Květinové plesy kurzů pro mládež

7., 8. a 15. března 2020 v Lucerně

.

Na pátek 4. září 2020 plánujeme náhradní termín plesu přeloženého z 15. 3. 2020

Milé tanečnice, milí tanečníci,
vážení rodiče,
na pátek 4. září plánujeme náhradní termín plesu, který se nemohl uskutečnit v neděli 15. března 2020. Potvrzujeme tak termín, který jsme Vám již avizovali v e-mailu zaslaném 11. května 2020 (na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce vstupenek při on-line prodeji). Pevně doufáme, že tentokrát již všechno vyjde bez problémů a komplikací. Stejně jako Vy bychom byli neradi, kdyby část absolventů letošních základních kurzů přišla o svou účast na neopakovatelném závěrečném plese tanečních, který člověk může začít jen jednou za život. Všechny již zakoupené vstupenky na 15. 3. zůstávají v platnosti na nový termín, není potřeba je vracet ani vyměňovat. Děkujeme za pochopení a za vstřícnost.

Srdečně Vás zveme na závěrečné Květinové plesy kurzů pro mládež

Vážení účastníci tanečních kurzů, vážení rodiče,

základní kurz zvolna míří do finále a po poslední vyučovací lekci pro vás pořádáme závěrečný Květinový ples. Těšit se můžete na slavnostní nástup absolventů tanečních kurzů, předtančení, soutěže, skvělou hudbu v podání Golden Big Band Prague Petra Soviče, sóla pro absolventy tanečních s rodiči, taneční série vyhrazené jen pro rodiče a hosty plesu a spoustu dobré zábavy s Vašimi tanečními mistry.

Ples se koná ve třech termínech vždy od 19:00 do 23:30 se stejným programem:

Květinový ples je doprovodná "VSTUPENKOVÁ AKCE" tanečních kurzů pro mládež 2019/2020.

Ples není součástí vyučovacích lekcí obsažených v ceně kurzu. Vstupenky "K TANCI" pro účastníky kurzů stojí 250,- Kč a platí jen spolu s průkazkou letošního účastníka kurzu. V prodeji jsou jen v papírové (fyzické) podobě při vyučovacích lekcích na Žofíně, v Obecním a Slovanském domě a v naší stálé pokladně v paláci Charitas na Karlově náměstí 5. Vstupenky "k tanci" tedy není možné koupit on-line na webu.

Vstupenky k sezení pro rodiče a hosty jsou k dostání stejně jako vstupenky na předchozí akce buď online na našem webu (vstupenky zaplatíte platební kartou a přijdou Vám v elektronické podobě na Váš e-mail) nebo si je můžete přijít koupit osobně a zaplatit hotově do naší stálé pokladny na Karlově náměstí 5, která je otevřena od pondělí do pátku od 13.00 do 19.00 hodin, k dispozici budou i v mobilních pokladnách před začátkem vyučovacích lekcí ve Slovanském a Obecním domě či na Žofíně. V pokladnách lze za vstupenky platit pouze v hotovosti a dostanete je vytištěné v papírové podobě. Rezervace vstupenek z organizačních důvodů neprovádíme, nemáme s tím dobré zkušenosti, děkujeme za pochopení. Dětské vstupné na akci není zavedeno, jedná se o akci pro dospívající a dospělé. Menší děti mohou případně přijít bez vstupenky zdarma (bez nároku na vlastní místo k sezení), starší děti pak potřebují vstupenku s místenkou k sezení.

Ceník vstupenek k sezení:

CENY A PRODEJ VSTUPENEK

Vstupenky k sezení na Květinový ples stojí od 350,- Kč do 400,- Kč
podle místa k sezení v sále - viz e-shop s plánky jednotlivých sálů.

Na Květinový ples je vhodné přijít ve večerním společenském oblečení.

slečny: společenské večerní šaty - preferujeme dlouhé šaty, nicméně jen tolik, aby se Vám v nich příjemně tančilo, krátké šaty ale můžete mít na ples také
pánové: tmavý oblek se společenskou košilí, kravatou či motýlkem - stejně jako na vyučovací lekce či na prodlouženou
rodiče a hosté: společenské večerní šaty / oblek se společenskou košilí, kravatou či motýlkem.

Generálka slavnostního nástupu (pouze pro absolventy, bez účasti rodičů) proběhne v den plesu od 17:00 do 18:15, sál bude pro příchod rodičů a hostů otevřený od 18:15, ples začíná v 19:00.

Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, můžete nám také napsat přes Messenger.

Telefon:

732 88 88 99 (mobil a WhatsApp)
226 25 82 62 (kancelář)
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 18.00 hodin.

Poštovní adresa a pokladna:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Otevírací doba pokladny:
Pokladna je dočasně uzavřena, kancelář funguje standardně dále. V případě potřeby si můžete předem sjednat osobní schůzku.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?