Seznamovací lekce kurzů pro mládež

Úvodní hodina základních kurzů se koná 2. a 16. června 2024

.

Taneční pro mládež začínají seznamovací lekcí v červnu 2024.

Vážení a milí účastníci tanečních kurzů,

dovolujeme si Vás pozvat na úvodní Seznamovací lekci pro účastníky tanečních kurzů 2024 - 2025. První část bude informační: představíme Vám lektory a asistenty, kteří se o Vás budou během nadcházející sezóny starat, dozvíte se všechny podrobnosti k průběhu tanečních, seznámíme Vás s harmonogramem lekcí, plesů a dalších doprovodných akcí, které jsme pro Vás připravili. Poradíme Vám, jaké oblečení se nosí do tanečních a vysvětlíme, jaká obuv je k tanci vhodná. Abyste nasáli tu správnou taneční atmosféru, uvidíte vystoupení soutěžních tanečních párů. V druhé části lekce si vyzkoušíte i své první taneční kroky (zatím ještě každý sám, nebudeme tančit v páru).

Oblečení na tuto akci stačí neformální.

Na Seznamovací lekci ještě nemusíte mít oblek / večerní šaty - ty budou potřeba až na vyučovacích lekcích po prázdninách. Přijďte však prosím oblečeni mírně slavnostně - například jako když jdete se školou do divadla. Pro pány doporučujeme košili nebo tričko s límečkem a tmavé kalhoty (mohou být i džíny). Slečnám doporučujeme společenské tričko nebo halenku a sukni či kalhoty.

Termíny seznamovacích lekcí:

Seznamovací lekce se koná ve dvou termínech vždy ve třech časech (délka programu je cca 90 minut) podle následujícího rozdělení pro jednotlivé kurzy. Pokud si nejste jisti kódem svého kurzu, najdete jej v úvodním dopise, který jste od nás dostali po přihlášení, a také v tabulce s rozvrhem základních kurzů zde.

Co dělat, pokud se nemůžete akce zúčastnit:

V druhé polovině června vám zašleme v elektronické podobě e-mailem všechny materiály, které jsme u prezence rozdávali - rozpis lekcí, slevové poukázky na nákup oblečení a souhrn všech informací, takže o žádnou důležitou nebudete ochuzeni. Není tedy nutné se omlouvat či svou neúčast zdůvodňovat :-)

Účast rodičů na akci:

Na akci jsou vítáni i rodiče, kteří se mohou akce zúčastnit jako diváci. Vstupenka pro rodiče stojí 150,- Kč a bude v prodeji u vstupu na akci, není potřeba si ji kupovat předem. Účastníci kurzu u vstupu nic neplatí, seznamovací lekce je zahrnuta v ceně kurzu.

Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, obvykle do 24 hodin.

Telefon:

732 88 88 99
226 25 82 62
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 17.00 hodin.

Poštovní adresa:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Pokud s námi potřebujete vyřešit cokoliv osobně, domluvte si prosím termín schůzky v naší kanceláři na Karlově náměstí 5.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?