Semináře

Sobotní open class semináře zaměřené na techniku jednotlivých tanců.

.

Staňte se hvězdami tanečních parketů...

Nejkrásnější figury, nejpokročilejší technika a nejlepší trenéři pro zapálené tanečníky. To jsou sobotní open class, které pořádáme v hlavní taneční sezóně říjen - květen.

Semináře na podzim 2019 vypíšeme koncem září.

Semináře jsou určeny pro středně pokročilé tanečníky (účastníky našich kurzů i širokou veřejnost), kteří se chtějí naučít nejkrásnější figury a maximálně se soustředit také na techniku a celkové provedení jednotlivých tanců. Konají se vždy v sobotu odpoledne a fungují jako open class, rezervujete si tedy vždy jen jeden konkrétní termín a s ním konkrétní téma podle svých časových možností a toho, co Vás zajímá.

Semináře jsou určeny pro středně a více pokročilé tanečníky (v hierarchii našich kurzů absolventy pokračovacího kurzu I. nebo účastníky pokračovacího kurzu II. a speciálek). K účasti na semináři není nutné absolvovat jakýkoliv z našich kurzů a znát přesně ty figury, které vyučujeme v kurzech, předpokládá se ale základní znalost tance a jeho typických základních figur.

Semináře se konají vždy v sobotu odpoledne, obsahují 3 vyučovací lekce (3 x 45 minut + 2x přestávka á 10 minut) a cena činí 800,- Kč za pár. Tančíme ve Velkém sále Paláce Charitas, Karlovo náměstí 5, Praha 2.

Ceník seminářů:

Semináře obsahují 3 vyučovací lekce (3 x 45 minut + 2x přestávka á 10 minut) a cena činí 800,- Kč za pár. Tančíme ve Velkém sále Paláce Charitas, Karlovo náměstí 5, Praha 2.

Sobotní semináře je možné zaplatit on-line Vaší platební kartou bezprostředně po vyplnění přihlášky - stejně, jako když si objednáváte například vstupenky do divadla či na koncert. Po odeslání přihlášky budete přesměrováni na 3D zabezpečenou platební bránu, kde vyplníte údaje ze své platební karty, a po jejich ověření se platba přiřadí k Vaší přihlášce. Tím bude vše vyřízeno během chvilky z pohodlí Vašeho počítače - přihláška i platba najednou. Platnost neuhrazené přihlášky na seminář je 20 minut, pokud za tuto dobu nebude zaplacena, automaticky se stornuje.
Pokud Vám z jakéhokoliv důvodu platba kartou přes internet nevyhovuje, je možné vyřídit hotovostní platbu osobně v naší pokladně na Karlově náměstí 5. V takovém případě přihlášku zatím nevyplňujte, na seminář Vás současně s platbou přihlásí naše pokladní.

Přihlášením do kurzu vyslovujete souhlas s Obchodními podmínkami provozovatele Taneční školy Vavruška.

Taneční škola Vavruška na Facebooku

Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, můžete nám také napsat přes Messenger.

Telefon:

739 111 666 (mobil a WhatsApp)
226 258 262 (kancelář)
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 18.00 hodin.

Poštovní adresa a pokladna:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Letní otevírací doba pokladny (24. 6. - 31. 8):
Úterý a čtvrtek: 13.00 - 19.00
Od 2. září máme otevřeno každý pracovní den.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?