Květinové plesy kurzů pro mládež

7., 8. a 15. března 2020 v Lucerně

.

Změna termínu plesu plánovaného na 15. března.

Milé tanečnice, milí tanečníci,
vážení rodiče,
moc nás to mrzí, ale vzhledem k současné situaci a nařízení Vlády ČR o zákazu kulturních akcí nemohl proběhnout třetí termín Květinového plesu kurzů pro mládež, který se měl konat 15. března 2020. Máme rezervované náhradní termín na neděli 19. dubna, neděli 3. května a čtvrtek 11. června 2020 a doufáme, že do té doby bude situace lepší. Stejně jako Vy bychom byli neradi, kdyby část absolventů letošních základních kurzů přišla o svou účast na neopakovatelném závěrečném plese tanečních, který člověk může začít jen jednou za život.
Všechny již zakoupené vstupenky na 15. 3. zůstávají v platnosti na jakýkoliv náhradní termín, není potřeba je vracet ani vyměňovat, jakmile bude situace jasnější, zveřejníme další podrobnosti. Informovat Vás budeme zde na této stránce našeho webu, dále na Facebooku školy a informace pošleme e-mailem všem klientům, kteří chodili do kurzů M04, M05 a M06 nebo si vstupenky zakoupili on-line a uvedli svou e-mailovou adresu.
Děkujeme za pochopení a za vstřícnost.

Srdečně Vás zveme na závěrečné Květinové plesy kurzů pro mládež

Vážení účastníci tanečních kurzů, vážení rodiče,

základní kurz zvolna míří do finále a po poslední vyučovací lekci pro vás pořádáme závěrečný Květinový ples. Těšit se můžete na slavnostní nástup absolventů tanečních kurzů, předtančení, soutěže, skvělou hudbu v podání Golden Big Band Prague Petra Soviče, sóla pro absolventy tanečních s rodiči, taneční série vyhrazené jen pro rodiče a hosty plesu a spoustu dobré zábavy s Vašimi tanečními mistry.

Ples se koná ve třech termínech vždy od 19:00 do 23:30 se stejným programem:

Květinový ples je doprovodná "VSTUPENKOVÁ AKCE" tanečních kurzů pro mládež 2019/2020.

Ples není součástí vyučovacích lekcí obsažených v ceně kurzu. Vstupenky "K TANCI" pro účastníky kurzů stojí 250,- Kč a platí jen spolu s průkazkou letošního účastníka kurzu. V prodeji jsou jen v papírové (fyzické) podobě při vyučovacích lekcích na Žofíně, v Obecním a Slovanském domě a v naší stálé pokladně v paláci Charitas na Karlově náměstí 5. Vstupenky "k tanci" tedy není možné koupit on-line na webu.

Vstupenky k sezení pro rodiče a hosty jsou k dostání stejně jako vstupenky na předchozí akce buď online na našem webu (vstupenky zaplatíte platební kartou a přijdou Vám v elektronické podobě na Váš e-mail) nebo si je můžete přijít koupit osobně a zaplatit hotově do naší stálé pokladny na Karlově náměstí 5, která je otevřena od pondělí do pátku od 13.00 do 19.00 hodin, k dispozici budou i v mobilních pokladnách před začátkem vyučovacích lekcí ve Slovanském a Obecním domě či na Žofíně. V pokladnách lze za vstupenky platit pouze v hotovosti a dostanete je vytištěné v papírové podobě. Rezervace vstupenek z organizačních důvodů neprovádíme, nemáme s tím dobré zkušenosti, děkujeme za pochopení. Dětské vstupné na akci není zavedeno, jedná se o akci pro dospívající a dospělé. Menší děti mohou případně přijít bez vstupenky zdarma (bez nároku na vlastní místo k sezení), starší děti pak potřebují vstupenku s místenkou k sezení.

Ceník vstupenek k sezení:

CENY A PRODEJ VSTUPENEK

Vstupenky k sezení na Květinový ples stojí od 350,- Kč do 400,- Kč
podle místa k sezení v sále - viz e-shop s plánky jednotlivých sálů.

Na Květinový ples je vhodné přijít ve večerním společenském oblečení.

slečny: společenské večerní šaty - preferujeme dlouhé šaty, nicméně jen tolik, aby se Vám v nich příjemně tančilo, krátké šaty ale můžete mít na ples také
pánové: tmavý oblek se společenskou košilí, kravatou či motýlkem - stejně jako na vyučovací lekce či na prodlouženou
rodiče a hosté: společenské večerní šaty / oblek se společenskou košilí, kravatou či motýlkem.

Generálka slavnostního nástupu (pouze pro absolventy, bez účasti rodičů) proběhne v den plesu od 17:00 do 18:15, sál bude pro příchod rodičů a hostů otevřený od 18:15, ples začíná v 19:00.

Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, můžete nám také napsat přes Messenger.

Telefon:

732 88 88 99 (mobil a WhatsApp)
226 25 82 62 (kancelář)
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 18.00 hodin.

Poštovní adresa a pokladna:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Otevírací doba pokladny:
Pondělí - pátek: 13.00 - 19.00
Pokladna je po dobu, kdy se nekonají kurzy, dočasně uzavřena, kancelář funguje standardně dále. V případě potřeby si můžete předem sjednat osobní schůzku.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?