Taneční seznamka

A hned máte s kým tančit...

.

Taneční seznamka

Nemáte tanečního partnera? Nevadí! Naše seznamka už přivedla do tanečního držení mnoho desítek lidí. V této seznamce jde pouze o tanec, tak neváhejte a přidejte svůj inzerát, ať máte s kým vyrazit na taneční parket! Seznamka slouží k hledání partnerů na kurzy a akce pořádané TŠ Vavruška, jiné inzeráty nezveřejňujeme. Děkujeme za pochopení.

Naše seznamka má nové funkce!

Nově můžete přidat svoji fotku nebo odkaz na svůj profil na sociálních sítích Facebook, Instagram nebo Twitter. Tyto kontakty jsou stejně jako fotografie nepovinné, je tedy jen na vás, jak se chcete prezentovat a jaké údaje o sobě chcete sdílet. Povinnými údaji pro zveřejnění inzerátu zůstává jméno, věková kategorie kurzů, e-mailový kontakt a samotný text inzerátu. O své údaje se nicméně nemusíte bát, opatrujeme je jako oko v hlavě a uchováváme jen po dobu platnosti inzerátu (automaticky 2 měsíce) nebo dokud nám nedáte vědět, že chcete svůj inzerát smazat. Pak je smažeme a dále nearchivujeme. Podrobnosti najdete v tomto dokumentu.


Přidat inzerát

Aktuální inzeráty


Vladimir

Ladislavdrahozal@seznam.cz

Přidáno: 16.09.2020

Rád bych si zopakoval základní taneční. Najde se tu odvážná dívka či žena, která by je chtěla absolvovat se mnou?

Mládež - základní

Jindra

jindra.hulova@seznam.cz

Přidáno: 14.09.2020

Hezký den, prodám šaty do tanečních po dceři. růžové a druhé jsou béžové - fotky ráda zašlu na mail, sem vložím jen 1 fotku. úzká vrchní část sukně širší a vícevrtsvá velikost 34/36 - úprava velikosti je možná a snadná délka je ke kolenům Jsou málo nošené, jen několikrát v tanečních.

Honza

jan.svacina1@gmail.com

Přidáno: 14.09.2020

Hledám taneční partnerku - kurz už tuto neděli 20.9.2020. Mám zakoupená dvě místa pro kurz D22 Pokročilí 1, začátek už tuto neděli 20.9., 17:00 - 18:40, Palác Charitas. Absolvoval jsem jarní základní kurz v Národním domě na Vinohradech, pokračovat chci u Vavrušky. Zkusil jsem i salsu a bachatu, taky bych se je chtěl naučit. Jsem 190 cm vysoký, štíhlý, klidné povahy, se smyslem pro humor a sebeironii :-)

Zuzana

zuzineksk@seznam.cz

Přidáno: 11.09.2020

Ahoj, rada bych tu nasla tanecniho partnera nejlepe pro standartni tance. Je mi 32 let, 170cm vysoka, stihlé sportovní postavy. Mám za sebou i pokracovaci lekce standartnich tancu a obcas jsem navstevovala i salsa lekce a party v zahranici.

Taneční klub

Lucia

lcoravcova@gmail.com

Přidáno: 02.09.2020

Ahoj! Volám sa Lucka,mám 22r a 160cm bez opätkov. Hľadám partnera na tréningy hobby dospelí alebo semináre D, a ak by to šlo tak neskôr aj na súťaže. Tancovala som 4 roky v tanečnom klube (už 2 roky netancujem) latinskoamerické tance. Zúčastnila som sa viac vystúpení na plesoch a pod. a pár súťaží (hobby, Dkat). Standard veľmi neovládam no rada by som sa to naučila.

Taneční klub

Veronika Stejskalová

vevonka@seznam.cz

Přidáno: 31.08.2020

Ahoj, hledám tanečního partnera do tanečního klubu na tento školní rok, konkrétně do Klubové přípravky pro mládež. Mám za sebou základní kurz, pokračovací kurz i speciálky, vše absolvované ve školním roce 2017/2018. Mám 20 let, bez podpatků měřím 164 cm.

Dospělí - pokročilí

Mia

mia42200@gmail.com

Přidáno: 31.08.2020

Ahoj, hledám tanečního partnera přiměřené výšky, věku, s vášní pro tanec, který by měl zájem chodit do pokračovací kurzu II / speciálek do TŠ Vavruška. Nakolik je již většina podzimních kurzů obsazená, tak od zimy. Mám 26 let, 163 cm bez podpatků, tanci bych se ráda dlouhodobě věnovala a dále zdokonalovala. Ideální představa je kromě samotné návštěvy kurzu i následné procvičování naučených nových figur v tančírne. Pro více info zpráva. Budu se těšit na odpovědi!

Nový inzerát

*Fotka musí být ve formátu JPG a alespoň ve velikosti 200px na 200px


Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, můžete nám také napsat přes Messenger.

Telefon:

732 88 88 99 (mobil a WhatsApp)
226 25 82 62 (kancelář)
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 18.00 hodin.

Poštovní adresa a pokladna:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Otevírací doba pokladny:
Pokladna je dočasně uzavřena, kancelář funguje standardně dále. V případě potřeby si můžete předem sjednat osobní schůzku.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?