Program dětské přípravky

.

Program dětské přípravky

Tanečky pro nejmenší od 3 do 4 let (začátečníci)

Naším cílem je probudit v dětech od nejranějšího věku vztah k pohybu a hudbě nenásilnou formou prostřednictvím mnoha tanečních her a motivujících cvičení a vštípit jim zásady správného držení těla. Děti se přirozeným způsobem učí zapojovat do kolektivu, rozvíjet svou fantazii a ovládat svoje tělo.

Taneční přípravka od 4 do 7 let (pokročilí)

Taneční přípravka dá Vašim dětem univerzální a všeobecnou taneční, hudební a muzikální průpravu ke každému tanečnímu stylu, pro který se v pozdějším věku rozhodnou - ať už jím bude klasický balet, společenský tanec nebo moderní taneční styly. Děti si v kurzu osvojí základy klasického, moderního a lidového tance.

Lektorka:

Hodiny jsou metodicky zpracovány kvalifikovanou lektorkou MgA. Barborou Danzerovou, která vystudovala obor Pedagogika tance na Akademii múzických umění v Praze.

Rozvrh výuky:

Výuka 1. pololetí začíná od 5. září 2019. Lekce se konají jednou týdně celé pololetí do konce ledna 2020. Délka lekce je 45 minut pro začínající děti od 3 do 4 let, 55 minut pro pokročilejší děti od 4 let výše. Ve skupině je současně maximálně 12 dětí (obvykle 8 - 10), aby se lektorka mohla každému co nejvíce věnovat.

Místo kurzu:

Zrcadlový sál Paláce Charitas na Karlově náměstí v centru Prahy, přímo na metru B.

Cena kurzu:

2.900,- Kč za celé pololetí (garantováno 17 lekcí, obvykle 18 lekcí - v závislosti na tom, jak na který den v týdnu vycházejí prázdniny a státní svátky). Cena kurzu zahrnuje 21% DPH.

Rozdělení do skupin:

Dbáme na to, aby v jednotlivých skupinách byly děti stejně staré a pokročilé. Pouze tehdy totiž může být kurz pro Vaše dítě skutečně přínosem. Podívejte se proto prosím na rozdělení skupin podle data narození na stránce s termíny kurzů.

Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, můžete nám také napsat přes Messenger.

Telefon:

732 88 88 99 (mobil a WhatsApp)
226 25 82 62 (kancelář)
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 18.00 hodin.

Poštovní adresa a pokladna:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Otevírací doba pokladny:
Pokladna je dočasně uzavřena, kancelář funguje standardně dále. V případě potřeby si můžete předem sjednat osobní schůzku.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?