Program dětské přípravky

.

Program a popis dětských kurzů a skupin

Tanečky pro nejmenší od 3 do 4 let

Naším cílem je probudit v dětech od nejranějšího věku vztah k pohybu a hudbě nenásilnou formou prostřednictvím mnoha tanečních her a motivujících cvičení a vštípit jim zásady správného držení těla. Děti se přirozeným způsobem učí zapojovat do kolektivu, rozvíjet svou fantazii a ovládat svoje tělo.

Taneční přípravka od 5 do 6 let (předškoláci)

Taneční přípravka dá Vašim dětem univerzální a všeobecnou taneční, hudební a muzikální průpravu ke každému tanečnímu stylu, pro který se v pozdějším věku rozhodnou - ať už jím bude společenský tanec nebo jiné taneční styly.

Společenský tanec 6 - 9 a 10 - 14 let

Otevíráme novou skupinu pro děti, které mají zájem věnovat se společenskému tanci. Seznámí se základy standardních tanců (Waltz, Tango, Valčík, Polka) i latinskoamerických tanců (Samba, Čača, Mambo, Jive), jejich principy, technikou a základními figurami. Podle počtu přihlášených dětí začínáme tvořit páry, které v počátku nejsou stálé, ale dívky a chlapci se střídají a tančí samostatně i společně.

Lektorky a trenéři:

Hodiny pro nejmenší děti jsou vedeny kvalifikovanou lektorkou MgA. Barborou Danzerovou, která vystudovala obor Pedagogika tance na Akademii múzických umění v Praze.

Hodiny pro starší děti (6 - 14) jsou vedeny trenérkami Mgr. Terezou Pruckovou, Mgr. Lenkou Norou Návorkovou a Ing. Zuzanou Neumitkovou, které jsou kvalifikovanými trenérkami tanečního sportu se vzděláním z Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy.

Místo konání:

Zrcadlový sál Paláce Charitas na Karlově náměstí v centru Prahy, přímo na metru B.

Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, obvykle do 24 hodin.

Telefon:

732 88 88 99
226 25 82 62
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 17.00 hodin.

Poštovní adresa:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Pokud s námi potřebujete vyřešit cokoliv osobně, domluvte si prosím termín schůzky v naší kanceláři na Karlově náměstí 5.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?