Individuální lekce

Taneční lekce přesně podle Vašich představ s lektorkou či lektorem, který se věnuje jen Vám!

.

Individuální a svatební lekce

Taneční lekce přesně podle Vašich představ s lektorkou či lektorem, který se věnuje jen Vám!

Individuální lekce jsou určeny především pro páry, které nemohou navštěvovat klasický taneční kurz, preferují intenzivní individální přístup nebo potřebují rychle zvládnout konkrétní tanec: například novomanželské sólo na svatbě, zahájení firemního plesu apod.

Lekce se domlouvají vždy na základě kombinace volných hodin v sále, Vašich časových možností a možností našich lektorek a lektorů. Lekce se mohou konat zcela libovolně jak v dopoledních, tak odpoledních i večerních hodinách, ve všední dny i o víkendu. O víkendu a v dopoledních hodinách Vám můžeme nabídnout více volných termínů v sálech.

Místo výuky:

Lekce se konají v našich tanečních sálech na Karlově náměstí 5, Praha 2.

Lektoři:

Individuální lekce vedou buď lektoři, které znáte z našich kurzů, nebo asistenti - nejpokročilejší tanečníci z našeho tanečního klubu, kteří se dlouhodobě věnují soutěžnímu tanci a zároveň pomáhají s výukou v kurzech jako asistenti.

Ceník lekcí

Individuální lekce s asistentem: 800,- Kč (60 minut)
Individuální lekce s lektorem: 1.200,- Kč (60 minut)
Cena je za pár a zahrnuje pronájem ozvučeného sálu v centru Prahy, knihovnu s výběrem taneční hudby a výuku 1 lektora/ky či asistenta/ky.
U vytížených a žádaných lektorů (mistři ČR, finalisté StarDance apod.) účtujeme k základní ceně lekce příplatek v rozmezí 300 až 1000 Kč za hodinu. Tito lektoři poskytují individuální lekce pouze výjimečně a vzhledem ke svému vytížení je poptáváme pouze na vyžádání klienta.

Při objednání týmové lekce (2 páry najednou) se neplatí žádný příplatek. Pozornost lektora však bude rozdělena mezi více lidí. Platba probíhá hotově buď před lekcí v naší pokladně, kde dostanete potvrzení o zaplacení lekce, kterým se prokážete lektorovi, nebo přímo lektorovi na konci lekce.

Jak poptat individuální lekce

E-mailem na adresu mail@vavruska.info prosím napište, kolik lekcí objednáváte, kolik lidí se lekce zúčastní (pár / muž / žena / více párů), v jakém termínu byste lekci mohli absolvovat, zda preferujete individuální lekci s asistentem či s lektorem (případně kterého preferujete) a co od lekce očekáváte (za jakým účelem ji objednáváte - např. svatební tanec, zahájení plesu, zdokonalení valčíku apod.). Nezapomeňte prosím připojit své kontaktní údaje (jméno, e-mail, telefon). Co nejdříve se Vám ozveme a nabídneme Vám možné volné termíny lekcí.

Taneční škola Vavruška na Facebooku

Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, můžete nám také napsat přes Messenger.

Telefon:

732 88 88 99 (mobil a WhatsApp)
226 25 82 62 (kancelář)
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 18.00 hodin.

Poštovní adresa a pokladna:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Otevírací doba pokladny:
Pondělí - pátek: 13.00 - 19.00

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?