Individuální lekce

Taneční lekce přesně podle Vašich představ s lektorkou či lektorem, který se věnuje jen Vám!

.

Individuální lekce

Individuální lekce jsou určeny pro jednotlivce či páry, kteří preferují intenzivní individální přístup, potřebují zvládnout konkrétní tanec (například novomanželské sólo na svatbě, zahájení firemního plesu apod.), chtějí zdokonalit svůj taneční projev, nebo si zatančit s profesionálním partnerem / partnerkou (v případě jednotlivců) - podobně jako v soutěži StarDance. Lekce probíhají buď ve formátu 1 + 1 (klient/ka + lektor/ka), nebo 2 + 1 / 3 + 1 (jeden nebo dva páry klientů či single tanečnic a lektor/ka).

Lekce se domlouvají vždy na základě kombinace volných hodin v sále, Vašich časových možností a možností našich lektorek a lektorů. O víkendu a v dopoledních hodinách Vám můžeme nabídnout více volných termínů v sálech.

Místo výuky:

Lekce se konají v našich tanečních sálech na Karlově náměstí 5, Praha 2, nebo v partnerském tanečním studiu Místo tance, Na Petřinách 82, Praha 6.

Ceník lekcí:

Individuální lekce 60 minut: 1.200,- Kč. Při objednávce a platbě 10 lekcí najednou získáváte sleva 1.000 Kč (tj. místo 12.000 uhradíte 11.000 Kč).
Cena zahrnuje pronájem ozvučeného sálu, výuku 1 lektora / lektorky a knihovnu s výběrem taneční hudby.
Při objednání lekce pro více párů či osob (dva až tři) společně činí přípatek 50% z ceny lekce za druhý či třetí pár / osobu. O celkovou cenu se tak mezi sebou můžete rozdělit.
Dovolujeme si upozornit, že individuální lekce není kurz (soubor lekcí v předem vypsaném termínu konání pro větší skupinu klientů), nelze k jejich úhradě tedy využívat dárkové vouchery vystavené na skupinové kurzy.

Jak probíhá poptávka a rezervace termínů

Máte-li o individuální lekci zájem, vyplňte prosím formuář níže nebo nám pošlete e-mail: mail@vavruska.info. V poptávce prosím kromě svých kontaktních údajů uveďte, zda jste sama/ sám nebo v páru, své orientační časové možnosti (během dne / večer, všední dny / víkend), svou pokročilost a co od lekcí očekáváte - zda se jedná například o přípravu na svatbu, jednározvou záležitost na několik málo lekcí, dlouhodobou spolupráci apod. Co nejdříve se Vám ozveme a nabídneme Vám možné volné termíny lekcí.

Poptávka individuální lekce

Máte zájem o individuální výuku tance? Chcete zdokonalit svůj taneční projev, naučit se nové variace, nacvičit novomanželské sólo na svatbu, připravit se na ples nebo si zatančit jen tak pro radost? Nic z toho není problém! Prosíme vás o vyplnění poptávkového formuláře a obratem Vás budeme kontaktovat s nabídkou volných termínů a lektorů!


Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, obvykle do 24 hodin.

Telefon:

732 88 88 99
226 25 82 62
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 17.00 hodin.

Poštovní adresa:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Pokud s námi potřebujete vyřešit cokoliv osobně, domluvte si prosím termín schůzky v naší kanceláři na Karlově náměstí 5.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?