Videa a on-line výuka

Studijní materiály pro účastníky kurzů, záznamy z živých vysílání

.

K zobrazení obsahu se musíte přihlásit svým heslem

Přístup ke studijním materiálům je chráněný, pokud chcete videa svého kurzu zobrazit, přihlaste se pomocí svého unikátního hesla, které jste od nás dostali e-mailem. Klienti z minulých kurzů pro dospělé jej mají uvedeno také na své průkazce.


Lady latino

Klientky z kurzů Lady latino zde najdou videoarchiv živých vysílání open class, které pro Vás připravujeme každou středu a neděli od 18.00 a 18.30 hodin a playlisty s taneční hudbou.

Pokračovací kurzy pro mládež

Slečny a pánové z kurzů pro mládež zde najdou videa s figurami, které už umějí ze základního kurzu a nové figury pro kurzy pokračovací. Pravidelně také přidáváme archiv live streamů, které ve Vaší skupině vysíláme každou středu od 19.00 hodin.

Kurzy pro dospělé

Párové kurzy pro vysokoškoláky a dospělé zde najdou videa s figurami ze všech svých kurzů od základního po speciálky. Od 5. dubna i pro vás začínáme natáčet živá vysílání v neděli večer, jejichž archiv tu později také najdete. Podrobnosti vám v těchto dnech posíláme e-mailem.

Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, můžete nám také napsat přes Messenger.

Telefon:

732 88 88 99 (mobil a WhatsApp)
226 25 82 62 (kancelář)
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 18.00 hodin.

Poštovní adresa a pokladna:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Otevírací doba pokladny:
Pokladna je dočasně uzavřena, kancelář funguje standardně dále. V případě potřeby si můžete předem sjednat osobní schůzku.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?