Česky / English Praha / Plzeň

Letní soustředění tanečního klubu

Srdečně vás zveme na Letní klubové taneční soustředění, které se koná na přelomu července a srpna 2019 ve středočeských Sedlčanech.

Níže najdete veškeré informace, které postupně aktualizujeme.INFORMACE k letnímu soustředění Tanečního klubu Vavruška:

Termín konání soustředění:

Příjezd je naplánován na neděli 28. července 2019 dopoledne mezi 11.00 - 12.00. Po příjezdu vás čeká ubytování, oběd a odpolední tréninky. Končíme v pátek 2. srpna 2019 po obědě. Nebude zajištěn hromadný odvoz, každý se tedy dopraví do Sedlčan a zpět sám.

Místo konání:

Příjemný areál Středního odborného učiliště Sedlčany a místního internátu (mapa). Vzdálenost od Prahy činí pouhých 65 km - hodina cesty autem, větší část po rychlostní silnici R4 (auta se dají parkovat přímo v oploceném areálu po celou dobu pobytu), nebo hodinu dvacet přímým autobusovým spojením ze zastávky Na Knížecí (Anděl).

Vybavení a ubytování:

Tančit, stravovat se a relaxovat budeme tradičně přímo v místním areálu. Pro tanec jsou zde 2 sály - jeden zrcadlový a jedna velká tělocvična (svými rozměry odpovídající spíše sportovní hale). Ubytování je zajištěno na internátu ve čtyřlůžkových a pětilůžkových pokojích, sprchy a WC jsou společné na chodbě na patře. Plná penze (snídaně, oběd, večeře, druhá večeře - co se nesní na snídani plus ovoce :-)) je zajištěna v místní školní jídelně.

Pro koho je soustředění určeno:

Pro klubové taneční skupiny Děti pokročilé, Dívky, Mládež hobby, Junioři/Mládež a Dospělí/Senioři.

Jak se přihlásit a zaplatit soustředění:

Přihlásit se můžete e-mailem na adrese tereza.pruckova@vavruska.info. Platba za soustředění proběhne v hotovosti na místě po příjezdu.