Program kurzů pro mládež

Zažijte moderní taneční pro studenty ve věku 15 - 18 let.

.

Program základního kurzu pro mládež

Termín konání:

Kurzy začínají Seznamovacím večerem na začátku června 2020, první vyučovací lekce se koná po prázdninách na konci září / začátkem října 2020. Kurzy končí v první polovině března 2021. Celkem pořádáme základní kurz v patnácti paralelních termínech ve čtyřech sálech v centru Prahy. Aktuální přehled dnů a časů najdete v tabulce s přehledem kurzů a přihláškami.

Náplň kurzů:

Naučíme Vás tančit celkem 18 tanců: standardní waltz, valčík, tango, foxtrot, blues, polku a latinskoamerické sambu, čaču, rumbu, jive, či mambo / salsu. Během speciálních lekcí přidáme i disco, country a moderní tance.

Během lekcí se kromě tancování učíme zábavnou formou i etiketě - základům společenského chování: vysvětlíme Vám a prakticky si vyzkoušíte všechny zásady zdravení, představování, podávání ruky, nabízení tykání, stolování, telefonování a řadu dalších důležitých společenských pravidel a zvyklostí.

V rámci vyučovacích lekcí se budou konat 4 speciální lekce: disko lekce, latino lekce, country lekce a lekce stolování s rautem. Během kurzu pořádáme i doplňkové "vstupenkové" akce: Podzimní prodlouženou (vstupenky jsou pro účastníky kurzu obsaženy v jeho ceně), Vánoční ples, Maškarní bál a závěrečný květinový ples termíny akcí najdete zde.

Další fotky z kurzů pro mládež najdete na galerie.vavruska.info nebo našem Facebooku a Instagramu.

Mimořádné slevy pro třídy a velké skupiny:

V partě s kamarády si taneční víc užijete. Doporučte proto kurz, do kterého se chcete přihlásit, i svým spolužákům či kamarádům a přihlaste se spolu ve skupině. Získáte tak mimořádnou slevu až 1.000,- Kč pro každého člena skupiny.

Výše slevy záleží na vybraném kurzu (v nejpopulárnějších termínech v pátek a v neděli je sleva nižší než ve všední dny), velikosti skupiny (čím více Vás bude, tím větší bude sleva) a na poměru dívek a chlapců (čím vyrovnanější počet dívek a chlapců ve skupině bude, tím vyšší bude také sleva). Informujte se e-mailem, rádi Vám připravíme nabídku a spočítáme přesnou výši slevy pro Vaši skupinu.

Program pokračovacího kurzu a speciálek

Pokračovací kurz:

Na základní kurz navazují tzv. "pokračovačky, které se konají od poloviny března do přelomu května a června (vždy jen 1x ročně). Pokračovací kurz trvá deset lekcí po dvou vyučovacích hodinách a těšit se během nich můžete na všechny své oblíbené standardní a latinskoamerické tance a samozřejmě nové figury. Na závěrečném plese pak každý z kurzů vystupuje s vlastním předtančením. V pokračovačkách se tančí již v ustálených párech, proto je dobré se domluvit s kamarádem či kamarádkou, s nimi se vám dobře tančí, a přihlásit se do pokračovaček společně.

Pokračovací kurzy se na jaře 2020 konají celkem v sedmi termínech:

Speciálky:

V dalším školním roce pak od září na pokračovací kurz navazují tzv. "Speciálky". Kromě další várky čím dál hezčích a složitějších variací a figur vás čekají i nové tance (například standardní slowfox). Hlouběji se věnujeme i technice tanců, vedení v páru a dalším důležitým věcem, které z obyčejných kroků dělají správný a hezký tanec pro váš lepší zážitek na parketu.

Videa z kurzů pro středoškoláky

Podívejte se, jak probíhají lekce základního kurzu nebo jak naši absolventi tančili na závěrečném plese.

Vyučovací lekce

Reportáž z vyučovací lekce základního kurzu ve Smetanově síni Obecního domu.

Jarní květinový ples

Reportáž ze závěrečného květinového plesu, který se konal v březnu 2018 v Lucerně.

Předtančení pokračovaček

Highlights předtančení pokračovacích kurzů na plese v červnu 2019.


Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, můžete nám také napsat přes Messenger.

Telefon:

732 88 88 99 (mobil a WhatsApp)
226 25 82 62 (kancelář)
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 18.00 hodin.

Poštovní adresa a pokladna:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Otevírací doba pokladny:
Pondělí - pátek: 13.00 - 19.00

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?