Česky / English Praha / Plzeň

Pokračovací kurz I. pro vysokoškoláky

Obtížnost kurzu:

Navazujeme na to, co už umíme ze základního kurzu, ve stále stejném duchu a tempu. Kurz je určen jak pro absolventy našeho základního kurzu pro vysokoškoláky, tak pro všechny mírně pokročilé tanečníky.

Náplň kurzu:

V kurzu se opakuje a dále rozvíjí vše, co jsme se naučili v základním kurzu, a vyučuje se samozřejmě i celá řada nových krásných variací do všech známých tanců: waltz, tango, valčík, foxtrot, polka, samba, chacha, rumba, jive i mambo. Účastníci kurzu obvykle v průběhu "pokračovaček" začínají zjišťovat, jak dobrá technika tance usnadňuje kroky a dodává pohybu ladnost, takže se budeme zabývat nejen přidáváním nových kroků, ale i zdokonalováním tanečních principů charakteristických pro jednotlivé tance.

Kurz trvá dvacet vyučovacích hodin rozdělených do deseti lekcí (2 vyučovací hodiny + 10 minut přestávka). Oblečení do kurzů je neformální.

Doporučujeme Vám přihlásit se co nejdříve, kurzy jsou obsazené často více než měsíc před jejich začátkem! Přihlásit se lze pouze v páru, pokud tanečního partnera/partnerku nemáte, najdete jej či ji v naší taneční seznamce.

TIP pro Vás:

V průběhu celého roku pořádáme tzv. Tančírnu, která se koná pravidelně každou sobotu. Při tančírně si můžete zkoušet a trénovat kroky a figury, které učíme v kurzech, nebo se jen tak přijít pobavit s přáteli, dát si na baru skleničku něčeho dobrého k pití a zatančit si své oblíbené standardní či latinskoamerické tance.

Zpět na výběr volných termínů a přihlášení


Studijní materiályStudijní materiály Taneční seznamkaTaneční seznamka Oblečení do kurzuOblečení do kurzu Náhrada lekcíNáhrada lekcí