Tančírna na Karlově náměstí

Nejlepší hudba k tanci každou sobotu.

.

Přijďte si k nám v sobotu zatančit!

Chcete si zatančit společenské tance, procvičit si, co jste se naučili na lekcích? Právě pro Vás je tu pravidelná tančírna v paláci Charitas na Karlově náměstí.
Hrajeme Vám nejlepší výběr současné taneční hudby ke standardním a latinskoamerickým tancům. Tančírny pořádáme s omezenou kapacitou - okolo 20 tanečních párů. Aby se dostalo na všechny zájemce, koná se tančírna během soboty ve dvou časech: od 17.30 do 20.00 hodin a od 20.00 do 22.30 - jedna tančírna tedy trvá 2,5 hodiny.

Namícháme Vám kotejl z taneční hudby i osvěžujících nápojů.

Od soboty 11. září pro vás znovu otevíráme během tančíren i náš bar s širokým výběrem domácích limonád, skvělé kávy, moravských vín, točené plzeňské dvanáctky a dalších lahodných nealko i alkoholických nápojů.

Aktuální termíny konání tančíren:

Prosinec: SOBOTA 4. 12. | 18. 12. | 29. + 30. 12. - speciální předsilvestrovské tančírny | (v sobotu 11. 12. se tančírna nekoná)

Vstupné činí 150,- Kč za osobu. Vzhledem k omezené kapacitě jsou vstupenky v on-line předprodeji našem webu zde
Jako dnes všude musí být při vstupu do tančírny splněna jedna z podmínek očkování - prodělaná nemoc (případně též platný negativní PCR test pro osoby mladší 18 let nebo se zahájenou vakcinací), potvrzení se předkládá u vstupu a kontroly vstupenek. Doporučujeme nainstalovat si za tímto účelem do telefonu aplikaci Tečka. V případě zrušení akce bude vstupné v plné výši vráceno na Váš účet.

Pravidla pro nošení ochrany dýchacích cest:

Respirátory jsou povinné po celou dobu pobytu ve vnitřních prostorách s výjimkou samotného tanečního výkonu (výjimka pro cvičící osoby) a při konzumaci nápojů. Tančírnu pořádáme již od května 2021 s velmi omezenou kapacitou, nejedná se o hromadnou akci, ale o trénink společenských tanců.

Taneční škola Vavruška na Facebooku

Podívejte se na fotogalerii ze Speciální předsilvestrovské tančírny, nebo si prohlédněte další naše fotogalerie z kurzů a akcí, které pořádáme.

Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, obvykle během 12 - 24 hodin.

Telefon:

732 88 88 99 (mobil a WhatsApp)
226 25 82 62 (kancelář)
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 17.00 hodin.

Poštovní adresa:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Otevírací doba:
Pokladna je dočasně uzavřena, kancelář je v provozu standardně. V případě potřeby si můžete předem sjednat osobní schůzku.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?