Vavruška - Taneční škola Plzeň Česky / English Plzeň / Praha

Moderní taneční, které Vás baví

Tanenčí kurzy pro mládež v Měšťanské besedě

Zápis kurzů mládeže na sezónu 2013/2014 zahájen

Taneční kurzy pro dospělé

Taneční Vám dají víc, než tušíte. Přihlaste se do podzimních tanečních kurzů pro vysokoškoláky a dospělé.

Taneční Vám dají víc, než tušíte.

Plzeň tančí s námi

POřádáme moderní taneční kurzy v plzeňské Měšťanské besedě a v Alfě

Plzeň tančí s námi

 • klasicke-tanecni-tanecni-pro-mladezTaneční pro mládež
 • klasicke-tanecni-tanecni-pro-vsTaneční pro vysokoškoláky
 • klasicke-tanecni-tanecni-pro-dospeleTaneční pro dospělé
 • Tančírna
 • Taneční semináře
 • Individuální lekce

 • zapis-mladeze Zápis do kurzů pro mládež je zahájen. Přihlaste se s kamarády a získejte slevu. Tančírny Plzeňská tančírna

  Aktuální termíny akcí

  • 06. 09. 00:00

   Spuštěn zápis pro VŠ a dospělé

   Zahájili jsme zápis do podzimních kurzů pro dospělé, které se konají od září do prosince 2018. V nabídce naleznete opakovací základní a pokračovací kurzy, které probíhají během září a také základní a pokračovací kurzy, které trvají 10 týdnů a probíhají od října do prosince. Jejich rozvrh a přihlášky najdete na našem webu zde.

  • 06. 09. 18:45

   Zahájení OPAKOVACÍHO základního kurzu pro VŠ a dospělé

   Ještě před začátkem hlavní taneční sezóny pro Vás během září pořádáme opakovací základní kurz. Koná se v září, obsahuje tři lekce a je určen pro páry, které si chtějí před začátkem podzimní taneční sezóny zopakovat figury ze základního kurzu a pro páry, které nemají čas chodit pravidelně do tanečních a v tomto intenzivním kurzu si chtějí zatančit a zdokonalit své dovednosti. Více informací zde.

  • 06. 09. 20:30

   Zahájení OPAKOVACÍHO pokračovacího kurzu pro VŠ a dospělé

   Ještě před začátkem hlavní taneční sezóny pro Vás během září pořádáme opakovací pokračovací kurz. Koná se v září, obsahuje tři lekce a je určen pro páry, které si chtějí před začátkem podzimní taneční sezóny zopakovat figury z pokračovacího kurzu a pro páry, které nemají čas chodit pravidelně do tanečních a v tomto intenzivním kurzu si chtějí zatančit a zdokonalit své dovednosti. Více informací zde.


  Taneční seznamkaTaneční seznamka Dárkový poukazDárkový poukaz Oblečení do kurzuOblečení do kurzu KontaktyKontakty

  Vítejte v Taneční škole Vavruška Plzeň

  Pořádáme klasické taneční kurzy pro středoškolskou mládež ve věku 15 - 18 let ve Velkém sále Měšťanské besedy. Dále pořádáme taneční pro vysokoškoláky i jejich podobně staré přátele a taneční pro dospělé v Alfě na Americké. Kromě klasických tanečních pořádáme semináře - open class a provozujeme pravidelnou Plzeňskou tančírnu standardních a latinskoamerických tanců.

  Dovolte nám proto, abychom Vás co nejsrdečněji pozvali do našich tanečních! Spojujeme tradici starých tanečních mistrů s moderními tanečními trendy. Staňte se s námi i Vy hvězdami parketů v tanečních, které Vás baví!