Taneční pro vysokoškoláky

Zažijte taneční s neformální studentskou atmosférou.

.

Zažijte taneční trochu jinak

Moderní kurzy standardních a latinskoamerických tanců pro studenty vysokých škol a jejich přátele, jejichž předností je neformální pojetí se skvělou studentskou atmosférou. Jako jediná škola v Praze organizujeme autentické kurzy pro studenty a nespojujeme vysokoškoláky se staršími páry. Dobře víme, že každá skupina ocení jiné tempo výuky, výběr hudby i pojetí kurzu...

Kurzy se konají 3x ročně: na podzim (od říjen do prosince), v zimě (od ledna do března) a na jaře (od března do května). Studenti vysokých škol, vyšších odborných škol a doktoranského studia do 26 let získávají slevu 300,- Kč na osobu ze základní ceny kurzu pro dospělé - viz ceník pod rozvrhem.

Kurzy pro studenty VŠ aktuálně neprobíhají, další plánujeme na podzim 2020 - podle vývoje opatření proti šíření nemoci Covid-19. Nový rozvrh zveřejníme a zápis zahájíme pravděpodobně v červnu 2020, až bude situace jasnější.

Klienty přihlášené do jarních kurzů budeme během 14. a 15. 4. 2020 individuálně kontaktovat.

Ceník kurzů pro studenty VŠ:

Základní kurz: 1.650,- Kč za osobu a 10 lekcí vč. 21% DPH (pro studenty). Plná cena pro již nestudující činí 1.950,- Kč za osobu - v přepočtu za hodinu 110 Kč student / 130 Kč nestudent.
Pokračovací kurz: 1.800,- Kč za osobu a 10 lekcí vč. 21% DPH (pro studenty). Plná cena pro již nestudující činí 2.100,- Kč za osobu - tj. za hodinu 120 Kč student / 140 Kč nestudent.
Vyšší cena pokročilých kurzů zohledňuje fakt, že z důvodu prostorově náročnějších variací, které se v kurzech vyučují, je navštěvuje méně párů.
Držitelé platných průkazů ISIC mohou využít slevu 300 Kč na ostatní taneční kurzy pro dospělé. Více informací o průkazech naleznete na www.isic.cz.

Přihlášením do kurzu vyslovujete souhlas s Obchodními podmínkami provozovatele Taneční školy Vavruška.

Taneční škola Vavruška na Facebooku

Podívejte se na fotogalerii z průběhu kurzů pro vysokoškoláky, nebo si prohlédněte další naše fotogalerie z kurzů a akcí, které pořádáme.

Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, můžete nám také napsat přes Messenger.

Telefon:

732 88 88 99 (mobil a WhatsApp)
226 25 82 62 (kancelář)
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 18.00 hodin.

Poštovní adresa a pokladna:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Otevírací doba pokladny:
Pokladna je dočasně uzavřena, kancelář funguje standardně dále. V případě potřeby si můžete předem sjednat osobní schůzku.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?