Michaela Nováková

Ve kterých kurzech vyučuje:

Taneční kurzy pro středoškoláky, vysokoškoláky a dospělé, Lady latino.


Vzdělání:

Faktulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, titul Mgr.


O Míše:

Je držitelkou nejvyšší mezinárodní třídy ve standardních i latinskoamerických tancích. V rámci své taneční kariéry dosáhla mnoha úspěchů a ocenění, je mimo jiné držitelkou titulu mistryně ČR družstev v latinskoamerických tancích, finalistkou mistrovství ČR v kombinaci deseti tanců a semifinalistkou mistrovství ČR ve standardních tancích.

Je finalistkou TV soutěže StarDance, kde v desáté řadě na podzim 2019 skončila na skvělém třetím místě spolu se svým tanečním partnerem - rybářem Jakubem Vágnerem. S naší taneční školou začala Míša spolupracovat již v roce 2012 během své aktivní soutěžní kariéry a od září 2018 působí jako lektorka v našich kurzech.

Míša je sportovkyní duší i tělem, roce 2019 ukončila studium na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy a zároveň studuje II. třídu trenérského kurzu tanečního sportu. Kromě výuky v kurzech se věnuje i skupinovým cvičením pro ženy s názvem Latin-Fit, kde propojuje latinskoamerické tance a posilování.

Míšinou srdeční záležitostí je Itálie, kde tráví obvykle celé léto a kde čerpá energii, inspiraci a svou neustále pozitivní náladu.

Sledujte nás na Instagramu

Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, obvykle do 24 hodin.

Telefon:

732 88 88 99
226 25 82 62
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 17.00 hodin.

Poštovní adresa:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Pokud s námi potřebujete vyřešit cokoliv osobně, domluvte si prosím termín schůzky v naší kanceláři na Karlově náměstí 5.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?