Tančírna na Karlově náměstí

Nejlepší hudba k tanci každou sobotu.

.

Tančírny budou pokračovat opět v roce 2021

Milé tanečnice, milí tanečníci,
moc děkujeme za Váš velký zájem o exkluzivní tančírny pro 5 párů, které jsme pro Vás připravili na prosinec 2020 v rámci aktuálních pravidel 3. stupně "PSA", moc nás potěšil! A věříme, že páry, které stihly 3 prosincové tančírny, si je dosyta užily! Od 18. prosince platí bohužel opět 4. stupeň PSA a proto musíme s velkou lítostí zrušit tančírny plánované na 19., 22. a 23. prosince. Všechny držitele vstupenek budeme 15. a 16. 12. kontaktovat e-mailem s žádostí o sdělení čísla účtu, na který Vám můžeme vrátit uhrazené vstupné. A pevně věříme, že vás v roce 2021 budeme moci pozvat znovu nejen na tyto mini-tančírny, ale obnovit naši činnost v plném rozsahu.

Přejeme vám krásné prožití vánočních svátků a hodně zdraví do roku 2021! A pokud vybíráte pro své blízké dárek k Vánocům, udělejte jim i sobě radost dárkovým voucherem na kurzy, plesy nebo taneční snídaně. Voucher jednoduše objednáte na našem webu a obratem Vám přijde v PDF k vytištění e-mailem. Platnost voucherů jsme prodloužili na 2 roky.

Taneční škola Vavruška na Facebooku

Podívejte se na fotogalerii ze Speciální předsilvestrovské tančírny, nebo si prohlédněte další naše fotogalerie z kurzů a akcí, které pořádáme.

Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, můžete nám také napsat přes Messenger.

Telefon:

732 88 88 99 (mobil a WhatsApp)
226 25 82 62 (kancelář)
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 18.00 hodin.

Poštovní adresa a pokladna:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Otevírací doba pokladny:
Pokladna je dočasně uzavřena, kancelář funguje standardně dále. V případě potřeby si můžete předem sjednat osobní schůzku.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?