Tančírna na Karlově náměstí

Nejlepší hudba k tanci každou sobotu.

.

Aktuální informace k tančírnám

Milé tanečnice, milí tanečníci,
v sobotu 26. 9. se koná tančírna, další sobotu (3. října) tančírna nebude, dále uvidíme podle aktuálních nařízení a opatření, za jakých podmínek a zda vůbec bude možné tančírny dál provozovat.

Protože podle aktuálního nařízení ministerstva zdravotnictví se na plesy, dikotéky a další taneční akce podobného druhu nevztahuje "sportovní výjimka" chceme vás poprosit, abyste počítali s nutností (alespoň zatím) mít v tančírně nasazenou roušku i během tance. Výjimka platí pouze po dobu sezení a konzumace u stolu, kdy roušku mít nemusíte.

Chápeme, že je to nepříjemný fakt, že řada z vás nevidí rozdíl mezi tanečním tréninkem a tančírnou a že to možná některé z vás od návštěvy tančírny odradí (což je nám pochopitelně moc líto)! Ale v současné vypjaté době nechceme riskovat porušování pravidel a dohadovat se o tom, zda má tančírna blíže k tréninku nebo k plesu... Moc děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu.

Přijďte si k nám zatančit!

Chcete si zatančit společenské tance, pobavit se s přáteli a užít si příjemný večer? Právě pro Vás je tu pravidelná tančírna v paláci Charitas na Karlově náměstí.
Hrajeme Vám nejlepší výběr současné taneční hudby ke standardním a latinskoamerickým tancům, a to po celý rok každou sobotu.

Namícháme Vám kotejl z taneční hudby i osvěžujících nápojů.

Den a čas konání:

V červenu a červenic se tančírna koná každou sobotu od 19.00 do 23.00 hodin. V srpnu se tančírna koná navíc i každou středu od 19.00 do 23.00 hodin. Přijít do tančírny i odejít z ní lze v tomto intervalu kdykoliv. Během léta již není potřeba si vstupenky ani místa rezervovat předem, kupují se až u vstupu do tančírny.

září: SOBOTA od 19.00: 5. 9. | 12. 9. | 26. 9. | (v sobotu 19. 9. se tančírna nekoná)
         STŘEDA od 19.00: 2. 9. | 9. 9. | (od 16. 9. dále probíhají ve středu kurzy a letní středeční tančírny 9. 9. končí)
3. října se tančírna nekoná, další termíny vypíšeme až podle aktuálních pravidel ministerstva zdravotnictví.

Vstupné (platné od 1. 7. 2020):

Vstupenky je možné již opět koupit přímo u vstupu do tančírny a není potřeba je kupovat předem přes e-shop. Cenu pro léto (červenec a srpen 2020) jsme sjednotili na 120,- Kč vč. 15% DPH za osobu pro aktuální účastníky našich kurzů i ostatní veřejnost.

Oblečení:

Neformální ale společenské, čistá taneční obuv.

Program večera:

Nejlepší hudba k latinskoamerickým a standardním tancům a bar se širokým výběrem nápojů :-)

Pravidla "tanečního provozu" v tančírně:

Vstup do sálu je dovolen pouze v čisté taneční či společenské obuvi. Kabáty, zavazadla a venkovní obuv prosím odkládejte před vstupem do sálu v šatně. Úschova věcí v šatně je zahrnuta v ceně vstupného, šatna je od 1. 10. 2017 zdarma.
Nedílnou součástí tančírny je bar, který slouží k Vašemu občerstvení během akce. Stoly k sezení v tanečním sále jsou určeny jen pro jeho zákazníky - není dovoleno do tanečního sálu vnášet vlastní nápoje a jídlo.
Tančírna je sice neformální, ale přesto společenská akce, přizpůsobte prosím tomuto své oblečení a chování. Žádáme především pokročilé a soutěžní páry, aby tančírnu nepojímaly jako sportovní trénink v tělocvičně a chovaly se zde ohleduplně k začínajícím tanečníkům, kteří si přišli zatančit a pobavit se. Dobrý tanečník neomezuje ostatní páry na parketě a za případnou nechtěnou “srážku” s jiným párem se omluví, i kdyby nebyla jeho chybou...

Taneční škola Vavruška na Facebooku

Podívejte se na fotogalerii ze Speciální předsilvestrovské tančírny, nebo si prohlédněte další naše fotogalerie z kurzů a akcí, které pořádáme.

Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, můžete nám také napsat přes Messenger.

Telefon:

732 88 88 99 (mobil a WhatsApp)
226 25 82 62 (kancelář)
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 18.00 hodin.

Poštovní adresa a pokladna:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Otevírací doba pokladny:
Pokladna je dočasně uzavřena, kancelář funguje standardně dále. V případě potřeby si můžete předem sjednat osobní schůzku.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?