Česky / English Praha / Plzeň

Letní soustředění tanečního klubu

Srdečně vás zveme na Letní klubové taneční soustředění, které se koná koncem srpna 2018 ve středočeských Sedlčanech.

Níže najdete veškeré informace.INFORMACE k letnímu soustředění Tanečního klubu Vavruška:

Termín konání soustředění:

Příjezd je naplánován na úterý 21. 8. 2018 navečer mezi 16:00 a 17:00. Po příjezdu vás čeká ubytování, večeře a první večerní praktis. Končíme v neděli 26.8.2018 hned po snídani. Nebude zajištěn hromadný odvoz, každý se tedy dopraví do Sedlčan a zpět sám.

Místo konání:

Příjemný areál Středního odborného učiliště Sedlčany a místního internátu (mapa). Vzdálenost od Prahy činí pouhých 65 km - hodina cesty autem, větší část po rychlostní silnici R4 (auta se dají parkovat přímo v oploceném areálu po celou dobu pobytu), nebo hodinu dvacet přímým autobusovým spojením ze zastávky Na Knížecí (Anděl).

Vybavení a ubytování:

Tančit, stravovat se a relaxovat budeme tradičně přímo v místním areálu. Pro tanec jsou zde 2 sály - jeden zrcadlový a jedna velká tělocvična (svými rozměry odpovídající spíše sportovní hale). Ubytování je zajištěno na internátu ve čtyřlůžkových a pětilůžkových pokojích, sprchy a WC jsou společné na chodbě na patře. Plná penze (snídaně, oběd, večeře, druhá večeře - co se nesní na snídani plus ovoce :-)) je zajištěna v místní školní jídelně.

Pro koho je soustředění určeno:

Pro klubové taneční skupiny Děti pokročilé, Dívky, Mládež hobby, Junioři/Mládež a Dospělí/Senioři.

Lektorky a lektoři:

Letos poprvé máme pro hlavní skupinu soutěžních párů (Junioři/Mládež, Dospělí/Senioři) pozvané externí lektory. První dva výukové dny (22. - 23. 8.) povede latinské semináře Štěpán Dostál, druhé dva výukové dny (24. - 25. 8.) povedou standardní semináře Michal a Klára Drhovi. Na výuku seminářů ostatních skupin a zároveň na indiv. lekce zde budou k dispozici kluboví lektoři, a sice Zuzana Neumitková, Lenka Návorková, Michal Necpál, (Tereza Prucková).

Zajištěn bude samozřejmě i odborný léčebný dozor a dozor mladších dětí během dne.

Cena soustředění a obsah výuky:

Hlavní soutěžní skupina (Junioři/Mládež, Dospělí/Senioři): 4.200,- Kč/os.
Děti pokročilé, Dívky, Mládež hobby: 3.900,- Kč za os.

Cena zahrnuje 5x ubytování ve 4lůžkových a 5lůžkových pokojích, 5x snídaně, 4x oběd, 5x večeře, (začínáme večeří v úterý a končíme v neděli po snídani), kompletní výukový program, 24h dozor pro mladší děti.

Výukový program zahrnuje: 6-7h výuky denně - ranní pohybová průprava (stretching, posilování, kruhový trénink), společné semináře standardních a latinskoamerických tanců, večerní praktis, zábavný program.

Opět je zde možnost dokoupení individuálních lekcí. S manžely Drhovými 500,-Kč/pár, s ostatními lektory 400,-Kč/pár. Lekce si rezervujte s předstihem, aby se na všechny dostalo!

Jak se přihlásit a zaplatit soustředění:

Přihlásit se můžete e-mailem na adrese tereza.pruckova@vavruska.info. Platba za soustředění proběhne v hotovosti na místě po příjezdu.