Česky / English Praha / Plzeň

Pokračovací kurz pro dospělé II.

Obtížnost kurzu:

Kurz navazuje na pokračovací kurz I. a tvoří třetí stupeň před speciálkami (čtvrtý, nejvyšší stupeň). Je tedy určený jak pro absolventy našeho pokračovacího kurzu pro dospělé I., tak pro středně pokročilé páry, které k nám nechodily do předchozích úrovní, aby se naučily repertoár figur, kteří naši klienti umějí a na který ve speciálkách navazujeme.

Náplň kurzu:

V tomto kurzu Vás čeká nový standardní tanec slowfox, jehož principům a základním figurám se budeme během kurzu důkladně věnovat. Těšit se můžete také na výuku valčíku vlevo. Během všech deseti lekcí se budeme věnovat zdokonalení Vaší taneční techniky, zopakujeme a procvičíme celý repertoár figur, které již znáte z předchozích úrovní kurzů a do každého tance přidáme jednu až dvě nové figury.

Délka a organizace kurzu:

Klasický kurz trvá 20 vyučovacích hodin rozdělených do 10 lekcí (2 vyučovací hodiny + 10 minut přestávka).

Podrobný rozpis jednotlivých termínů lekcí najdete v úvodním dopise, který Vám zašleme po přihlášení.
Oblečení vhodné do kurzů je polo-formální (tedy ani džíny, ani smoking, ale zlatý střed - například jako do malého divadla).

TIP pro Vás:

Nezapomeňte se včas přihlásit do speciálek, je o ně velký zájem a bývají brzy obsazeny. V každém turnusu (podzim - zima - jaro) pro Vás speciálky pořádáme obvykle ve třech či čtyřech termínech.

Zpět na výběr volných termínů a přihlášení


Studijní materiályStudijní materiály Taneční seznamkaTaneční seznamka Oblečení do kurzuOblečení do kurzu Náhrada lekcíNáhrada lekcí