Lenka Nora Návorková

Ve kterých kurzech vyučuje:

Taneční kurzy pro středoškoláky, vysokoškoláky a dospělé, semináře, Lady latino.


Vzdělání:

Metropolitní Univerzita Praha, titul Mgr.


O Lence:

Je čtyřnásobnou mistryní České republiky v latinskoamerických tancích v kategorii mládež a zároveň finalistkou mistrovství ČR v kategorii dospělých. Naši republiku mnohokrát úspěšně reprezentovala na mezinárodních soutěžích, mimo jiné na mistrovství světa a Evropy.

V roce 2018 zvítězila spolu s hercem Jiřím Dvořákem v televizní soutěži StarDance a získala titul "Královna tanečního parketu".

Svoje taneční zkušenosti předává dál nejen v tanečních kurzech pro veřejnost, ale trénuje i výkonnostní soutěžní páry. Kromě latinskoamerických a standardních tanců se věnuje také jazzu, moderně a baletu. Vidět ji můžete i na divadelních prknech, hraje a tančí v řadě muzikálů v divadlech Hybernia, Broadway, Kalich a dalších.

Lenka někdy může vypadat na první pohled trošku plaše, ale zdání klame. Jakmile dojde na tanec, od parketu létají jiskry a sami brzy zjistíte, že andělský pohled je ve skutečnosti jen maskou ďábelsky dobré tanečnice.

Sledujte nás na Instagramu

Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, obvykle do 24 hodin.

Telefon:

732 88 88 99
226 25 82 62
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 17.00 hodin.

Poštovní adresa:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Pokud s námi potřebujete vyřešit cokoliv osobně, domluvte si prosím termín schůzky v naší kanceláři na Karlově náměstí 5.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?