Přihláška na taneční víkend

.

Přihláška víkend Lady latino K11 - Mládež - přípravka, Neděle 17:00 - 18:30, Vlkova 23 - Žižkov

Zkontrolujte prosím, že je výše zobrazeno správně Vámi zvolené ubytování a vyplňte ve formuláři všechny údaje. U volby dvoulůžkového pokoje prosím uveďte do poznámky na konci přihlášky, zda máte vybranou spolubydllící, s níž byste chtěla sdílet pokoj, abychom Vás ubytovali společně. Pokud nemáte, nevadí, na spolubydlení se lze domluvit i později či na místě. Dále prosím v přihlášce uveďte, zda chcete objednat také obědy (polopenze formou bufetu je v základní ceně, obědy se podívají servírované a je nutné je objednat předem - obědové menu najdete zde.

Omlouváme se, tento kurz je již obsazen a Vaši přihlášku není možné odeslat.

Jak se to mohlo stát? Bohužel nastala situace, kdy se do téměř zaplněného kurzu hlásilo z různých počítačů více klientů zároveň, někdo byl v odeslání přihlášky rychlejší než Vy a poslední volné místo Vám tak obsadil. Mrzí nás to, nicméně kapacitu kurzu nemůžeme překračovat s ohledem na místo k tanci všech jeho účastníků.

Jaké máme řešení? Buď si můžete vybrat jiný kurz, kde máme ještě volná místa, nebo počkat, jestli se nějaké místo ve Vámi preferovaném kurzu neuvolní. Stává se velmi často, že si někdo svou přihlášku do kurzu z různých důvodů stornuje, nicméně slíbit s jistotou Vám to nemůžeme.

Děkujeme za pochopení.