Vavruška - Taneční škola Plzeň Česky / English Plzeň / Praha

Pokračovací kurz II. pro dospělé

Obtížnost kurzu:

Kurz navazuje na pokračovací kurz I. a tvoří třetí stupeň před speciálkami (čtvrtý, nejvyšší stupeň). Je tedy určený jak pro absolventy našeho pokračovacího kurzu pro dospělé I., tak pro středně pokročilé páry, které k nám nechodily do předchozích úrovní, aby se naučily repertoár figur, kteří naši klienti umějí a na který ve speciálkách navazujeme.

Náplň kurzu:

V tomto kurzu Vás čeká nový standardní tanec slowfox, jehož principům a základním figurám se budeme během kurzu důkladně věnovat. Těšit se můžete také na výuku valčíku vlevo. Během všech deseti lekcí se budeme věnovat zdokonalení Vaší taneční techniky, zopakujeme a procvičíme celý repertoár figur, které již znáte z předchozích úrovní kurzů a do každého tance přidáme jednu až dvě nové figury.

Místo konání kurzů:

Nově zrekonstruovaný sál Alfa na Americké třídě v centru Plzně. Taneční sál je prostorný, klimatizovaný, s dobrým zázemím a možností občerstvení.

Délka a organizace kurzu:

Délka kurzu je 10 lekcí - tedy 10 x 90 minut plných tance, hudby a zábavy. Na tento pokračovací kurz II navazují speciálky. Oblečení vhodné do kurzů je polo-formální (tedy ani džíny, ani smoking, ale zlatý střed - například jako do malého divadla).

Cena kurzu a způsob přihlášení:

Cena klasického kurzu na 10 lekcí činí 1.550 Kč za osobu.
Doporučujeme Vám přihlásit se co nejdříve, kurzy jsou obsazené často více než měsíc před jejich začátkem! Přihlásit se lze pouze v páru, pokud tanečního partnera/partnerku nemáte, najdete jej či ji v naší taneční seznamce.

TIP pro Vás:

Nezapomeňte se včas přihlásit do speciálek, které jsou nyní nově spojené do 10 lekcí.

Zpět na výběr volných termínů a přihlášení


Taneční seznamkaTaneční seznamka Dárkový poukazDárkový poukaz Oblečení do kurzuOblečení do kurzu KontaktyKontakty