TŠ Vavruška předává své plzeňské aktivity TŠ Sedlecký.

Deset tanečních sezón působila od roku 2009 do roku 2019 Taneční škola Vavruška kromě Prahy také v Plzni. Od sezóny 2019/2020 předává své aktivity v Plzni kolegům a dlouholetým lektorům TŠ Vavruška, kteří zde vedli naši pobočku - Veronice a Tomášovi Sedleckým. Ti budou nově v Plzni pořádat kurzy ve své vlastní Taneční škole Sedlecký.

Našim klientům z řad dospělých párů proto doporučujeme, aby se v Plzni přihlásili do kurzů TŠ Sedlecký přímo na webových stránkách školy: www.sedlecky.info. Případně Vás rádi uvítáme i v našich pražských kurzech, v tančírně či na plesech, které v Praze pořádáme.

Taneční kurzy pro mládež v sezóně září 2019 - leden 2020 proběhnou ještě v rámci TŠ Vavruška, program lekcí a další doprovodné akce bude zajišťovat partnerská TŠ Sedlecký. Pokud se do kurzů na podzim 2019 chcete ještě přidat, můžete se přihlásit zde.

Své dotazy k plzeňským kurzům TŠ Vavruška prosím posílejte e-mailem na adresu info@tanecniplzen.cz nebo nás můžete kontaktovat na telefonním čísle 777 814 892.