Taneční seznamka

A hned máte s kým tančit...

.

Taneční seznamka

Nemáte tanečního partnera? Nevadí! Naše seznamka už přivedla do tanečního držení mnoho desítek lidí. V této seznamce jde pouze o tanec, tak neváhejte a přidejte svůj inzerát, ať máte s kým vyrazit na taneční parket! Seznamka slouží k hledání partnerů na kurzy a akce pořádané TŠ Vavruška, jiné inzeráty nezveřejňujeme. Děkujeme za pochopení.

Naše seznamka má nové funkce!

Nově můžete přidat svoji fotku nebo odkaz na svůj profil na sociálních sítích Facebook, Instagram nebo Twitter. Tyto kontakty jsou stejně jako fotografie nepovinné, je tedy jen na vás, jak se chcete prezentovat a jaké údaje o sobě chcete sdílet. Povinnými údaji pro zveřejnění inzerátu zůstává jméno, věková kategorie kurzů, e-mailový kontakt a samotný text inzerátu. O své údaje se nicméně nemusíte bát, opatrujeme je jako oko v hlavě a uchováváme jen po dobu platnosti inzerátu (automaticky 2 měsíce) nebo dokud nám nedáte vědět, že chcete svůj inzerát smazat. Pak je smažeme a dále nearchivujeme. Podrobnosti najdete v tomto dokumentu.


Přidat inzerát

Aktuální inzeráty


Dospělí - základní

Zdeněk

evilgorilla@seznam.cz

Přidáno: 06.06.2023

Ahoj milé potencionální taneční partnerky. Již je to několik let, co jsem 3x absolvoval základní taneční kurzy a jelikož mám tento druh pohybu velmi rád, tak sháním mezi Vámi dívku/ženu/dámu tak do cca 165 cm, se kterou bych mohl od září navštěvovat základní taneční kurzy pro dospělé (opakování je matka moudrosti) s cílem pokračovat dále, kam až nám to naše schopnosti dovolí :-) Něco o mně: 36let/174 cm/ sportovní typ, holohlávek, fousáč, čtyřočko :-))) Budu potěšen, když se s některou z Vás domluvím a uvidím. Pěkný den. Zdeněk.

Tančírna / ples

Dominik

makivana@seznam.cz

Přidáno: 17.05.2023

Ahoj, hledám nezadanou taneční partnerku na občasné chození do tančírny a plesy. Je mi 19 let, měřím 197cm a jsem štíhlé postavy. Mám za sebou základní a pokračovací kurz a také jsem chodil do tanečního klubu. Budu se těšit Dominik

Nový inzerát

*Fotka musí být ve formátu JPG a alespoň ve velikosti 200px na 200px


Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, obvykle do 24 hodin.

Telefon:

732 88 88 99 (mobil)
226 25 82 62 (kancelář)
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 17.30 hodin.

Poštovní adresa:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Pokud s námi potřebujete vyřešit cokoliv osobně, domluvte si prosím termín schůzky v naší kanceláři na Karlově náměstí 5.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?