.

Srdečně Vás zveme v sobotu 16. března 2024 na ples Obecního domu a TŠ Vavruška

Po úspěchu a skvělých ohlasech na loňskou premiéru pořádáme ve spolupráci s Obecním domem druhý ročník plesu pro všechny lidi, kteří milují tanec. Na rozdíl od mnoha jiných plesů, kde jde především o raut, celebrity a fotky do bulvárních magazínů, zatímco prostor k tanci je menší než doma v obýváku, máte jedinečnou možnost zažít ples v nádherných prostorách Obecního domu, kterému nechybí nic z noblesy a elegance, dobrého jídla a pití, ale navíc Vám nabídne dva velké taneční parkety, jeden s tanečním orchestrem a druhý s reprodukovanou hudbou k tanci.

Program plesu:


Tento ples je určený pro dospělou společnost, tedy současné i bývalé účastníky kurzů pro dospělé či vysokoškoláky a ostatní veřejnost, kterou spojuje láska k hudbě a tanci. Taneční kurzy pro mládež mají závěrečné květinové plesy v únoru a březnu 2024 dle svého rozvrhu kurzů.

Ceny a druhy vstupenek:

Běžné vstupenky á 890,- Kč jsou určeny k sezení ve všech prostorách reprezentačního patra Obecního domu s vyjímkou několika stolů na parketu Smetanovy síně. Jsou bez místenky ke konkrétnímu stolu, nicméně míst k sezení bude dostatek, nemusíte mít obavu. Výhodou je, že pokud netančíte, můžete střídat sály i menší salónky celého reprezentačního patra Obecního domu, v nichž bude pro hosty plesu připraveno stolové uspořádání. Pokud si chcete povídat, můžete si sednout do salónku, kde nehraje hlasitě hudba k tanci, a naopak, pokud chcete být ve víru dění, můžete si sednout na místa na balkonech Smetanovy síně.
Vstupenky á 1.590,- Kč s místenkou ke stolům v zadní části parketu Smetanovy síně (hlavní sál). Počet těchto míst je limitovaný, aby zůstalo na parketě dost místa k tanci.

Prodej vstupenek:

Vstupenky jsou od 18. 12. 2023 k dostání online na našem webu (vstupenky zaplatíte platební kartou a přijdou Vám v PDF ke stažení e-mailem) nebo si je můžete přijít koupit osobně a zaplatit hotově do naší kavárny s recepcí na Karlově náměstí 5, která je otevřena ve všední dny od 10.00 do 20.00 hodin nebo do pokladny Obecního domu, náměstí Republiky 5, který je otevřena denně od 10.00 do 19.00 hodin.

Několik fotografií z prvního ročníku:

Prohlédněte si celou fotogalerii ZDE a nasajte atmosféru plesu loňského prvního ročníku.

CENY A PRODEJ VSTUPENEK

Vstupenky od 890,- do 1.590,- Kč jsou k dostání on-line na našem webu nebo v naší kavárně na Karlově náměstí 5.

Na ples je vhodné přijít ve večerním společenském oblečení.

dámy: společenské večerní šaty - plesové
pánové: tmavý oblek se společenskou košilí, kravatou či motýlkem

Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, obvykle do 24 hodin.

Telefon:

732 88 88 99
226 25 82 62
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 17.00 hodin.

Poštovní adresa:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Pokud s námi potřebujete vyřešit cokoliv osobně, domluvte si prosím termín schůzky v naší kanceláři na Karlově náměstí 5.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?