Jarní víkend Lady latino

5. - 7. dubna 2024 v Plzni

.

5. - 7. dubna se konal jarní víkend Lady latino, další plánujeme na podzim.

Srdečně zveme všechny tanečnice, které si chtějí užít bezstarostný víkendový relax plný tance, hudby a pohybu v příjemné společnosti, na taneční víkend Lady latino, který se koná od pátku 5. do neděle 7. dubna 2024 v Plzni. Prohlédnout si můžete fotky z podzimního víkendu, který se konal v říjnu 2023.

Ubytování a sál:

Akce se koná v kongresovém Parkhotelu v Plzni, který disponuje velkým tanečním sálem, dostatečnou kapacitou ubytování ve dvoulůžkových pokojích (které mohou být za příplatek obsazeny i jednou osobou) a příjemným okolím borského parku, ve kterém plánujeme v případě příznivého počasí i některé venkovní aktivity (jóga, tanec v trávě...). Fotogalerii hotelu, sálu a okolí najdete zde. Hotel je v hodinové dojezdové vzdálenosti autem po dálnici D5, perfektní spojení nabízí i vlaky a autobusy. Lze zvolit i variantu bez ubytování (vlastní ubytování, dojíždění apod. viz dále.)

Pro koho je taneční víkend určený:

Pro dámy a dívky, které rády tančí latinskoamerické tance, bez rozdílu věku a stupně taneční pokročilosti. Ranní pohybová průprava a večerní společenský program bude společný pro všechny klientky, na semináře pak budou účastnice rozděleny na dvě skupiny podle úrovně své taneční pokročilosti - mírně / více pokročilé - podobně, jako je tomu během letních ladies open class. Nemusíte se tedy obávat, že byste nestíhaly nebo si naopak dobře nezatančily.

Lektoři a výuka:

Starat se o vás bude celý víkend čtyřčlenný tým lektorek a lektorů (řazeno abecedně):
Pavla Zajícová - pátek
Lenka Nora Návorková - sobota a neděle
Jakub Necpál - sobota a neděle
Michaela Nováková - celý víkend
Změna lektorů je v případě onemocnění či jiných vážných důvodů vyhrazena!

Program zahrnuje celkem deset hodin tance a dalšího pohybu (jóga, protahovací a uvolňovací cviky apod.). V pátek začneme úvodním seminářem a večerním společenským programem, v sobotu nás čeká ranní pohybovka, jeden dopolední a jeden odpolední seminář a večerní program - tématický večer zakončený v baru :-), v neděli pak opět ranní pohybovka, jeden dopolední a jeden odpolední seminář. Kromě tance plánujeme i další netaneční program a pamatujeme samozřejmě i na čas pro individuální odpočinek či relax v hotelovém baru.

Sledujte nás na Instagramu

Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, obvykle do 24 hodin.

Telefon:

732 88 88 99
226 25 82 62
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 17.00 hodin.

Poštovní adresa:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Pokud s námi potřebujete vyřešit cokoliv osobně, domluvte si prosím termín schůzky v naší kanceláři na Karlově náměstí 5.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?