Taneční kurzy pro mládež

Informace k organizaci zápisu do tanečních

.

Informace k zápisu do tanečních kurzů pro mládež 2024 – 2025

 1. Veřejný zápis na webových stránkách bude otevřen 15. listopadu 2023 večer (okolo 18.00 hodiny) Čas bude upřesněný na našem webu 7 dnů předem.
 2. Na základě zkušeností s organizací zápisu v předešlých ročnících, kdy jsme pro velký zájem o páteční a nedělní termíny nemohli přijmout všechny zájemce, zveřejňujeme tato pravidla zápisu předem.
 3. Do tanečních kurzů se hlásí naši náctiletí klienti:
  1. jednotlivě (samotná dívka – samotný chlapec)
  2. v párech (dívka + chlapec)
  3. ve větších skupinách (školní třída, sportovní oddíl, parta kamarádů apod.), z nichž některé jsou složeny z více dívek než chlapců a jiné naopak.
 4. Protože společenský tanec se vyučuje i tančí v páru (dívka + chlapec), je pro organizaci a průběh kurzu nezbytné, aby v něm byl zapsán stejný počet dívek jako chlapců. Abychom tuto zásadu mohli splnit, musíme mít jistotu, že pro vás budeme mít i tanečního partnera – partnerku ještě předtím, než Vám potvrdíme přijetí do vybraného kurzu.
 5. Z tohoto důvodu není pro zařazení do kurzu rozhodující jen pořadí, ve kterém jsou zájemci přihlášeni, ale také naplněnost kurzu opačným pohlavím. Například, je-li kapacita kurzu obsazena z 50% chlapci a ze 60% dívkami, nemůžeme potvrdit přijetí dalším samostatně se hlásícím dívkám, ačkoliv místa pro slečny ještě v kurzu jsou, dokud nebudeme mít jistotu, že pro ně budeme mít chlapce do páru. Zatímco dívkám, které se přihlásí rovnou v páru s chlapcem, nebo dívkám, které se přihlásí ve skupině, kde bude vyrovnaný počet chlapců nebo vyšší počet chlapců než dívek, potvrdit přijetí můžeme. Místo v kurzu je z naší strany garantováno až po zaslání úvodního dopisu s pokyny k platbě, který zasíláme poštou na adresu účastníka kurzu uvedenou v přihlášce.
 6. Kritéria pro zařazení do kurzu tedy jsou dvě:
  1. Termín přihlášení (dříve přihlášení mají přednost před později přihlášenými)
  2. Aktuální stav obsazenosti kurzu opačným pohlavím (přihlášení v páru či skupině mají výhodu před jednotlivci)
 7. Pro bezproblémový průběh zápisu tříd a větších skupin (od 10 osob výše), kde je potřeba zajistit, abychom v kurzu měli volná místa pro celou skupinu, přijímáme od 1. září tzv. skupinové před-rezervace. V rámci těchto před-rezervací se snažíme vhodně kombinovat skupiny, kde je více dívek, se skupinami, kde je více chlapců, aby se počty v kurzu vyrovnávaly.
 8. Rezervovat lze místa pouze pro skupiny od 10 osob výše, v nichž alespoň 40% tvoří chlapci (např 18 dívek a 12 chlapců). Z organizačních důvodů nerezervujeme místa jednotlivcům, párům ani skupinám samotných dívek. Pokud chcete mít svá místa jistá ještě před začátkem veřejného zápisu, zorganizujte ve své třídě (oddíle, s kamarády) skupinu, která bude těmto pravidlům vyhovovat.
 9. Pro před-rezervace skupin je vyhrazeno maximálně 90% kapacity kurzu, nemůže se tedy stát, že by některý z kurzů byl zcela zaplněný ještě před začátkem veřejného zápisu 15. 11. Tato místa budou volně k dispozici po zahájení veřejného zápisu 15. 11. pro přihlašování párů a jednotlivců.

