Nástěnka kurzů pro mládež

Aktuální informace k průběhu kurzů

.

Aktuální informace k průběhu kurzů pro mládežNahrazování lekcí: každý pátek od 17.00 pořádáme náhradní lekci s doučováním

Pokud se nemůžete zúčastnit lekce svého kurzu, můžete si lekci nahradit a doučit se vše, co se probíralo. Každý pátek se od 17.00 do 18.30 koná náhradní lekce v tanečním studiu Místo tance, Na Petřinách 82, Praha 6 - viz mapa, popis dopravní dostupnosti a foto sálu zde. Jedná se o univerzální náhradní termín pro všechny účastnice a účastníky základního kurzu pro mládež 23-24 bez ohledu na to, který kurz navštěvujete.

Svou účast na náhradní lekci nemusíte nikde registrovat či nám ji oznamovat (a nemusíte ani omlouvat svou neúčast na lekci svého kurzu). Stačí na náhradní lekci přijít se svou průkazkou účastníka kurzu. Oblečení pro náhradní lekci je civilní, není potřeba večerní společenské oblečení, prosíme jen o čistou taneční či sportovní indoorovou obuv. Do sálu nelze vstupovat ve venkovní obuvi. Lze přijít samostatně, v páru či ve skupině. Prosím, počítejte s tím, že na náhradní lekci nemohou být vyrovnané počty dívek a chlapců - výuka probíhá podle aktuálního poměru dívek a chlapců, kteří na lekci daný týden přijdou. Proto se páry často střídají a kroky si budete na lekci zkoušet i samostatně. Přijít na náhradní lekci lze tentýž týden, kdy chybíte na lekci svého kurzu, nebo v týdnech po absenci následujících. V rámci výuky se opakuje a shrnuje vždy obsah lekcí za přibližně poslední 3 týdny, abyste se vše doučili a procvičili jste si nově probírané tance, kroky a figury.


Prodloužené: říjen / listopad

Blíží se podzimní prodloužené lekce kurzů pro mládež, jejich rodiče a hosty. Na této stránce najdete přehled všech termínů a další informace k průběhu akce. Prodej vstupenek na prodlouženou pro rodiče a hosty začíná 7 dnů před datem konání akce on-line zde na webu. O zahájení prodeje budeme také informovat e-mailem a na lekcích účastníky kurzů.


Lekce stolování: 3., 4. a 11. listopadu

V předběžném rozpisu lekcí jsme aktualizovali termín lekce stolování. Všem účastníkům kurzů jsme poslali začátkem září novou verzi rozpisů s termínem lekce stolování e-mailem na adresu uvedenou v přhlášce. Pokud Vám e-mail nepřišel, zkontrolujte prosím složku "hromadné" nebo "spam" a nezapomeňte označit naši adresu jako "důvěryhodnou" (přesuňte e-mail do hlavní složky "doručené"), abyste žádnou z dalších zpráv od nás nepřehlédli!

Lekce stolování s rautem se uskuteční v pátek 3., v sobotu 4. a v sobotu 11. listopadu 2023 v OREA hotelu Pyramida****, Bělohorská 24, Praha 6. Přesný den a čas konání pro Váš kurz je uvedený v aktuálním rozpisu lekcí. Vstupenka na raut stojí 390,- Kč a bude v prodeji 14 dnů před datem konání lekce zde na našem webu, prodej rautů končí týden před datem konání lekce. Lze se zúčastnit přednášky bez jídla a pití, termín konání přednášky bez rautu je pro všechny kurzy společný v neděli 17. prosince od 13.30 do 16.30 v paláci Charitas, Karlovo náměstí 5.


Oblečení do tanečních a slevové poukázky

Vybíráte oblečení na lekci a přemýšlíte, co na sebe? Na této stránce najdete popis vhodného oblečení. Všichni naši klienti získávají mimořádné slevy na nákup společenského a tanečního oblečení a obuvi u našich partnerů:
Slečny: 10% slevu na nákup společenských šatů od Cool boutique - SLEVOVÝ KUPÓN V PDF ZDE.
Chlapci: voucher na košili a kravatu/motýlek zdarma k obleku od Anthony`s (dříve T.M.Lewin) - SLEVOVÝ KUPÓN V PDF ZDE
Všichni: 10% slevu na nákup taneční obuvi od Heller dance & fashion - SLEVOVÝ KUPÓN V PDF ZDE


Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, obvykle do 24 hodin.

Telefon:

732 88 88 99
226 25 82 62
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 17.00 hodin.

Poštovní adresa:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Pokud s námi potřebujete vyřešit cokoliv osobně, domluvte si prosím termín schůzky v naší kanceláři na Karlově náměstí 5.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?