František Kopecký

Ve kterých kurzech vyučuje:

Taneční kurzy pro středoškoláky, vysokoškoláky a dospělé, semináře.


O Františkovi:

František se začal věnovat tanci na jaře roku 2004 a během krátké doby mu bylo jasné, že našel svou životní vášeň. Během čtyř let získal mezinárodní třídu a když pak roku 2012 vznikla nová soutěžní kategorie showdance, byl to pro něho nový směr, kterým se rozhodl vydat. Po několika finálových umístěních se stal společně s Petrou Stehnovou v roce 2018 mistrem republiky a Českou republiku reprezentoval na mistrovstvích světa v Číně a na Slovensku.

Byl účastníkem několika ročníků projektu Roztančené divadlo, kde tančil například s herečkami Terezou Rumlovou a Ivanou Chýlkovou. Mezi jeho záliby patří mimo jiné hudba, které se věnuje téměř celý život. Mimo hry na trubku, saxofon a okrajově i klavír si oblíbil také střih zvuku. Protože tanec miluje, věnuje se s láskou i předávání svých tanečních zkušeností a přestože je trochu puntičkář, jsou jeho lekce uvolněné a plné pohodové atmosféry.

Sledujte nás na Instagramu

Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, obvykle do 24 hodin.

Telefon:

732 88 88 99 (mobil)
226 25 82 62 (kancelář)
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 17.30 hodin.

Poštovní adresa:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Pokud s námi potřebujete vyřešit cokoliv osobně, domluvte si prosím termín schůzky v naší kanceláři na Karlově náměstí 5.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?