Vavruška - Taneční škola Plzeň Česky / English Plzeň / Praha

Pokračovací kurz I. pro dospělé

Termín konání:

Kurzy se konají dvakrát až třikrát ročně na podzim (od října do prosince), v zimě (od ledna do března) a na jaře (od dubna do června). Aktuální přehled dnů a časů najdete v tabulce s přehledem kurzů a přihláškami.

Obtížnost kurzu:

Kurz navazuje na to, co už umíme ze základního kurzu, ve stále stejném duchu a tempu. Je tedy určený jak pro absolventy našeho základního kurzu pro dospělé, tak pro všechny mírně pokročilé tanečníky.

Náplň kurzu:

V kurzu se opakuje a dále rozvíjí vše, co jsme se naučili v základním kurzu, a vyučuje se samozřejmě i celá řada nových krásných variací do všech známých tanců: waltz, tango, valčík, foxtrot, polka, blues, samba, chacha, rumba, jive i mambo. Účastníci kurzu obvykle v průběhu "pokračovaček" začínají zjišťovat, jak dobrá technika tance usnadňuje kroky a dodává pohybu ladnost, takže se budeme zabývat nejen přidáváním nových kroků, ale i zdokonalováním tanečních principů charakteristických pro jednotlivé tance.

Místo konání kurzů:

Nově zrekonstruovaný sál Alfa na Americké třídě v centru Plzně. Taneční sál je prostorný, klimatizovaný, s dobrým zázemím a možností občerstvení.

Délka a organizace kurzu:

Délka kurzu je buď 10 lekcí (10 x 90 minut), nebo 7 lekcí (7 x 110 minut) plných tance, hudby a zábavy! Na tento pokračovací kurz navazuje pokračovací kurz II. Oblečení vhodné do kurzů je polo-formální (tedy ani džíny, ani smoking, ale zlatý střed - například jako do malého divadla).

Cena kurzu a způsob přihlášení:

Cena klasického kurzu na 10 lekcí (10 x 90 minut) činí 1.550 Kč za osobu.
Cena kurzu na 7 lekcí (7 x 110 minut) činí 1.330 Kč za osobu.
Cena opakovacích kurzů trvajících 3 lekce (3 x 90 minut) činí 480 Kč za osobu.
Doporučujeme Vám přihlásit se co nejdříve, kurzy jsou obsazené často více než měsíc před jejich začátkem! Přihlásit se lze pouze v páru, pokud tanečního partnera/partnerku nemáte, najdete jej či ji v naší taneční seznamce.

TIP pro Vás:

V průběhu celého roku pořádáme tzv. Tančírnu, která se koná pravidelně každou sobotu. Při tančírně si můžete zkoušet a trénovat kroky a figury, které učíme v kurzech, nebo se jen tak přijít pobavit s přáteli, dát si na baru skleničku něčeho dobrého k pití a zatančit si své oblíbené standardní či latinskoamerické tance.

Zpět na výběr volných termínů a přihlášení


Taneční seznamkaTaneční seznamka Dárkový poukazDárkový poukaz Oblečení do kurzuOblečení do kurzu KontaktyKontakty