letos opět konat na přelomu července a srpna ve středočeských Sedlčanech. A věříme, že to bude jako každý z předešlých roků opět nezapomenutelný zážitek... :-)

Termín konání:

1. Dospělí (taneční škola): čtvrtek 29. července (příjezd večer po práci) - neděle 1. srpna 2021 (odjezd odpoledne)
2. Taneční klub (soutěžní páry): neděle 1. srpna (příjezd podvečer) - pátek 6. srpna 2021 (odjezd odpoledne)

Místo konání:

Areál Středního odborného učiliště Sedlčany a místního internátu. Vzdálenost od Prahy činí pouhých 65 km - hodinka cesty autem, větší část po rychlostní silnici R4 (auta se dají parkovat přímo v oploceném areálu po celou dobu pobytu), nebo hodinu dvacet přímým autobusovým spojením ze zastávky Na Knížecí (Anděl).

Komu je soustředění určeno:

Víkendové soustředění (29. 7. - 1. 8.) je pro všechny účastníky našich kurzů pro vysokoškoláky a dospělé (absolventy pokračovacího kurzu I nebo II či speciálek) - nemusíte se obávat, že byste nestíhali, budete rozděleni do skupin podle pokročilosti. A dále pro všechny další středně a více pokročilé tanečníky, kteří mají zájem na svých tanečních dovednostech co nejvíce zapracovat (nemusíte navštěvovat naše taneční). Víkendové soustředění je určeno pouze pro dospělé páry 18 +. Taneční klub pak navazuje vlastním soustředěním od neděle 1. srpna dále.

Vybavení a ubytování:

Tančit, stravovat se a relaxovat budeme přímo v místním areálu. Pro tanec jsou zde 2 sály - jeden zrcadlový sál a jedna velká tělocvična (svými rozměry odpovídající spíše sportovní hale) - místa k tanci bude opravdu dost a dost :-) Ubytování můžete zvolit buď na internátu přímo v areálu SOU, nebo v nedalekém hotelu Florian, případně si zajistit vlastní ubytování v některém z okolních penzionů. Podrobný popis ubytování najdete níže na této stránce pod přihlašovací tabulkou a ceníkem.

Lektoři a výuka:

Na programu soustředění pro dospělé se podílí celý lektorský tým TŠ Vavruška, zejména: Tereza Prucková (Bufková), Zuzana Neumitková, Lenka Nora Návorková, Petra Stehnová, Kateřina Krakowková, Michal Necpál, Tomáš Rybníček, František Kopecký, Jakub Vavruška a další kolegyně a kolegové. Na soustřední pro klub navíc také další interní i externí kluboví trenéři: Andrea Třeštíková, Štěpán Dostál, Jakub Necpál.

Výukový program zahrnuje: ranní pohybovou průpravu (protahovací, uvolňovací a posilovací cviky), jeden seminář věnovaný standardním tancům a jeden seminář věnovaný latinskoamerickým tancům denně, večerní practise (procvičování tanečních sestav do všech tanců na hudbu). Celkem tedy více než 6 hodin tancování a pohybu denně :-)

Nepřehlédněte - COVID INFO:

Podle aktuálních informací bude při příjezdu na soustředění bude potřeba prokázat se negativním výsledkem testu (čestné prohlášení) nebo potvrzením o očkování / prodělání nemoci. Při sportu nebude nutná ochrana dýchacích cest. Po přihlášení se platí záloha 1.000 Kč, doplatek až na místě. Pokud by se akce nekonala (byla zrušena z naší strany), vracíme 100% uhrazené zálohy. Pokud byste na soustředění nemohli přijet z důvodu svého pozitivního testu na Covid-19 nebo hygienou nařízené karantény, vracíme 100% zálohy (jste-li přihlášeni v páru, pak za celý pár). Pokud zrušíte svou účast z jiného důvodu, je záloha nevratná.

