Oblečení do tanečních

Jak se obléci na vyučovací lekce nebo na ples?

.

Oblečení do tanečních

Chystáte se na 1. lekci a přemýšlíte, co na sebe? Na této stránce najdete popis vhodného oblečení do jednotlivých kurzů.
Všichni naši klienti získávají mimořádné slevy na nákup společenského a tanečního oblečení a obuvi u našich partnerů:
Slečny: 10% slevu na nákup společenských šatů od Cool boutique - SLEVOVÝ KUPÓN V PDF ZDE.
Chlapci: voucher v hodnotě 1.500 Kč na jakýkoliv nezlevněný oblek od Pánské obleky BANDI a možnost využít akce 1+1 košile zdarma - SLEVOVÝ KUPÓN V PDF ZDE
Všichni: 10% slevu na nákup taneční obuvi od Heller dance & fashion - SLEVOVÝ KUPÓN V PDF ZDE

Taneční pro středoškoláky

Vyučovací lekce:

Dívky: Krátké společenské šaty (tzv. koktejlky) nebo kombinace sukně a halenky či společenského trička (top), boty na nižším podpatku s pevnou patou, což je důležité pro Vaši bezpečnost, aby se boty při rychlých tancích nevyzouvaly.
Pánové: Večerní společenský oblek (tmavý - černý, tmavě modrý, šedý apod.), společenské nebo taneční boty, bílá či barevná společenská košile, kravata nebo motýlek, bílé rukavičky nejsou povinné, ale doporučujeme je.
Rodiče a diváci: Formální společenský oděv - obdobně jako účastníci kurzů.

Speciální lekce:

Latino lekce: dívky: krátké šaty či krátká sukně a tričko (tílko), pestré barevné vzory, oblečení může být ozdobené flitry, korálky, květinami apod; pánové - černé či tmavé kalhoty a co nejpestřejší barevná trička či košile - ideální jsou havajské vzory ;-)
Country lekce: dívky - sukně nebo džíny, tričko či tílko, pánové - džíny, džínové nebo flanelové košile, příp. kloubouk
Disko lekce: neformální oblečení jako na diskotéku
Lekce stolování: společenské formální oblečení jako na vyučovací lekce

Prodloužená a plesy:

Dívky: na prodlouženou krátké a na ples dlouhé společenské šaty a taneční obuv.
Pánové: tmavý oblek se společenskou košilí, kravatou či motýlkem.
Rodiče a hosté: společenské večerní šaty / oblek se společenskou košilí, kravatou či motýlkem.

Naši partneři:

Taneční pro vysokoškoláky

V kurzech pro vysokoškoláky není potřeba mít společenské oblečení. Vzhledem k tomu, že řada z Vás chodí do tanečních rovnou z přednášek a cvičení, nechceme Vás nutit nosit si s sebou celý den šaty na převlečení nebo se jezdit převlékat na kolej apod. Jediné, o co před vstupem do sálu prosíme, je přezouvání do čisté společenské nebo taneční obuvi. Ideální oblečení do kurzu pro pány jsou kalhoty (společenské či casual, případně čisté džíny) a košile (společenská či neformální, nebo tričko s límečkem) a pro partnerky sukně či společenské kalhoty doplněná společenským tričkem (top), halenkou apod. Doporučujeme společenskou nebo taneční obuv!

Taneční pro dospělé

V kurzech pro dospělé doporučujeme polo-formální společenské oblečení (například jako na návštěvu malého divadla). Pánové tedy nemusejí mít smoking ani černý oblek s kravatou (ten až na ples), ideální je zlatá střední cesta v podobě společenských kalhot a společenské košile s rozhalenkou, případně kravatou (sako být nemusí). Dámy nemusejí nosit dlouhé večerní šaty (ty nejkrásnější si nechte až na ples), na lekce Vám stačí buď koktejlky nebo sukně či společenské kalhoty s jakýmkoliv společenským topem - halenkou, tílkem, společenským tričkem... Taneční obuv můžete volit buď klasickou společenskou, nebo přímo taneční - tu doporučujeme, protože je mnohem pohodlnější a měkčí než klasické střevíce či lodičky a nohy v nich při tanci méně trpí - Vaše i partnerovy nohy :-)

Lady latino

Do kurzů se nosí neformální taneční či tréninkové oblečení. Na sebe si vezměte cokoliv volného a pohodlného - ideálně krátkou sukni a volné tričko. Doporučujeme taneční obuv s pevnou patou na nižším podpatku.

Sledujte nás na Instagramu

Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, obvykle do 24 hodin.

Telefon:

732 88 88 99 (mobil)
226 25 82 62 (kancelář)
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 17.30 hodin.

Poštovní adresa:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Pokud s námi potřebujete vyřešit cokoliv osobně, domluvte si prosím termín schůzky v naší kanceláři na Karlově náměstí 5.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?