Taneční seznamka

A hned máte s kým tančit...

.

Taneční seznamka

Nemáte tanečního partnera? Nevadí! Naše seznamka už přivedla do tanečního držení mnoho desítek lidí. V této seznamce jde pouze o tanec, tak neváhejte a přidejte svůj inzerát, ať máte s kým vyrazit na taneční parket! Seznamka slouží k hledání partnerů na kurzy a akce pořádané TŠ Vavruška, jiné inzeráty nezveřejňujeme. Děkujeme za pochopení.

Naše seznamka má nové funkce!

Nově můžete přidat svoji fotku nebo odkaz na svůj profil na sociálních sítích Facebook, Instagram nebo Twitter. Tyto kontakty jsou stejně jako fotografie nepovinné, je tedy jen na vás, jak se chcete prezentovat a jaké údaje o sobě chcete sdílet. Povinnými údaji pro zveřejnění inzerátu zůstává jméno, věková kategorie kurzů, e-mailový kontakt a samotný text inzerátu. O své údaje se nicméně nemusíte bát, opatrujeme je jako oko v hlavě a uchováváme jen po dobu platnosti inzerátu (automaticky 2 měsíce) nebo dokud nám nedáte vědět, že chcete svůj inzerát smazat. Pak je smažeme a dále nearchivujeme. Podrobnosti najdete v tomto dokumentu.


Přidat inzerát

Aktuální inzeráty


Vysokoškoláci - pokročilí

Nela Marie

nelamariek@seznam.cz

Přidáno: 18.06.2024

Ahoj, jsem mladá pokročilejší tanečnice a hledám partnera. Do podzimních pokračovaček II. případně i speciálek. Mám za sebou pokročilé kurzy pro VŠ. Měřím 177cm + nízké podpatky. Ideálně hledám někoho do 30 let. Pokud bys se mnou chtěl strávit pár týdnů na parketě, neváhej napsat :)

Taneční klub

František Sibera

tereza.pruckova@vavruska.info

Přidáno: 10.06.2024

Hledáme taneční partnerku k Františkovi pro soutěžní tancování do našeho tanečního klubu. František je ročník 2005, měří 178cm bez podpatku a tančí u nás v klubu už druhým rokem. Předtím si prošel klasickými základními kurzy pro mládež, pokračovačkami a speciálkami. Rád by k sobě našel někoho, koho tanec baví a kdo by s ním začal i závodně tančit. Tréninky jsou 2-3 krát týdně. Děkujeme, budeme se těšit na pozitivní zprávy! :-) S pozdravem Tereza Prucková (vedoucí TK Vavruška)

Pepa

pepa314@email.cz

Přidáno: 03.06.2024

Hledám taneční partnerku do tančíren, seminářů, případně kurzů (i v létě). Jsem sportovně založený VŠ 64/183, absolvoval jsem pokračovací kurz a různé další semináře a lekce.

Nový inzerát

*Fotka musí být ve formátu JPG a alespoň ve velikosti 200px na 200px


Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, obvykle do 24 hodin.

Telefon:

732 88 88 99
226 25 82 62
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 17.00 hodin.

Poštovní adresa:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Pokud s námi potřebujete vyřešit cokoliv osobně, domluvte si prosím termín schůzky v naší kanceláři na Karlově náměstí 5.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?