Taneční klub

Propracovaný tréninkový program pro všechny věkové skupiny od dětí po seniory přináší radost i budoucí soutěžní úspěch.

.

Vítáme vás v našem tanečním klubu!

Milé tanečnice, milí tanečníci,
srdečně vás zveme na letní soustředění do Sedlčan, které se bude konat od neděle 1. do pátku 6. srpna 2021. Více informací a přihlášky zde

Podrobný rozvrh tréninků naleznete v tabulce zde. Popis jednotlivých klubových skupin pak najdete zde.Stávající členové mohou hradit členské příspěvky pod stejnými platebními údaji jako v loňském roce. Noví zájemci, především klubové přípravky pro děti a pro mládež, se mohou hlásit e-mailem na adresu tereza.pruckova@vavruska.info a následně jim budou zaslány podrobné informace ke vstupu do klubu.

Výuka 1. pololetí začíná pro "Klubovou přípravku pro děti", "Klubovou přípravku pro mládež" a "Hobby páry" druhým zářijovým týdnem, pro soutěžní skupiny "B, A, M" dále "E, D, C" a dívčí skupiny začínáme hned prvním zářijovým týdnem od 1.9. První pololetí pak končí na 31. ledna 2021. Tréninky jednotlivých skupin se konají především v tanečním studiu ve Vlkově ulici 23, na Praze 3 - Žižkov, tram. zastávka Husinecká! Dále pak v zrcadlovém sále v Paláci Charitas na Karlově náměstí 5. Předností těchto prostor je výborná dopravní dostupnost MHD. Nachází se kousek od vchodu do metra, stejně jako od zastávky tramvaje, což je důležité s ohledem na bezpečnost především pro samostatně dojíždějící děti. Kromě vedených tréninků standardních tanců a latinskoamerických tanců mají všechny soutěžní páry PRAKTIS a VOLNÝ TRÉNINK dle svých rozvrhů.

Ceník klubových příspěvků na pololetí (18 týdnů):

Klubová přípravka pro děti: 2.900,- Kč
Mladší dívčí skupina: 3.100,- Kč
Starší dívčí skupina: 3.100,- Kč
Klubová přípravka pro mládež: 3.500,- Kč
Hobby páry: 3.500,- Kč
Semináře E, D, C a semináře B, A M - podle navštěvovaných seminářů:
1 seminář týdně: 3.500,- Kč
2 semináře týdně: 4.800,- Kč
3 semináře týdně: 5.800,- Kč

Pokyny k platbě klubových příspěvků:

Číslo účtu: 107-4967980297/0100 (vedený u Komerční banky)
Variabilní symbol pro identifikaci platby od nás dostanete e-mailem
Termín splatnosti: 1. pololetí do konce září, 2. pololetí do konce února.

Kontakty:

Taneční klub Vavruška z.s., IČ: 149 30 35, sídlo: Karlovo náměstí 317/5, Praha 2, předseda klubu: Mgr. Jakub Vavruška
Šéf-trenérkou klubu je Mgr. Tereza Prucková, s níž prosím konzultujte všechny organizační věci týkající členství v klubu, rozvrhu, přihlašování, plateb členských příspěvků atd. Kontaktní e-mail je tereza.pruckova@vavruska.info

Taneční klub Vavruška z.s. je řádným členem Českého svazu tanečního sportu.

Taneční klub Vavruška na Facebooku

Závěrečná červnová akademie 2017

Video ze závěrečné akademie, který se konala koncem června 2017. V programu se představily všechny skupiny klubu od dětské přípravky pro nejmenší tanečnice ve věku 3. let až po dospělé soutěžní páry.