Program kurzů pro mládež

Zažijte moderní taneční pro studenty ve věku 15 - 18 let.

.

Program základního kurzu pro mládež

Termín konání:

Kurzy začínají Seznamovacím večerem na začátku června, další vyučovací lekce se konají po letních prázdninách od září / října. Celkem pořádáme základní kurz v patnácti paralelních termínech ve čtyřech sálech v centru Prahy. Aktuální přehled dnů a časů najdete v tabulce s přehledem kurzů a přihláškami.

Náplň kurzů:

Naučíme Vás tančit celkem 18 tanců: standardní waltz, valčík, tango, foxtrot, blues, polku a latinskoamerické sambu, čaču, rumbu, jive, či mambo / salsu. Během speciálních lekcí přidáme i disco, country a moderní tance.

Během lekcí se kromě tancování učíme zábavnou formou i etiketě - základům společenského chování: vysvětlíme Vám a prakticky si vyzkoušíte všechny zásady zdravení, představování, podávání ruky, nabízení tykání, stolování, telefonování a řadu dalších důležitých společenských pravidel a zvyklostí.

V rámci vyučovacích lekcí se budou konat 4 speciální lekce: disko lekce, latino lekce, country lekce a lekce stolování s rautem. Během kurzu pořádáme i doplňkové "vstupenkové" akce: Podzimní prodlouženou (vstupenky jsou pro účastníky kurzu obsaženy v jeho ceně), Vánoční ples, Maškarní bál a závěrečný květinový ples termíny akcí najdete zde.

Další fotky z kurzů pro mládež najdete na galerie.vavruska.info nebo našem Facebooku a Instagramu.

Mimořádné slevy pro třídy a velké skupiny:

V partě s kamarády si taneční víc užijete. Doporučte proto kurz, do kterého se chcete přihlásit, i svým spolužákům či kamarádům a přihlaste se spolu ve skupině. Získáte tak mimořádnou slevu až 800,- Kč pro každého člena skupiny.

Výše slevy záleží na vybraném kurzu (v nejpopulárnějších termínech v pátek a v neděli je sleva nižší než ve všední dny pondělí - čtvrtek), velikosti skupiny (čím více Vás bude, tím větší bude sleva) a na poměru dívek a chlapců (čím vyrovnanější počet dívek a chlapců ve skupině bude, tím vyšší bude také sleva). Informujte se e-mailem, rádi Vám připravíme nabídku a spočítáme přesnou výši slevy pro Vaši skupinu.

Program pokračovacího kurzu a speciálek

Speciálky:

V dalším školním roce od října na pokračovací kurz navazují tzv. "Speciálky". Kromě další várky čím dál hezčích a složitějších variací a figur vás čekají i nové tance (například standardní slowfox). Hlouběji se věnujeme i technice tanců, vedení v páru a dalším důležitým věcem, které z obyčejných kroků dělají správný a hezký tanec pro váš lepší zážitek na parketu.

Na podzim 2020 otevíráme dvě skupiny v neděli od 17.00 do 18.30 a od 18.30 do 20.00. Lekce budou probíhat v sále hotelu DAP v Dejvicích pod vedením Terezy Pruckové (Bufkové) (účastnice a finalistka StarDance I, V a VII) a Jakuba Necpála (mladšího bratra Michala Necpála).

Cena kurzu činí 2.000,- Kč na osobu a vzhledem k aktuální situace se platí až na 1. lekci při zahájení kurzu v neděli 4. října 2020.

Videa z kurzů pro středoškoláky

Podívejte se, jak probíhají lekce základního kurzu nebo jak naši absolventi tančili na závěrečném plese.

Vyučovací lekce

Reportáž z vyučovací lekce základního kurzu ve Smetanově síni Obecního domu.

Jarní květinový ples

Reportáž ze závěrečného květinového plesu, který se konal v březnu 2018 v Lucerně.

Předtančení pokračovaček

Highlights předtančení pokračovacích kurzů na plese v červnu 2019.


Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, obvykle během 12 - 24 hodin.

Telefon:

732 88 88 99 (mobil a WhatsApp)
226 25 82 62 (kancelář)
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 18.00 hodin. Čtvrtek 28. - pondělí 1. 11. (podzimní prázdniny) je kancelář uzavřena.

Poštovní adresa:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Otevírací doba:
Pokladna je dočasně uzavřena, kancelář je v provozu standardně. V případě potřeby si můžete předem sjednat osobní schůzku.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?