Přihláška do kurzu pro mládež

.

Přihláška do kurzu M10 - Základní kurz, neděle 16.00 - 17.40, Slovanský dům

Zkontrolujte prosím, že je zobrazen Vámi zvolený kurz a správné oslovení slečna / pán. Pokud se hlásíte v páru nebo ve skupině, prosíme Vás o vyplnění přihlášky se jménem a kontaktními údaji zvlášť za každého člena páru nebo skupiny. Jméno partnera / partnerky uveďte prosím do poznámky na konci přihlášky. Tato poznámka slouží ke spárování Vaší přihlášky s ostatními a kontrolu pro udělení případné slevy u základního kurzu, nikoliv k přihlášení dalších lidí do kurzu. Děkujeme a těšíme se na viděnou na tanečním parketě!

Omlouváme se, tento kurz je již obsazen a Vaši přihlášku není možné odeslat.

Jak se to mohlo stát? Bohužel nastala situace, kdy se do téměř zaplněného kurzu hlásilo z různých počítačů více klientů zároveň, někdo byl v odeslání přihlášky rychlejší než Vy a poslední volné místo Vám tak obsadil. Mrzí nás to, nicméně kapacitu kurzu nemůžeme překračovat s ohledem na místo k tanci všech jeho účastníků.

Jaké máme řešení? Buď si můžete vybrat jiný kurz, kde máme ještě volná místa, nebo počkat, jestli se nějaké místo ve Vámi preferovaném kurzu neuvolní. Stává se velmi často, že si někdo svou přihlášku do kurzu z různých důvodů stornuje, nicméně slíbit s jistotou Vám to nemůžeme.

Děkujeme za pochopení.