Semináře

Sobotní open class semináře zaměřené na techniku jednotlivých tanců.

.

Staňte se hvězdami tanečních parketů...

Detailní zaměření na jeden tanec, jeho techniku a variace pro všechny zapálené tanečníky. To jsou sobotní open class, které pořádáme v hlavní taneční sezóně.

Semináře jsou určeny pro středně pokročilé tanečníky (v rámci našich kurzů účastníky pokračovacího kurzu II. a speciálek), kteří se chtějí kromě krásných figur soustředit také na techniku a celkové provedení jednotlivých tanců. Konají se vždy v sobotu odpoledne a fungují jako open class - rezervujete si tedy vždy jen jeden konkrétní termín a s ním konkrétní téma podle svých časových možností a toho, co Vás zajímá. K účasti na semináři není nutné absolvovat jakýkoliv z našich kurzů a znát přesně ty figury, které vyučujeme v kurzech, předpokládá se ale základní znalost tance a jeho typických základních figur.

Semináře se konají vždy v sobotu odpoledne před tančírnou a obsahují 3 vyučovací lekce (3 x 45 minut + přestávka). Cena činí 450,- Kč za osobu. Tančíme ve Velkém sále Paláce Charitas, Karlovo náměstí 5, Praha 2.

Další semináře se budou konat opět od září 2024 do dubna 2025. Termíny seminářů zveřejníme na konci srpna.

Ceník seminářů:

Semináře se konají vždy v sobotu odpoledne, obsahují 3 vyučovací lekce (3 x 45 minut + přestávka) a cena činí 450,- Kč za osobu, 900,- Kč za pár vč 21% DPH.
Tančíme ve Velkém sále Paláce Charitas, Karlovo náměstí 5, Praha 2.

Oblečení:

Semináře jsou neformální, doporučujeme tréninkové taneční oblečení (dámy: sukně / kalhoty + tričko; pánové: kalhoty + košile).

Přihlášením do kurzu vyslovujete souhlas s Obchodními podmínkami provozovatele Taneční školy Vavruška.

Sledujte nás na Instagramu

Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, obvykle do 24 hodin.

Telefon:

732 88 88 99
226 25 82 62
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 17.00 hodin.

Poštovní adresa:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Pokud s námi potřebujete vyřešit cokoliv osobně, domluvte si prosím termín schůzky v naší kanceláři na Karlově náměstí 5.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?