Vavruška - Taneční škola Plzeň Česky / English Plzeň / Praha

Moderní taneční, které Vás baví

Tanenčí kurzy pro mládež v Měšťanské besedě

Zápis kurzů mládeže na sezónu 2013/2014 zahájen

Taneční kurzy pro dospělé

Taneční Vám dají víc, než tušíte. Přihlaste se do podzimních tanečních kurzů pro vysokoškoláky a dospělé.

Taneční Vám dají víc, než tušíte.

Plzeň tančí s námi

POřádáme moderní taneční kurzy v plzeňské Měšťanské besedě a v Alfě

Plzeň tančí s námi

 • klasicke-tanecni-tanecni-pro-mladezTaneční pro mládež
 • klasicke-tanecni-tanecni-pro-vsTaneční pro vysokoškoláky
 • klasicke-tanecni-tanecni-pro-dospeleTaneční pro dospělé
 • Tančírna
 • Taneční semináře
 • Individuální lekce

 • zapis-mladeze Zápis do kurzů pro mládež je zahájen. Přihlaste se s kamarády a získejte slevu. Tančírny Plzeňská tančírna

  Aktuální termíny akcí

  • 04. 10. 18:30

   Zahájení pokračovacího kurzu I. pro vysokoškoláky a dospělé

   V kurzu se opakuje a dále rozvíjí vše, co jsme se naučili v základním kurzu, a vyučuje se samozřejmě i celá řada nových krásných variací do všech známých tanců: waltz, tango, valčík, foxtrot, polka, samba, chacha, rumba i jive. Účastníci kurzu obvykle v průběhu "pokračovaček" začínají zjišťovat, jak dobrá technika tance usnadňuje kroky a dodává pohybu ladnost, takže se budeme zabývat nejen přidáváním nových kroků, ale i zdokonalováním tanečních principů charakteristických pro jednotlivé tance. Více informací zde.

  • 04. 10. 20:15

   Zahájení základního kurzu pro vysokoškoláky a dospělé

   Kurz je určen jak pro úplné začátečníky, tak pro ty, kteří do tanečních už chodili, ale chtějí si základní kroky a figury oživit. Prostě: všechno, co jste od tanečních na střední škole zapomněli, a mnoho nového navíc. Více informací zde.

  • 05. 10. 18:30

   Zahájení základního kurzu pro vysokoškoláky a dospělé

   Kurz je určen jak pro úplné začátečníky, tak pro ty, kteří do tanečních už chodili, ale chtějí si základní kroky a figury oživit. Prostě: všechno, co jste od tanečních na střední škole zapomněli, a mnoho nového navíc. Více informací zde.

  • 05. 10. 20:15

   Zahájení pokračovacího kurzu II. pro vysokoškoláky a dospělé

   V tomto kurzu Vás čeká nový standardní tanec slowfox, jehož principům a základním figurám se budeme během kurzu důkladně věnovat. Těšit se můžete také na výuku valčíku vlevo. Během všech deseti lekcí se budeme věnovat zdokonalení Vaší taneční techniky, zopakujeme a procvičíme celý repertoár figur, které již znáte z předchozích úrovní kurzů a do každého tance přidáme jednu až dvě nové figury. Více informací zde.


  Taneční seznamkaTaneční seznamka Dárkový poukazDárkový poukaz Oblečení do kurzuOblečení do kurzu KontaktyKontakty

  Vítejte v Taneční škole Vavruška Plzeň

  Pořádáme klasické taneční kurzy pro středoškolskou mládež ve věku 15 - 18 let ve Velkém sále Měšťanské besedy. Dále pořádáme taneční pro vysokoškoláky i jejich podobně staré přátele a taneční pro dospělé v Alfě na Americké. Kromě klasických tanečních pořádáme semináře - open class a provozujeme pravidelnou Plzeňskou tančírnu standardních a latinskoamerických tanců.

  Dovolte nám proto, abychom Vás co nejsrdečněji pozvali do našich tanečních! Spojujeme tradici starých tanečních mistrů s moderními tanečními trendy. Staňte se s námi i Vy hvězdami parketů v tanečních, které Vás baví!