Tereza Prucková (Bufková)

Ve kterých kurzech vyučuje:

Taneční kurzy pro středoškoláky, vysokoškoláky a dospělé, semináře, Lady latino a klub.


Vzdělání:

Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy, titul Mgr., trenérka II. třídy


O Tereze:

Je držitelkou mezinárodní třídy a finalistkou mistrovství ČR v kombinaci deseti tanců. Kromě standardních a latinskoamerických tanců, které ji provázely její dlouholetou závodní kariérou, se věnuje i dalším tanečním stylům. V roce 2006 se zúčastnila první řady televizní taneční soutěže StarDance, kde vystupovala po boku Jana Čenského. V páté řadě této soutěže se probojovala až do finále s hokejistou Martinem Procházkou, kde získala pomyslnou stříbrnou medaili. V poslední sedmé řadě se protančila až do semifinále po boku zpěváka Radky Bangy (Gipsy.cz).

Tančí však i na divadelních prknech, aktuálně v Kongresovém centru v muzikálu Rocky a v divadle La Fabrika v představení Tango, ó, tango. Má za sebou i muzikály Aida a Lucie, aneb větší než malé množství lásky v Hudebním divadle Karlín a Mamma Mia v Kongresovém centru. V současné době se věnuje výuce tance všech věkových kategorií, od nejmenších dětí až po dospělé taneční páry. Díky svým pedagogickým schopnostem dovede názorně, jednoduše a srozumitelně vysvětlit i složitou problematiku jak začínajícím, tak pokročilým tanečníkům. Disponuje přirozenou autoritou, je komunikativní a dokáže navodit příjemnou atmosféru s dávkou humoru a zábavy.

Výuka tance je zároveň i jejím největším koníčkem, proto vyučuje s láskou a vírou v dobré výsledky své práce.

Taneční škola Vavruška na Facebooku

Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, obvykle do 24 hodin.

Telefon:

732 88 88 99 (mobil)
226 25 82 62 (kancelář)
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 17.30 hodin.

Poštovní adresa:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Pokud s námi potřebujete vyřešit cokoliv osobně, domluvte si prosím termín schůzky v naší kanceláři na Karlově náměstí 5.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?