Seznamovací lekce kurzů pro mládež

.

Taneční tradičně začínají seznamovací lekcí, uskuteční se podle plánu během června 2020.

Vážení a milí účastníci tanečních kurzů,

dovolujeme si Vás pozvat na úvodní Seznamovací lekci pro účastníky tanečních kurzů 2020/2021. První část bude informační: představíme Vám lektory a asistenty, kteří se o Vás budou během nadcházející sezóny starat, dozvíte se všechny podrobnosti k průběhu tanečních, seznámíme Vás s harmonogramem lekcí, plesů a dalších doprovodných akcí, které jsme pro Vás připravili. Poradíme Vám, jaké oblečení se nosí do tanečních a vysvětlíme, jaká obuv je k tanci vhodná. Abyste nasáli tu správnou taneční atmosféru, uvidíte vystoupení soutěžních tanečních párů a v druhé části si vyzkoušíte i své první taneční kroky (zatím ještě každý sám, nebudeme tančit v páru).

Oblečení na tuto akci stačí neformální.

Na Seznamovací lekci ještě nemusíte mít oblek / večerní šaty - ty budou potřeba až na vyučovacích lekcích po prázdninách. Přijďte však prosím oblečeni mírně slavnostně - například jako když jdete se školou do divadla. Pro pány doporučujeme košili nebo tričko s límečkem a tmavé kalhoty (mohou být i džíny). Slečnám doporučujeme společenské tričko nebo halenku a sukni či kalhoty. Vzhledem k aktuálním nařízením si prosím nezapomeňte vzít roušku!

Seznamovací lekce proběhne ve více termínech, informace obdržíte e-mailem:

V minulých letech jsme seznamovací večery pořádali vždy pro několik kurzů společně, letos vás musíme rozdělit do více menších skupin, abychom mohli dodržet veškerá aktuální hygienická pravidla a nařízení a abyste se na akci cítili bezpečně. Pro nedělní kurzy (M01 - M12) platí původně avizovaný termín v neděli 7. června, budete však rozděleni do více skupin a proto se lekce bude konat po celý den i v dopoledních hodinách (již od 10.00). Přesný termín pro Váš kurz Vám zašleme v týdnu od 25. do 29. května e-mailem. Prosím zkontrolujte i složku pro hromadné zprávy či spam a pokud Vám od nás e-mail s pozvánkou do 29. 5. nepřijde, prosím kontaktujte nás. Níže jsou uvedeny termíny konání s proklikem na informace o sále, kde se lekce koná.

Co dělat, pokud se nemůžete akce zúčastnit:

Pokud Vám termín Seznamovací lekce pro Váš kurz nevyhovuje, nejste aktuálně v Praze nebo se zatím ještě obáváte společenské akce za účasti více lidí, naprosto to chápeme a respektujeme! Máme pro tyto případy připravené záložní řešení: pokud na Seznamovací lekci nepřijdete, automaticky Vám zašleme v elektronické podobě e-mailem všechny materiály, které jsme u prezence rozdávali - rozpis lekcí, slevové poukázky na nákup oblečení apod. Z průběhu večera vznikne videozáznam, který Vám také zašleme, takže o žádnou z informací nebudete ochuzeni. Není tedy nutné se omlouvat či svou neúčast zdůvodňovat :-)

Účast rodičů na akci:

Milí rodiče, chtěli bychom Vás poprosit, abyste vzhledem k aktuální situaci přijali s pochopením, že Vás na tuto akci nemůžeme pozvat. Z důvodu dodržování rozestupů mezi místy k sezení (i k tanci) se běžná kapacita sálu zmenšila na 1/3, proto není možné akci uspořádat s účastí rodičů. Pokud budete mít zájem, můžete své děti doporovodit k prezenci, poté na ně 90 minut počkat poblíž a vyzvednout si je po skončení lekce. Všechny informace, které na akci zazní, poté shrneme do prezentace, kterou Vám zašleme e-mailem.

Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, můžete nám také napsat přes Messenger.

Telefon:

732 88 88 99 (mobil a WhatsApp)
226 25 82 62 (kancelář)
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 18.00 hodin.

Poštovní adresa a pokladna:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Otevírací doba pokladny:
Pokladna je dočasně uzavřena, kancelář funguje standardně dále. V případě potřeby si můžete předem sjednat osobní schůzku.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?