Individuální lekce

Taneční lekce přesně podle Vašich představ s lektorkou či lektorem, který se věnuje jen Vám!

.

Individuální lekce

Od 17. května je opět povolena výuka individuálních lekcí v tanečních studiích. Přijímáme rezervace, termíny se rychle plní... :-)

Individuální lekce jsou určeny pro jednotlivce či páry, kteří preferují intenzivní individální přístup, potřebují zvládnout konkrétní tanec (například novomanželské sólo na svatbě, zahájení firemního plesu apod.), chtějí zdokonalit svůj taneční projev, nebo si zatančit s profesionálním partnerem / partnerkou (v případě jednotlivců) - podobně jako v soutěži StarDance. Lekce probíhají buď ve formátu 1 + 1 (klient/ka + lektor/ka), nebo 2 + 1 / 3 + 1 (jeden nebo dva páry klientů či single tanečnic a lektor/ka).

Lekce se domlouvají vždy na základě kombinace volných hodin v sále, Vašich časových možností a možností našich lektorek a lektorů. Lekce se mohou konat zcela libovolně jak v dopoledních, tak odpoledních i večerních hodinách, ve všední dny i o víkendu. O víkendu a v dopoledních hodinách Vám můžeme nabídnout více volných termínů v sálech.

Místo výuky:

Lekce se konají v našich tanečních sálech na Karlově náměstí 5, Praha 2.

Ceník lekcí:

Individuální lekce 60 minut: 1.200,- Kč vč. 21% DPH.
Cena zahrnuje pronájem ozvučeného sálu, výuku 1 lektora / lektorky a knihovnu s výběrem taneční hudby. Při objednání lekce pro více párů či osob (dva až tři) společně činí přípatek 50% z ceny lekce za druhý či třetí pár / osobu. O celkovou cenu se tak mezi sebou můžete rozdělit.

Jak probíhá poptávka a rezervace termínů

Máte-li o individuální lekci zájem, vyplňte prosím formuář níže nebo nám pošlete e-mail: mail@vavruska.info. V poptávce prosím kromě svých kontaktních údajů uveďte, zda jste sama/ sám nebo v páru, své orientační časové možnosti (během dne / večer, všední dny / víkend), svou pokročilost a co od lekcí očekáváte - zda se jedná například o přípravu na svatbu, jednározvou záležitost na několik málo lekcí, dlouhodobou spolupráci apod. Co nejdříve se Vám ozveme a nabídneme Vám možné volné termíny lekcí.

Poptávka individuální lekce

Máte zájem o individuální výuku tance? Chcete zdokonalit svůj taneční projev, naučit se nové variace, nacvičit novomanželské sólo na svatbu, připravit se na ples nebo si zatančit jen tak pro radost? Nic z toho není problém! Prosíme vás o vyplnění poptávkového formuláře a obratem Vás budeme kontaktovat s nabídkou volných termínů a lektorů!


Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, obvykle během 12 - 24 hodin.

Telefon:

732 88 88 99 (mobil a WhatsApp)
226 25 82 62 (kancelář)
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 18.00 hodin. Čtvrtek 28. - pondělí 1. 11. (podzimní prázdniny) je kancelář uzavřena.

Poštovní adresa:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Otevírací doba:
Pokladna je dočasně uzavřena, kancelář je v provozu standardně. V případě potřeby si můžete předem sjednat osobní schůzku.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?