Nástěnka kurzů pro mládež

Aktuální informace k průběhu kurzů

.

Aktuální informace k průběhu kurzů pro mládež - základní kurzy 2022- 2023

Na této stránce sdílíme aktuální informace k průběhu lekcí pro mládež. Všechny termíny vycházejí z rozpisu lekcí, který dostali účastníci kurzů v červnu na seznamovací lekci a poté znovu také e-mailem na adresu účastníka kurzu uvedenou v přihlášce. Pokud e-mail nedorazil, zkontrolujte prosím i "spam" či složku "Hromadná pošta" (u poskytovatele Seznam.cz) a nastavte si ve své schránce naši e-mailovou adresu jako "důvěryhodnou", aby vám žádný další e-mail neutekl.Taneční pokračují od 2. ledna dále

Lekce základních kurzů pro mládež pokračují od pondělí 2. ledna 2023 dále dle rozpisu lekcí.


Květinové plesy

Srdečně Vás zveme na Slavnostní závěrečný Květinový ples tanečních kurzů pro mládež. Koná se celkem 4x se stejným programem: v neděli 29. a pondělí 30. ledna, neděli 12. a 19. února. Zde najdete všechny další informace k programu, cenám vstupenek a termínu zahájení prodeje. U kurzů M13 - M19 (palác Charitas) došlo ke změně původně plánovaného termínu 5. března na nový termín 30. ledna 2023. Všechny účastníky kurzů jsme o novém termínu plesu již informovali osobně na lekcích a e-mailem.


Pokračovací kurzy - zápis zahájen.

Pokračovací kurz navazuje na základní, koná se od února do května 2023. Zde najdete rozvrh kurzů pro rok 2023, zápis začal 9. ledna večer.

Během pokračovacího kurzu budeme rozvíjet všechny vám již známé tance ze základního kurzu, naučíte se mnoho nových figur a variací, o něco více se budeme soustředit také na taneční techniku a v druhé polovině kurzu začneme trénovat choreografii společného předtančení, s nímž každý z kurzů vystoupí na závěrečném plese! Cena kurzu činí 2.500,- Kč / osobu a 10 lekcí.

V "pokračovačkách" se již tančí v ustálených párech, nezadáváme se a nestřídáme jako v průběhu základního kurzu, je tedy dobré domluvit se s partnerem či partnerkou a přihlásit se spolu v páru. Lze se přihlásit i samostatně (bez partnerky / partnera), do kurzu přijmeme tolik dívek, kolik se přihlásí chlapců, přihlášení v páru mají při zařazování do kurzu přednost.


Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, obvykle do 24 hodin.

Telefon:

732 88 88 99 (mobil)
226 25 82 62 (kancelář)
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 17.30 hodin.

Poštovní adresa:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Pokud s námi potřebujete vyřešit cokoliv osobně, domluvte si prosím termín schůzky v naší kanceláři na Karlově náměstí 5.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?