Česky / English Praha / Plzeň

Zuzana Neumitková

Ve kterých kurzech vyučuje:

Taneční kurzy pro vysokoškoláky a dospělé, semináře, Lady latino.

S kým vyučuje:

Jakub Vavruška, Michal Necpál, Tomáš Rybníček

Vzdělání:

Vysoká škola chemicko-technologická, titul Ing.
FTVS Univerzity Karlovy, trénérské studium I. třídy - obor společenský tanec

O Zuzaně:

Zuzana se věnuje společenskému tanci od dětských let, je držitelkou mezinárodní třídy ve standardních i latinskoamerickcýh tancích, mezi její největší úspěchy patří 3. místo na Mistrovství ČR v 10-ti tancích, 3. místo Taneční ligy ve standardních tancích, titul mistryně ČR družstev v latinskoamerických tancích a 8. místo na světovém poháru v 10-ti tancích v Durbanu v JAR.

V roce 2011 ukončila soutěžní kariéru a věnuje se pedagogické a trenérské činnosti. Získala certifikát zumba instruktorky a na Fakultě tělesné výchovy a sportu UK studuje trenérské studium I. třídy, obor společenský tanec. S láskou a péčí trénuje jak nejmenší tanečnice a tanečníky v juniorských kurzech, tak dospělé páry v kurzech pro vysokoškoláky, dospělé a na seminářích. Kdo zažil její energií nabitou hodinu zumby, tvrdí, že Zuzka není člověk, ale přírodní úkaz :-)

Je precizní ve všem, co dělá, a málokdo se může měřit s její mírou perfekcionality. Přitom je však stále usměvavá a zásoba energie, kterou předává svým studentům při lekcích, je snad nevyčerpatelná.