Víkendy Lady latino

Připravujeme: 5. - 7. dubna 2024

.

Na 5. - 7. dubna 2024 plánujeme další víkend Lady latino. Informace brzy zveřejníme.

Níže jsou zatím podrobnosti k víkendu, který se konal v říjnu v Plzni.

Srdečně zveme všechny tanečnice, které si chtějí užít bezstarostný víkendový relax plný tance, hudby a pohybu v příjemné společnosti, na taneční víkend Lady latino, který se koná od pátku 13. do neděle 15. října 2023 v Plzni.

Ubytování a sál:

Akce se koná v kongresovém Parkhotelu v Plzni, který disponuje velkým tanečním sálem - parket má velikost 800 m2, dostatečnou kapacitou ubytování ve dvoulůžkových pokojích (které mohou být za příplatek obsazeny i jednou osobou) a příjemným okolím borského parku, ve kterém plánujeme v případě příznivého počasí i některé venkovní aktivity (jóga, tanec v trávě...). Fotogalerii hotelu, sálu a okolí najdete zde. Hotel je v hodinové dojezdové vzdálenosti autem po dálnici D5, perfektní spojení nabízí i vlaky a autobusy. Lze zvolit i variantu bez ubytování (vlastní ubytování, dojíždění apod. viz dále.)

Pro koho je taneční víkend určený:

Pro dámy a dívky, které rády tančí latinskoamerické tance, bez rozdílu věku a stupně taneční pokročilosti. Ranní pohybová průprava a večerní společenský program bude společný pro všechny klientky, na semináře pak budou účastnice rozděleny na dvě skupiny podle úrovně své taneční pokročilosti - mírně / více pokročilé - podobně, jako je tomu během letních ladies open class. Nemusíte se tedy obávat, že byste nestíhaly nebo si naopak dobře nezatančily. Navštěvovat lze případně semináře obou skupin.

Program zahrnuje celkem deset hodin tance a dalšího pohybu (jóga, protahovací a uvolňovací cviky apod.). V pátek začneme úvodním seminářem a večerním společenským programem, v sobotu nás čeká ranní pohybovka, jeden dopolední a jeden odpolední seminář a večerní program - tématický večer zakončený v baru :-), v neděli pak opět ranní pohybovka, jeden dopolední a jeden odpolední seminář. Kromě tance plánujeme i další netaneční program a pamatujeme samozřejmě i na čas pro individuální odpočinek či relax v hotelovém baru. Je možné také objednat masáž fyzioterapeutkou Danielou Stočesovou v areálu hotelu (více info vám zašleme po přihlášení).

Časy příjezdu a odjezdu:

Check-in je v pátek 13. října ideálně mezi 15.00 - 17.00, lze samozřejmě přijet i později. Od 17.30 je na programu první seminář a večeře je v plánu mezi 18.00 - 19.00.
Program končí v neděli 15. října odpoledne okolo 15.00, hotelový check-out je v 10:00, ale veškeré zázemí hotelu nám bude k dispozici až do odpoledního odjezdu.

Ceník:

Základní cena: 5.600,- Kč vč. DPH. Tato cena za 1 osobu zahrnuje ubytování ve dvoulůžkovém pokoji (obsazenou dvěma osobami, své preference ohledně spolubydlení můžete uvést v přihlášce), polopenzi (2x večeře: Pá + So, 2x snídaně: So + Ne formou bufetu) a kompletní program (celkem 10 hodin).
Jednolůžkový pokoj: + 1.900,- Kč na celý pobyt - příplatek za obsazení dvoulůžkového pokoje jednou osobou.
Obědy: + 600,- Kč za dva obědy - příplatek za oběd formou servírovaného menu (nabídka menu pro oba dny viz odkaz zde). Obědy je nutno objednat předem kvůli plynulé obsluze v restauraci, případně lze dokoupit na místě, ale bez garance rychlosti obsluhy.
Cena bez ubytování a stravy: 2.600,- Kč za osobu. Pokud jste z Plzně a okolí (nebo preferujete dojíždění), lze zvolit i variantu bez ubytování a bez jídla, případně jen ubytování + program bez jídla nebo jen jídlo + program bez ubytování - cena bude v takovém případě vypočítána individuálně dle Vašich požadavků.

Sledujte nás na Instagramu

Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, obvykle do 24 hodin.

Telefon:

732 88 88 99
226 25 82 62
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 17.00 hodin.

Poštovní adresa:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Pokud s námi potřebujete vyřešit cokoliv osobně, domluvte si prosím termín schůzky v naší kanceláři na Karlově náměstí 5.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?