Tančírna na Karlově náměstí

Nejlepší hudba k tanci každou sobotu.

.

Přijďte si k nám zatančit!

Chcete si zatančit společenské tance, pobavit se s přáteli a užít si příjemný večer? Právě pro Vás je tu pravidelná tančírna v paláci Charitas na Karlově náměstí.
Hrajeme Vám nejlepší výběr současné taneční hudby ke standardním a latinskoamerickým tancům, a to po celý rok každou sobotu.

Namícháme Vám kotejl z taneční hudby i osvěžujících nápojů.

Den a čas konání:

Tančírna se koná každou sobotu od 19.00 do 23.00 hodin.

Od 30. května obnovujeme konání tančíren, vstupenky jsou k dostání zatím pouze on-line v předprodeji zde.

Vzhledem k postupujícímu uvolňování opatření proti šíření nemoci Covid-19 od soboty 30. května obnovujeme i konání našich sobotních tančíren. Abychom mohli dodržet všechna hygienická pravidla (počet osob na m2 atd.), plánujeme mírně omezit kapacitu tančírny. Abyste měli jistotu, že se do tančírny dostanete a nedozvíte se až u vstupu, že už jste "nad limit", bude potřeba si dočasně kupovat vstupenky na tančírnu předem v v našem e-shopu ZDE (platba kartou, vstupenka přijde e-mailem v PDF). Jejich prodej na červenové termíny byl již zahájen. Počet míst je omezen!

květen: SOBOTA od 19.00: 30. 5.
červen: SOBOTA od 19.00: 6. 6. | 13. 6. | 20. 6. | 27. 6.
červenec: SOBOTA od 19.00: 11. 7. | 18. 7. | 25. 7. |

Vstupné (platné od 30. 5. 2020):

Po dobu, kdy je potřeba vstupenky kupovat v elektronickém předprodeji, jsme sjednotili cenu vstupenky na 115,- Kč vč. DPH za osobu pro účastníky kurzů i ostatní veřejnost
(tj. 100 Kč bez DPH).

Oblečení:

Neformální ale společenské, čistá taneční obuv.

Program večera:

Nejlepší hudba k latinskoamerickým a standardním tancům a bar se širokým výběrem nápojů :-)

Pravidla "tanečního provozu" v tančírně:

Vstup do sálu je dovolen pouze v čisté taneční či společenské obuvi. Kabáty, zavazadla a venkovní obuv prosím odkládejte před vstupem do sálu v šatně. Úschova věcí v šatně je zahrnuta v ceně vstupného, šatna je od 1. 10. 2017 zdarma.
Nedílnou součástí tančírny je bar, který slouží k Vašemu občerstvení během akce. Stoly k sezení v tanečním sále jsou určeny jen pro jeho zákazníky - není dovoleno do tanečního sálu vnášet vlastní nápoje a jídlo.
Tančírna je sice neformální, ale přesto společenská akce, přizpůsobte prosím tomuto své oblečení a chování. Žádáme především pokročilé a soutěžní páry, aby tančírnu nepojímaly jako sportovní trénink v tělocvičně a chovaly se zde ohleduplně k začínajícím tanečníkům, kteří si přišli zatančit a pobavit se. Dobrý tanečník neomezuje ostatní páry na parketě a za případnou nechtěnou “srážku” s jiným párem se omluví, i kdyby nebyla jeho chybou...

Taneční škola Vavruška na Facebooku

Podívejte se na fotogalerii ze Speciální předsilvestrovské tančírny, nebo si prohlédněte další naše fotogalerie z kurzů a akcí, které pořádáme.

Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, můžete nám také napsat přes Messenger.

Telefon:

732 88 88 99 (mobil a WhatsApp)
226 25 82 62 (kancelář)
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 18.00 hodin.

Poštovní adresa a pokladna:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Otevírací doba pokladny:
Pokladna je dočasně uzavřena, kancelář funguje standardně dále. V případě potřeby si můžete předem sjednat osobní schůzku.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?