Česky / English Praha / Plzeň

Pokračovací taneční kurz pro mládež


Termín konání:

březen - květen 2019.

Místo konání kurzu:

Velký sál Paláce Charitas Karlovo náměstí 5, Praha 2

Obtížnost kurzu:

Kurz je určený pro absolventy našeho základního kurzu, přihlásit se mohou i další absolventi základních kurzů z jiných tanečních škol a ostatní mírně pokročilí tanečníci.

Náplň kurzu:

Těšit se můžete na všechny Vaše oblíbené standardní a latinskoamerické tance, do každého se naučíme nové, krásné, moderní a elegantní figury. V pokračovacím kurzu Vás čeká dalších 10 lekcí po 2 vyučovacích hodinách a na závěr ples ve Slovanském domě, na kterém budete vystupovat s vlastním předtančením (každý kurz natrénuje během "pokračovaček" svoje společné vystoupení).

Cena kurzu:

1.980,- Kč za osobu / 10 lekcí.

V čem se ještě liší "pokračovačky" od "základek":

V "pokračovačkách" se tančí v ustálených párech, proto je potřeba přihlásit se rovnou v páru a vybrat si takového partnera či partnerku, se kterým si kurz užijete. Pokud partnera nemůžete sehnat, zkuste k jeho hledání využít naši taneční seznamku. Pokračovací kurzy jsou pojaty méně formálně než základní, proto je méně formální i oblečení.

Zpět na výběr volných termínů a přihlášení


Taneční seznamkaTaneční seznamka Oblečení do kurzuOblečení do kurzu Foto & VideoFoto & Video Kontakty a pokladnaKontakty a pokladna