Nástěnka kurzů pro mládež

Aktuální informace k průběhu kurzů

.

Aktuální informace k průběhu kurzů pro mládež


Prodloužené lekce - informace a zahájení prodeje vstupenek

Podrobné informace k termínům prodloužených, náhradám a prodeji vstupenek na podzimní prodlouženou najdete zde na této stránce. Prodej vstupenek na prodloužené bude zahájen 7 dnů před datem konání této akce on-line zde na našich webových stránách.


Informace pro ročník 2020 - 2021 (přerušené kurzy):

30. května 2021 jsme zaslali všem účastníkům přerušených kurzů e-mailem informace o obnovení a pokračování lekcí.

Vzhledem ke komplikované době jsme nabídli tři varianty, jak přerušené lekce dokončit:
Varianta 1: ČERVEN 2021 (intenzivní nedělní lekce) již proběhla a všichni, kdo zvolili tuto variantu, dokončili svůj kurz ještě před prázdninami ve školním roce 20/21.
Varianta 2: ČERVEN - ZÁŘÍ 2021 již proběhla, taneční byly zakončeny v sobotu 3. září slavnostním závěrečným věnečkem (fotogalerie). Tato varianta byla námi doporučená a v souladu s obchodními podmínkami platí automaticky pro každého klienta, který se individuálně nepřihlásil na variantu 1 nebo 3.
Varianta 3: lekce pokračují od září 2021 dále. Předběžný rozpis dalších lekcí jsme zaslali všem klientům, kteří zvolili třetí variantu v zaslaném dotazníku. Pokud Vám rozpis nepřišel, zkontrolujte prosím spam a hromadnou poštou, případně nás prosím individuálně kontaktujte e-mailem. Lekce pokračují v jednotlivých kurzech takto: M10 - M12 (Slovanský dům) od neděle 12. září, M04 - M06 (Obecní dům) od neděle 19. září, M01 - M03 (Žofín) od neděle 26. září, M17 - M19 od pátku 24. září, M13 - M16 v týdnu 27.- 30. září. Pozor: lekce se nekoná každý týden, pozorně sledujte rozpis lekcí, termín další lekce také připomínají lektoři na konci každé hodiny.


Testování před lekcí a Covid-pravidla

Aktuální pravidla "očkování - test - nemoc" MZČR najdete podrobně popsaná zde. Nejrychlejší způsob, jak prokázat splnění jednoho z pravidel, je mít naistalovanou v mobilním telefonu aplikaci Tečka. Vzhledem k tomu, že kurzy navštěvují i účastníci starší 18 let a je aktuálně povolena náhrada lekcí účastníkům z jiných kurzů, nevztahuje se na taneční kurzy výjimka MZČR pro neměnné dětské kolektivy, které platí na některých kroužcích.Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, můžete nám také napsat přes Messenger.

Telefon:

732 88 88 99 (mobil a WhatsApp)
226 25 82 62 (kancelář)
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 18.00 hodin.

Poštovní adresa a pokladna:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Otevírací doba pokladny:
Pokladna je dočasně uzavřena, kancelář funguje standardně dále. V případě potřeby si můžete předem sjednat osobní schůzku.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?