Taneční seznamka

A hned máte s kým tančit...

.

Taneční seznamka

Nemáte tanečního partnera? Nevadí! Naše seznamka už přivedla do tanečního držení mnoho desítek lidí. V této seznamce jde pouze o tanec, tak neváhejte a přidejte svůj inzerát, ať máte s kým vyrazit na taneční parket! Seznamka slouží k hledání partnerů na kurzy a akce pořádané TŠ Vavruška, jiné inzeráty nezveřejňujeme. Děkujeme za pochopení.

Naše seznamka má nové funkce!

Nově můžete přidat svoji fotku nebo odkaz na svůj profil na sociálních sítích Facebook, Instagram nebo Twitter. Tyto kontakty jsou stejně jako fotografie nepovinné, je tedy jen na vás, jak se chcete prezentovat a jaké údaje o sobě chcete sdílet. Povinnými údaji pro zveřejnění inzerátu zůstává jméno, věková kategorie kurzů, e-mailový kontakt a samotný text inzerátu. O své údaje se nicméně nemusíte bát, opatrujeme je jako oko v hlavě a uchováváme jen po dobu platnosti inzerátu (automaticky 2 měsíce) nebo dokud nám nedáte vědět, že chcete svůj inzerát smazat. Pak je smažeme a dále nearchivujeme. Podrobnosti najdete v tomto dokumentu.


Přidat inzerát

Aktuální inzeráty


Tančírna / ples

Pražačka ;)

leavethelighton@seznam.cz

Přidáno: 24.10.2021

Zdravím, ráda bych si jednou za čas zašla zatančit. Mám za sebou základní taneční, speciálky a dva roky v klubu taneční školy, už to ale bude víc než pár let. Každopádně věřím, že mám rytmus a něco z paměti ještě vylovím ;) Měřím 175 a je mi 30.

Dospělí - základní

Hana

info@hanab.cz

Přidáno: 24.10.2021

Ahoj, ráda bych se zapsala do kurzu pro začátečníky, ale chybí mi taneční partner. Nenašel by se zde? :) Jsem 168 cm vysoká a je mi 43 let. Do tanečních jsem chodila někdy na střední. Bavilo mě to a prý mi to i šlo, tak uvidíme, jak to bude teď. Pokud by měl někdo trpělivost, ráda zajdu i do tančírny :)

Dospělí - základní

Hana

info@hanab.cz

Přidáno: 24.10.2021

Ahoj, ráda bych se přihlásila do základního kurzu pro dospělé, nenašel by se tu taneční partner, co by se rád přidal? Jsem 168 cm vysoká a je mi 43 let. Chodila jsem do tanečních kdysi hodně dávno na střední a ráda bych si základy osvěžila. Tenkrát mě to bavilo a i docela šlo :) Pokud někdo bude chtít a bude mít trpělivost, ráda zajdu i do tančírny :)

Tančírna / ples

Petr

svope@email.cz

Přidáno: 19.10.2021

Hledám partnerku do tančíren. Mám 190 cm, 29 let. Jsem středně pokročilý, vést umím, tak se neboj napsat, ani pokud jsi začátečnice :)

Nela

nela.frankova@gmail.com

Přidáno: 05.10.2021

Hledám kluka, který by chtěl tancovat s dost malou (155 cm) devatenáctiletou nevidomou holkou, která zatím moc tancovat neumí, ale hrozně ji to baví a ráda by se to naučila. Většina kurzů pro tento rok je sice už plná, ale mě by udělalo radost jít to zkusit třeba do tančírny, nebo kamkoliv jinam.

Dospělí - základní

Petra Zelinkova

petra.arivin.zelinkova@gmail.com

Přidáno: 04.10.2021

Ráda bych se naucila tančit a hledám zde tanečního partnera. Je mi 42 let,měřím 179 cm a ráda bych navštěvovala hodiny tance v Praze.

Lukáš

dvorakluk@email.cz

Přidáno: 03.10.2021

Ahoj! Hledám k sobě slečnu na latinské tance, které mě uchvátily především během toho co jsem pracoval ve Španělsku. Jsem začátečník, který už sice nějaký kroky uměl, ale jsou schované někde vzadu hlavy. Takže buď si na začátku nakoukáme nějaké kroky nebo zajdeme na nějaký kurz. A ona praxe je stejně nejlepší škola! Nehledám a neočekávám někoho s kdo umí perfektně kroky, i protože moje zaměstnání a business/volnočasové aktivity mě aktuálně dost vytěžují, a tak skrze toto hledám odreagování a zábavu. To jestli to bude (ne)pravidelná aktivita, jak a kdy domluvíme. Podmínka je Praha. No a nakonec k těm tady vždy zmiňovaným požadavkům. Protože diskriminuji, tak chci, abys byla i podpatky menší než mých 183cm a při záklonu nepřevážila mých 75kg! No a zbytek probereme u té skleničky nebo kafé ;) Email je pod jménem. Lukáš, 26 dvorakluk@email.cz

Dospělí - pokročilí

Hana

hakoli@centrum.cz

Přidáno: 29.09.2021

Ahoj, hledám pohodového tanečníka do kurzu pro středně pokročilé či do tančírny. Výška 172, 47 let.

Dospělí - pokročilí

Alex

alexuntilov86@gmail.com

Přidáno: 29.09.2021

Ahoj, hledám taneční partnerku do tančírny a pokročilejších kurzů. Je mi 35 let, měřím 183cm. Tančím jen pro zábavu.

Nový inzerát

*Fotka musí být ve formátu JPG a alespoň ve velikosti 200px na 200px


Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, obvykle během 12 - 24 hodin.

Telefon:

732 88 88 99 (mobil a WhatsApp)
226 25 82 62 (kancelář)
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 18.00 hodin. Čtvrtek 28. - pondělí 1. 11. (podzimní prázdniny) je kancelář uzavřena.

Poštovní adresa:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Otevírací doba:
Pokladna je dočasně uzavřena, kancelář je v provozu standardně. V případě potřeby si můžete předem sjednat osobní schůzku.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?