Taneční klub

Propracovaný tréninkový program pro všechny věkové skupiny od dětí po seniory přináší radost i budoucí soutěžní úspěch.

.

Vítáme vás v našem tanečním klubu!

Milé tanečnice, milí tanečníci,
vítáme vás v další taneční sezóně 2021 - 2022! Ačkoli jsme museli kvůli posledním nejistým měsícům poupravit na nějaký čas rozvrh a koncepci klubu, věříme i tak v úspěšný start nového pololetí a těšíme se, že se s námi naplno roztančíte i vy! Podrobný rozvrh tréninků naleznete v tabulce zde. Popis jednotlivých klubových skupin pak najdete zde. Stávající členové mohou hradit členské příspěvky pod stejnými platebními údaji jako v loňském roce. Noví zájemci, především klubové přípravky pro děti, se mohou hlásit e-mailem na adresu tereza.pruckova@vavruska.info a následně jim budou zaslány podrobné informace ke vstupu do klubu.

Výuka 1. pololetí začíná pro ,,Klubovou přípravku pro děti” 22. září, soutěžní skupiny ,,B, A, M”, ,,E, D, C”, hobby páry a dívčí skupiny začínají v týdnu od 6. září. První pololetí pak končí na konci ledna 2022. Tréninky jednotlivých skupin se konají především v tanečním studiu ve Vlkově ulici 23, na Praze 3 - Žižkov, tram. zastávka Husinecká! A dále pak v zrcadlovém sále v Paláci Charitas na Karlově náměstí 5. Předností těchto prostor je výborná dopravní dostupnost MHD. V rámci vedených tréninků standardních tanců a latinskoamerických tanců mají všechny soutěžní páry PRAKTIS a VOLNÝ TRÉNINK dle svých rozvrhů.

Ceník klubových příspěvků na pololetí:

Klubová přípravka pro děti: 3.300,- Kč
Mladší dívčí skupina: 3.500,- Kč
Starší dívčí skupina: 3.500,- Kč
Hobby páry: 3.900,- Kč
Semináře E, D, C a semináře B, A M - podle navštěvovaných seminářů:
1 seminář týdně: 3.900,- Kč
2 semináře týdně: 4.800,- Kč
3 semináře týdně: 5.800,- Kč

Pokyny k platbě klubových příspěvků:

Číslo účtu: 107-4967980297/0100 (vedený u Komerční banky)
Variabilní symbol pro identifikaci platby od nás dostanete e-mailem
Termín splatnosti: 1. pololetí do 15. září.

Kontakty:

Taneční klub Vavruška z.s., IČ: 149 30 35, sídlo: Karlovo náměstí 317/5, Praha 2, předseda klubu: Mgr. Jakub Vavruška
Šéf-trenérkou klubu je Mgr. Tereza Prucková, s níž prosím konzultujte všechny organizační věci týkající členství v klubu, rozvrhu, přihlašování, plateb členských příspěvků atd. Kontaktní e-mail je tereza.pruckova@vavruska.info

Taneční klub Vavruška z.s. je řádným členem Českého svazu tanečního sportu a Svazu učitelů tance.

Taneční klub Vavruška na Facebooku

Závěrečná červnová akademie 2017

Video ze závěrečné akademie, který se konala koncem června 2017. V programu se představily všechny skupiny klubu od dětské přípravky pro nejmenší tanečnice ve věku 3. let až po dospělé soutěžní páry.