Taneční klub

Propracovaný tréninkový program pro všechny věkové skupiny od dětí po seniory přináší radost i budoucí soutěžní úspěch.

.

Otevíráme 10. sezónu tanečního klubu!

Milé tanečnice, milí tanečníci,
v sezóně září 2019 - červen 2020 vstupuje náš klub do jubilejní 10. sezóny. Těšíme se, že ji protančíte spolu s námi! Máme hotový rozvrh tréninků na tento školní rok, který najdete v tabulce zde. Popis jednotlivých klubových skupin pak najdete zde.

Měníme systém přihlašování a platby klubových příspěvků, informace našim stávajícím členům zašleme během léta e-mailem; noví zájemci - především do skupin děti začátečníci, mládež hobby a dospělí hobby - se mohou do klubu přihlásit e-mailem na adresu tereza.pruckova@vavruska.info.

Výuka I. pololetí začíná prvním zářijovým týdnem od 2. 9. 2019 a končí 31. 1. 2020. Výuka se nekoná o prázdninách, státních svátcích a v době mimořádných potřeb TK Vavruška.

Tréninky jednotlivých skupin se budou konat především v novém tréninkovém sále ve Vlkově ulici 23, na Praze 3 - Žižkov, tram. zastávka Husinecká! Dále pak v zrcadlovém sále v Paláci Charitas na Karlově náměstí 5 a v tělocvičně obchodní akademie v ulici Resslova 8. Předností těchto prostor je výborná dopravní dostupnost MHD. Nachází se kousek od vchodu do metra, stejně jako od zastávky tramvaje, což je důležité s ohledem na bezpečnost především pro samostatně dojíždějící děti.
Kromě vedených tréninků standardních tanců a latinskoamerických tanců mají všechny soutěžní páry PRAKTIS a VOLNÝ TRÉNINK dle svých rozvrhů.

Ceník klubových příspěvků na pololetí (18 týdnů):

Děti začátečníci: 2.900,- Kč
Juniorská párová skupina: 4.600,- Kč
Mladší dívčí skupina: 3.100,- Kč
Starší dívčí skupina: 3.100,- Kč
Mládež hobby: 3.500,- Kč
Dospělí hobby: 3.500,- Kč
Semináře E, D, C a semináře B, A M - podle navštěvovaných seminářů:
1 seminář týdně: 3.500,- Kč
2 semináře týdně: 4.800,- Kč
3 semináře týdně: 5.800,- Kč

Pokyny k platbě klubových příspěvků:

Číslo účtu: 107-4967980297/0100 (vedený u Komerční banky)
Variabilní symbol pro identifikaci platby od nás dostanete e-mailem
Termín splatnosti: 1. pololetí do konce září, 2. pololetí do konce února.

Kontakty:

Taneční klub Vavruška z.s., IČ: 149 30 35, sídlo: Karlovo náměstí 317/5, Praha 2, předseda klubu: Mgr. Jakub Vavruška
Šéf-trenérkou klubu je Mgr. Tereza Prucková, s níž prosím konzultujte všechny organizační věci týkající členství v klubu, rozvrhu, přihlašování, plateb členských příspěvků atd. Kontaktní e-mail je tereza.pruckova@vavruska.info

Taneční klub Vavruška z.s. je řádným členem Českého svazu tanečního sportu.

Taneční klub Vavruška na Facebooku

Závěrečná červnová akademie 2017

Video ze závěrečné akademie, který se konala koncem června 2017. V programu se představily všechny skupiny klubu od dětské přípravky pro nejmenší tanečnice ve věku 3. let až po dospělé soutěžní páry.