Dárkové poukazy

Darujte nevšední taneční zážitek

.

Darujte nevšední taneční zážitek

Kterýkoliv taneční kurz z naší nabídky můžete darovat formou dárkového certifikátu svým blízkým. Na počkání a zdarma Vám jej vystavíme u nás v pokladně. Darováním párového kurzu navíc uděláte radost partnerovi i sobě :-).

Jak postupovat při objednávce tanečního kurzu, který chcete věnovat jako DÁREK:

Nejprve si prosím vyberte kurz, který chcete darovat, z naší aktuální nabídky. Pokud chcete místo konkrétního kurzu darovat poukaz na kurz dle výběru obdarovaného (případně na určitou finanční hodnotu použitelnou k úhradě libovolného kurzu), je to také možné, pak pokračujte dle instrukcí v odstavci 3. Platnost poukazu je 1 rok od data vystavení a lze jej samozřejmě použít i na další turnusy.

Vybraný kurz přihlaste vyplněním elektronické přihlášky. Pokud se jedná o párový kurz, v první části uveďte své údaje a v druhé části přihlášky (pro obdarovaného partnera/partnerku) uveďte jeho/její jméno a příjmení, ale znovu SVÉ kontaktní údaje (stejné jako ve Vaší první části přihlášky). Abychom potvrzovacím e-mailem, který se odesílá automaticky po vyplnění přihlášky, neprozradili Váš dárek, je opravdu důležité, abyste nikde neuvedli e-mail obdarované/ho. Pokud přihlášku vyplňuje třetí osoba, která se kurzu nebude účastnit (například pokud chcete darovat kurz svým kamarádům, rodičům, dětem apod.), vyplňte v přihlášce jména budoucích účastníků kurzu (obdarovaných), ale SVOJE (dárcovy) kontaktní údaje - všechny informace tak budou chodit přímo Vám.

Poté prosím přijďte kdykoliv v otevírací době naší pokladny na Karlově náměstí, kde prosím v hotovosti uhraďte cenu kurzu, na počkání zde dostanete dárkový certifikát na jméno obdarovaného.

Dárkový poukaz nelze vystavit ke vstupenkové akci (ples, tančírna apod.) ani k individuální lekci či na jednorázový seminář. Dárkové poukazy vystavujeme pouze ke klasickým tanečním kurzům pro mládež, vysokoškoláky, dospělé a na kurzy Lady latino.

Taneční škola Vavruška na Facebooku

Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, můžete nám také napsat přes Messenger.

Telefon:

739 111 666 (mobil a WhatsApp)
226 258 262 (kancelář)
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 18.00 hodin.

Poštovní adresa a pokladna:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Otevírací doba pokladny:
Pondělí - pátek: 13.00 - 19.00

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?