Česky / English Praha / Plzeň

Pokračovací kurz I.

Obtížnost kurzu:

Kurz navazuje na to, co už umíme ze základního kurzu, ve stále stejném duchu a tempu. Je tedy určený jak pro absolventy našeho základního kurzu pro dospělé, tak pro všechny mírně pokročilé tanečníky.

Náplň kurzu:

V kurzu se opakuje a dále rozvíjí vše, co jsme se naučili v základním kurzu, a vyučuje se samozřejmě i celá řada nových krásných variací do všech známých tanců: waltz, tango, valčík, foxtrot, polka, samba, chacha, rumba i jive. Účastníci kurzu obvykle v průběhu "pokračovaček" začínají zjišťovat, jak dobrá technika tance usnadňuje kroky a dodává pohybu ladnost, takže se budeme zabývat nejen přidáváním nových kroků, ale i zdokonalováním tanečních principů charakteristických pro jednotlivé tance.

Délka a organizace kurzu:

Klasický kurz trvá 20 vyučovacích hodin rozdělených do 10 lekcí (2 vyučovací hodiny + 10 minut přestávka).

Podrobný rozpis jednotlivých termínů lekcí najdete v úvodním dopise, který Vám zašleme po přihlášení.
Oblečení vhodné do kurzů je polo-formální (tedy ani džíny, ani smoking, ale zlatý střed - například jako do malého divadla).

TIP pro Vás:

V průběhu celého roku pořádáme tzv. Tančírnu, která se koná pravidelně každou sobotu. Při tančírně si můžete zkoušet a trénovat kroky a figury, které učíme v kurzech, nebo se jen tak přijít pobavit s přáteli, dát si na baru skleničku něčeho dobrého k pití a zatančit si své oblíbené standardní či latinskoamerické tance.

Zpět na výběr volných termínů a přihlášení


Studijní materiályStudijní materiály Taneční seznamkaTaneční seznamka Oblečení do kurzuOblečení do kurzu Náhrada lekcíNáhrada lekcí