Ceník soustředění DOSPĚLÍ (víkend čtvrtek 29. - neděle 1. srpna 2021):

 • Vlastní ubytování: 3.200,- Kč za osobu Cena zahrnuje výukový program, 3x plnou penzi.
 • Internát - 4 lůžkový pokoj: 3.900,- Kč za osobu Cena zahrnuje výukový program, 3 noci na internátu ve čtyřlůžkovém pokoji a 3x plnou penzi.
 • Internát - 2 lůžkový pokoj: 4.600,- Kč za osobu Cena zahrnuje výukový program, 3 noci na internátu ve dvojlůžkovém pokoji a 3x plnou penzi.
 • Hotel Florian - 2 lůžkový pokoj: 5.000,- Kč za osobu Cena zahrnuje výukový program, 3 noci v hotelu Florian ve dvojlůžkovém pokoji a 3x plnou penzi.
 • Ceník soustředění KLUB (týden neděle 1. - pátek 6. srpna 2021):

 • Internát - 4 lůžkový pokoj: 5.200,- Kč za osobu Cena zahrnuje výukový program, 5 nocí na internátu ve čtyřlůžkovém pokoji a 5x plnou penzi.
 • Internát - 2 lůžkový pokoj: 6.500,- Kč za osobu Cena zahrnuje výukový program, 5 nocí na internátu ve dvojlůžkovém pokoji a 5x plnou penzi.
 • Platební a storno podmínky:

 • Po přihlášení se do 5 dnů platí záloha za rezervaci 1.000,- Kč na osobu převodem na účet dle zaslaných pokynů k platbě.
 • Doplatek do plné ceny (dle ceníku výše) se platí v hotovosti po příjezdu na soustředění.
 • STORNO: Pokud se akce nekoná (zrušena z naší strany) - vracíme 100% uhrazené zálohy. Pokud na akci nemůžete přijít z důvodu svého pozitivního testu na Covid-19 nebo hygienou nařízené karantény, vracíme 100% zálohy (jste-li přihlášeni v páru, pak za celý pár). Pokud zrušíte svou účast z jiného důvodu, záloha je nevratná.
 • Popis ubytování:

  1) Na internátu - čtyřlůžkové pokoje: sprchy a WC společné na chodbě na patře. Určeno především pro čtveřice, které se vzájemně znají a předem se na spolubydlení domluví. A pak také pro všechny, kdo nostalgicky vzpomínají na vysokoškolské koleje :-)
  2) Na internátu - dvojlůžkové pokoje: čtyřlůžkový pokoj obsazený pouze dvěma osobami, sprchy a WC společné na chodbě na patře. Výhodou bydlení na internátu je, že jste v centru dění a máte vše po ruce. Jedná se ale o "klasický intr" - čistý, udržovaný.
  3) V hotelu Florian***: který se nachází 5 minut vycházkové chůze od areálu s tanečními sály a jídelnou, dvojlůžkové pokoje s vlastní sprchou a WC jsou vybaveny navíc také televizí a WiFi internetem (určeno především pro dospělé s vyššími nároky na standard bydlení).
  4) Vlastní ubytování můžete poptat ubytování v kterémkoliv z místních či okolních penzionů, ubytování v soukromí apod., případně za námi dojíždět z Prahy, na soustředění už s námi byly i páry, které bydlely ve vlastním obytném voze zaparkovaném v areálu internátu...

  Kontaktujte nás

  E-Mail

  mail@vavruska.info
  E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, obvykle během 12 - 24 hodin.

  Telefon:

  732 88 88 99 (mobil a WhatsApp)
  226 25 82 62 (kancelář)
  Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 18.00 hodin. Čtvrtek 28. - pondělí 1. 11. (podzimní prázdniny) je kancelář uzavřena.

  Poštovní adresa:

  Taneční škola Vavruška
  Palác Charitas
  Karlovo náměstí 5
  120 00 Praha 2
  Otevírací doba:
  Pokladna je dočasně uzavřena, kancelář je v provozu standardně. V případě potřeby si můžete předem sjednat osobní schůzku.

  Napište nám


  Newsletter

  Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?