Tančírna na Karlově náměstí

Nejlepší hudba k tanci každou sobotu.

.

Opět pro vás pořádáme tančírny - I BĚHEM LÉTA:

Milé tanečnice, milí tanečníci,
díky uvolňování limitů pro sportování uvnitř pro vás můžeme znovu otevřít naši sobotní tančírnu (volný trénink společenského tance). Zatím pořádáme tančírny s omezenou kapacitou - jen pro 15 tanečních párů, abychom dodrželi požadované rozestupy na sportování bez nutnosti nosit ochranu dýchacích cest - o to více si užijete volného parketu! Aby se dostalo na všechny zájemce, pořádáme během sobotních večerů tančírnu ve dvou časech: od 18.00 do 20.30 a poté od 20.30 do 23.00 - vždy tedy 2,5 hodiny.

Vstupenky na tančírny jsou v předprodeji na našem webu zde. Vzhledem k velmi omezené kapacitě není možné koupit je až na místě, červnové tančírny byly kompletně vyprodány i několik dnů před jejich konáním. Aktuálně není během tančíren otevřený bar, v ceně vstupenky 180 Kč za osobu jsou kromě 2,5 hodin tance také chlazené nealkoholické nápoje: 0,7 l jemně perlivé / neperlivé vody Bonaqua / Rõmerquelle a 0,25 l juice Cappy / Coca-Cola / Kinely tonic. Nápoje jsou balené a předáme Vám je u vstupu do tančírny.

Aktuální termíny konání tančíren:

Červenec: SOBOTA 10. 7. | 17. 7. | 24. 7. | 31. 7. | (v sobotu 3. 7. se tančírna nekoná)
Srpen: SOBOTA 7. 8. | 14. 8. | 21. 8. | 28. 8.

Jako dnes všude musí být při vstupu do tančírny splněna jedna z podmínek negativní test - očkování - prodělaná nemoc, potvrzení se předkládá u vstupu a kontroly vstupenek. Doporučujeme nainstalovat si za tímto účelem do telefonu aplikaci Tečka. V případě zrušení akce bude vstupné v plné výši vráceno na Váš účet.

29. 7. - 1. 8. pořádáme letní víkendové soustředění v Sedlčanech!

Srdečně vás zveme na letní víkendové soustředění do Sedlčan, které se bude konat od čtvrtka 29. 7. (příjezd večer po práci) do neděle 1. srpna 2021. Více informací a přihlášky zde.

Taneční škola Vavruška na Facebooku

Podívejte se na fotogalerii ze Speciální předsilvestrovské tančírny, nebo si prohlédněte další naše fotogalerie z kurzů a akcí, které pořádáme.

Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, můžete nám také napsat přes Messenger.

Telefon:

732 88 88 99 (mobil a WhatsApp)
226 25 82 62 (kancelář)
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 18.00 hodin.

Poštovní adresa a pokladna:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Otevírací doba pokladny:
Pokladna je dočasně uzavřena, kancelář funguje standardně dále. V případě potřeby si můžete předem sjednat osobní schůzku.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?