Průběh před-rezervací pro třídy a skupiny „10 a více“

 1. Zašlete nám prosím e-mailem poptávku na taneční kurzy a uveďte v ní dva údaje:
  1. Kolik je ve skupině dívek a kolik chlapců.
  2. O jaký termín kurzu máte zájem (rozvrh bude totožný s letošní sezónou) a jaký termín byste akceptovali jako náhradní, pokud by ve Vámi preferovaném termínu již nebyl dostatečný počet volných míst.
 2. Na základě této poptávky Vám připravíme cenovou kalkulaci s vypočítáním skupinové slevy a potvrdíme, zda jsou v daném kurzu pro Vaši skupinu volná místa, případně nabídneme alternativní termín podle Vašich možností.
 3. Na základě naší nabídky se můžete rozhodnout, zda se do vybraného či alternativního nabídnutého kurzu chcete přihlásit a pokud ano, zašlete nám vyplněnou skupinovou přihlášku, kterou od nás dostanete e-mailem spolu s cenovou kalkulací.
 4. Rezervace míst pro skupinu platí 5 dnů od odeslání nabídky, poté mohou být místa nabídnuta dalším zájemcům a skupinám.
 5. Pokud od Vás dostaneme vyplněnou skupinovou přihlášku, potvrdíme Vám její přijetí a finální rezervaci míst, se kterými tak můžete již s jistotou počítat. Během listopadu dostanete potvrzení o zařazení do kurzu spolu s dalšími informacemi k jeho průběhu a pokyny k platbě kurzovného.

Ceník kurzů

Cena kurzu pro příští sezónu 2024 - 2025 je uvedena za osobu včetně 21% DPH, obsahuje 36 vyučovacích hodin (á 45 minut) pořádaných v rámci uvedeného kurzu. Kurz se platí na základě pokynů k platbě uvedených v úvodním dopise, kterým vám potvrdíme zařazení do vybraného kurzu, termín splatnosti je přibližně 3 týdny od doručení úvodního dopisu.

Cena A (Obecní dům + nedělní a páteční kurzy od 18.00 hodin: Žofín, Slovanský dům, Národní dům na Vinohradech):

Jedná se o nejkrásnější sály a termíny, o které je největší zájem a bývají obsazené v řádu minut po zahájení zápisu. V Obecním domě vyučuje Jakub Vavruška spolu s vítězkou StarDance Lenkou Norou Návorkovou.
Samostatně, v páru nebo ve skupině: 6.980,- Kč

Cena B (nedělní a páteční termíny od 16.00 / 17.00 a od 20.00 / 20.30 hodin - mimo Obecní dům):

V páru nebo ve skupině: 5.980,- Kč
Samostatně (plná cena): 6.380,- Kč

Cena C (pondělí až čtvrtek, palác Charitas):

V páru nebo ve skupině: 4.980,- Kč
Samostatně (plná cena): 5.380,- Kč

Sleva pro třídy a skupiny kamarádů:

S kamarády si taneční víc užijete! Větší parta = větší zábava. Přihlaste se proto do tanečních celá třída najednou. Skupina 10 a více osob, kterou alespoň ze 40% tvoří chlapci, získává slevu 400 Kč na osobu v kurzech s cenou B nebo C (na kurzy s cenou A se sleva nevztahuje). Stejnou slevu získávají i páry nebo skupiny 4 a více chlapců. Napište nám prosím před přihlášením svou poptávku na e-mail: mail@vavruska.info, uveďte složení skupiny (kolik dívek a kolik chlapců), termín kurzu, o který máte zájem a případný náhradní termín, pokud by Vámi preferovaný byl již obsazený. Obratem Vám připravíme cenovou nabídku a pošleme postup, jak se přihlásit.

Přihlášením do kurzu a zaplacením ceny kurzu vyslovujete souhlas s Obchodními podmínkami základních kurzů pro mládež provozovatele Taneční školy Vavruška.

Videa z kurzů pro středoškoláky

Podívejte se, jak probíhají lekce základního kurzu nebo jak naši absolventi tančili na závěrečném plese.

Vyučovací lekce

Reportáž z vyučovací lekce základního kurzu ve Smetanově síni Obecního domu.

Jarní květinový ples

Reportáž ze závěrečného květinového plesu, který se konal v březnu 2018 v Lucerně.

Předtančení pokračovaček

Highlights předtančení pokračovacích kurzů na plese v červnu 2019.


Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, obvykle do 24 hodin.

Telefon:

732 88 88 99
226 25 82 62
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 17.00 hodin.

Poštovní adresa:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Pokud s námi potřebujete vyřešit cokoliv osobně, domluvte si prosím termín schůzky v naší kanceláři na Karlově náměstí 5.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?