Taneční seznamka

A hned máte s kým tančit...

.

Taneční seznamka

Nemáte tanečního partnera? Nevadí! Naše seznamka už přivedla do tanečního držení mnoho desítek lidí. V této seznamce jde pouze o tanec, tak neváhejte a přidejte svůj inzerát, ať máte s kým vyrazit na taneční parket! Seznamka slouží k hledání partnerů na kurzy a akce pořádané TŠ Vavruška, jiné inzeráty nezveřejňujeme. Děkujeme za pochopení.

Naše seznamka má nové funkce!

Nově můžete přidat svoji fotku nebo odkaz na svůj profil na sociálních sítích Facebook, Instagram nebo Twitter. Tyto kontakty jsou stejně jako fotografie nepovinné, je tedy jen na vás, jak se chcete prezentovat a jaké údaje o sobě chcete sdílet. Povinnými údaji pro zveřejnění inzerátu zůstává jméno, věková kategorie kurzů, e-mailový kontakt a samotný text inzerátu. O své údaje se nicméně nemusíte bát, opatrujeme je jako oko v hlavě a uchováváme jen po dobu platnosti inzerátu (automaticky 2 měsíce) nebo dokud nám nedáte vědět, že chcete svůj inzerát smazat. Pak je smažeme a dále nearchivujeme. Podrobnosti najdete v tomto dokumentu.


Přidat inzerát

Aktuální inzeráty


Mládež - základní

Miriam

miriamkr@seznam.cz

Přidáno: 17.03.2020

Ahoj, já hledám doprovod na poslední ples do tanečních pro mládež, později klidně tančírna. Ples se přesouvá a bude probíhat někdy červnu. Koná se v Národním domě na Vinohradech 19-23:45 h. Preferuji šikovného tanečníka se smyslem pro humor :) ,podobného věku a samozřejmě z Prahy. 17/167/65 Tak zatím ahoj a budu se moc těšit. Miriam

Vysokoškoláci - základní

Ondřej

ondra_rsv@centrum.cz

Přidáno: 08.03.2020

Hledám partnerku pro základní nebo pokračující kurzy (tj. ideálně mírně pokročilou) a následně pro plesy/tančírnu. Jsem "falešný" začátečník - mám za sebou cca. 10 individuálních lekcí (základy tance). Rád bych v tancování pokračoval ve skupinovém kurzu nebo v páru pod vedením trenéra/trenérky. Nemám soutěžní ambice, dělám to pro zábavu, takže tolerance k chybám samozřejmostí. Jsem sportovní typ VŠ, 42 let, 178 cm, 70 kg, nekuřák, foto rád zašlu na požádání.

Mládež - pokračovací / speciálky

Majda

KolomaznikovaMagda@seznam.cz

Přidáno: 08.03.2020

Ahoj:), je mi 17 let a hledám partnera do Speciálek 3, teď jsem totiž čerstvě absolvovala Speciálky 2 (těm předcházel Základní kurz, Pokračovací kurz a Speciálky 1) a nerada bych s tancem skončila, protože mě moc baví! Zatím by ale šlo jen o Speciálky 3 a dál by se vidělo. Mám 160 cm i s podpadkama, takže bych byla moc ráda za partnera, který měří ideálně tak 170-175 cm. :DTěším se na odpověď!

Tančírna / ples

dancer

daannc@seznam.cz

Přidáno: 06.03.2020

Ahoj jsem muž 54 / 180 / 80. Chodil jsem asi na 9 různých kurzů. Tancování a pohyb mě baví a rád bych si zatancoval v tančírně někdy v sobotu večer. Jestli jsi třeba ani nechodila do tanečních, ale máš chut si zatancovat, tak to můžeme zkusit. :-)

Tančírna / ples

Vašek Březina

brez.v@seznam.cz

Přidáno: 06.03.2020

Rád si zajdu s někým zatančit do tančírny. Žádný profesionál sice nejsem, ale začátečník rozhodně taky ne, takže preferuju pokročilejší tanečnici :-) Měřím 180 cm, je mi 30 let. Budu se těšit! Vašek

Nový inzerát

*Fotka musí být ve formátu JPG a alespoň ve velikosti 200px na 200px


Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, můžete nám také napsat přes Messenger.

Telefon:

732 88 88 99 (mobil a WhatsApp)
226 25 82 62 (kancelář)
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 18.00 hodin.

Poštovní adresa a pokladna:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Otevírací doba pokladny:
Pondělí - pátek: 13.00 - 19.00
Pokladna je po dobu, kdy se nekonají kurzy, dočasně uzavřena, kancelář funguje standardně dále. V případě potřeby si můžete předem sjednat osobní schůzku.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?