Michal Necpál

Ve kterých kurzech vyučuje:

Taneční kurzy pro středoškoláky, vysokoškoláky a dospělé, semináře, Lady latino.


Vzdělání:

Divadelní fakulta Akademie múzických umění (DAMU), titul MgA.


O Michalovi:

Michal tančí již více než 20 let, je dvojnásobný vicemistr ČR ve standardních tancích i v 10-ti tancích, Českou republiku dvakrát reprezentoval na Mistrovství světa v Moskvě.

Je absolventem činoherního herectví na DAMU, vidět jej tedy můžete nejen na tanečním parketě, ale i na prknech, která znamenají svět, a v poslední době čím dál častěji i na televizních obrazovkách.

Účastnil se čtyř řad televizní soutěže StarDance, v roce 2008 tančil s Miss ČR Janou Doležalovou, v roce 2015 se zpěvačkou Leonu Machálkovou, v roce 2016 s herečkou Miluší Bittnerovou a v roce 2018 se spolu s herečkou Veronikou Arichtevou probojoval až do seminifále soutěže a v mimořádně silné konkurenci skončili na skvělém čtvrtém místě.

Michal je showman tělem i duší. Než si své publikum získá, působí nesměle až přísně, ale jakmile opadnou první zábrany, užijete si s ním nejen informacemi a tancem nabité lekce, ale i kopec zábavy!

Sledujte nás na Instagramu

Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, obvykle do 24 hodin.

Telefon:

732 88 88 99 (mobil)
226 25 82 62 (kancelář)
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 17.30 hodin.

Poštovní adresa:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Pokud s námi potřebujete vyřešit cokoliv osobně, domluvte si prosím termín schůzky v naší kanceláři na Karlově náměstí 5.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?