Veronika Hanušová

Ve kterých kurzech vyučuje:

Taneční kurzy pro děti


O Veronice:

Veronika je tanečnice a lektorka. V roce 1998 se stala členem taneční skupiny Takt Liberec, kde tančila v soutěžním teamu a postupně se vypracovala na lektora všech věkových skupin. Vzdělávala se na tanečních workshopech se zahraničními a předními českými lektory. V roce 2009 se stala členem profesionální taneční skupiny Dance2xs Prague. Je držitelem certifikátu Trenér 2007. Zúčastnila se řady workshopů s českými i zahraničními lektory. Získala 1. místo na Freedom Cup (sólo ženy), 1. místo na Mistrovství Česka (sólo ženy), 2. místo za choreografii na Mistrovství Česka v Modern Dance formace, 3. místo za choreografii na Světovém poháru v Polsku. Již přes deset let učí dětské i dospělé skupiny a má vynikající pedagogické výsledky.

Účinkovala v řadě show, reklam a televizních pořadech, například Stardance II a IV, Superstar, Hlas Československa, Kuře - pomozte dětem, promo Glee pro TV Prima, film Život je život, Zlatý Podraz, videoklip Beat ve swingu - Vojtěch Dyk, Just dance - Mydy Rabycad.

Aktuálně ji můžete vidět v Hudebním divadle Karlín v muzikálových představení Dracula, Sestra v Akci, Legenda jménem Holmes, Addams Family. V divadle Hybernie - muzikál Mefisto, Divadlo na Fidlovačce - Šakalí léta a v Ostravě divadlo Jiřího Myrona muzikál Cats.

Taneční škola Vavruška na Facebooku

Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, můžete nám také napsat přes Messenger.

Telefon:

732 88 88 99 (mobil a WhatsApp)
226 25 82 62 (kancelář)
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 18.00 hodin.

Poštovní adresa a pokladna:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Otevírací doba pokladny:
Pokladna je dočasně uzavřena, kancelář funguje standardně dále. V případě potřeby si můžete předem sjednat osobní schůzku.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?