Semináře

Sobotní open class semináře zaměřené na techniku jednotlivých tanců.

.

Staňte se hvězdami tanečních parketů...

Nejkrásnější figury, nejpokročilejší technika a nejlepší trenéři pro zapálené tanečníky. To jsou sobotní open class, které pořádáme v hlavní taneční sezóně říjen - květen.

Semináře jsou určeny pro středně pokročilé tanečníky (v rámci našich kurzů účastníky pokračovacího kurzu II. a speciálek), kteří se chtějí naučít nejkrásnější figury a maximálně se soustředit také na techniku a celkové provedení jednotlivých tanců. Konají se vždy v sobotu odpoledne a fungují jako open class, rezervujete si tedy vždy jen jeden konkrétní termín a s ním konkrétní téma podle svých časových možností a toho, co Vás zajímá. K účasti na semináři není nutné absolvovat jakýkoliv z našich kurzů a znát přesně ty figury, které vyučujeme v kurzech, předpokládá se ale základní znalost tance a jeho typických základních figur.

Semináře se konají vždy v sobotu odpoledne, obsahují 3 vyučovací lekce (3 x 45 minut + 2x přestávka á 10 minut) a cena činí 800,- Kč za pár. Tančíme ve Velkém sále Paláce Charitas, Karlovo náměstí 5, Praha 2.

Semináře aktuálně neprobíhají, jejich vypsání plánujeme na léto nebo podzim 2020 podle vývoje situace s opatřeními proti šíření nemoci Covid-19

Ceník seminářů:

Semináře se konají vždy v sobotu odpoledne, obsahují 3 vyučovací lekce (3 x 45 minut + 2x přestávka á 10 minut) a cena činí 400,- Kč za osobu, 800,- kč za pár.
Tančíme ve Velkém sále Paláce Charitas, Karlovo náměstí 5, Praha 2. Kapacita seminářů je o 1/3 nižší, než na lekcích v kurzech pro dospělé.

Oblečení:

Semináře jsou neformální, doporučujeme tréninkové taneční oblečení (dámy: sukně / kalhoty + tričko; pánové: kalhoty + košile).

Přihlášením do kurzu vyslovujete souhlas s Obchodními podmínkami provozovatele Taneční školy Vavruška.

Sledujte nás na Instagramu

Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, obvykle do 24 hodin.

Telefon:

732 88 88 99 (mobil)
226 25 82 62 (kancelář)
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 17.30 hodin.

Poštovní adresa:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Pokud s námi potřebujete vyřešit cokoliv osobně, domluvte si prosím termín schůzky v naší kanceláři na Karlově náměstí 5.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?