Česky / English Praha / Plzeň

Letní soustředění tanečního klubu

Srdečně vás zveme na Letní klubové taneční soustředění, které se koná na přelomu července a srpna 2019 ve středočeských Sedlčanech.

Níže najdete veškeré informace, které postupně aktualizujeme.INFORMACE k letnímu soustředění Tanečního klubu Vavruška:

Termín konání soustředění:

Příjezd je naplánován na neděli 28. července 2019 dopoledne mezi 11.00 - 12.00. Po příjezdu vás čeká ubytování, oběd a odpolední tréninky. Končíme v pátek 2. srpna 2019 po obědě. Celkem vás tedy čeká 5 dní výuky. Hromadný odvoz není zajištěn, každý se musí dopravit do Sedlčan a zpět sám.

Místo konání:

Příjemný areál Středního odborného učiliště Sedlčany a místního internátu (mapa). Vzdálenost od Prahy činí pouhých 65 km - hodina cesty autem, větší část po rychlostní silnici R4 (auta se dají parkovat přímo v oploceném areálu po celou dobu pobytu). Můžete využít i přímou autobusovou linku ze Smíchovského nádraží, která jezdí téměř každou hodinu a trvá 1 h 28 min.

Vybavení a ubytování:

Tančit, stravovat se a relaxovat budeme tradičně přímo v místním areálu. Pro tanec jsou zde 2 sály - jeden zrcadlový a jedna velká tělocvična (svými rozměry odpovídající spíše sportovní hale). Ubytování je zajištěno na internátu ve čtyřlůžkových a pětilůžkových pokojích, sprchy a WC jsou společné na chodbě na patře. Pro dospělé a seniorské páry bude možnost zamluvení "dvoulůžka" na těchto pokojích za poplatek 500Kč/os. Plná penze (snídaně, oběd, večeře, druhá večeře - co se nesní na snídani plus ovoce) je zajištěna v místní školní jídelně.

Pro koho je soustředění určeno:

Pro klubové taneční skupiny Děti pokročilé, Dívčí skupina, Mládež hobby a Hlavní soutěžní skupina.

Lektorky a lektoři:

Stejně jako v loňském roce máme pro hlavní soutěžní skupinu pozvané externí lektory. První polovinu soustředění (dva a půl dne) povedou standardní semináře Michal a Klára Drhovi, druhou polovinu pak latinské semináře Štěpán Dostál. Na výuku seminářů ostatních skupin zde budou k dispozici kluboví lektoři. Se všemi trenéry bude možnost individuálních lekcí. Zajištěn bude samozřejmě i odborný léčebný dozor a dozor mladších dětí během dne.

Zajištěn bude samozřejmě i odborný léčebný dozor a dozor mladších dětí během dne.

Cena soustředění a obsah výuky:

Hlavní soutěžní skupina: 4.200,- Kč za osobu
Děti pokročilé, Dívky, Mládež hobby: 3.900,- Kč za os.
Příplatek za dvoulůžkový pokoj: 500,- Kč/os.
Cena zahrnuje 5x ubytování ve 4lůžkových a 5lůžkových pokojích, 5x snídaně, 4x oběd, 5x večeře, (začínáme obědem v neděli a končíme obědem v pátek), kompletní výukový program, 24h dozor od našich asistentů pro mladší děti.

Výukový program zahrnuje: 6 - 7h výuky denně - ranní pohybová průprava (stretching, posilování, kruhový trénink), společné semináře standardních a latinskoamerických tanců, večerní praktis, zábavný program.

Individuální lekce si rezervujte s předstihem, abychom lekce rozdělili spravedlivě a dostalo se na všechny!

Ceny jednotlivých lekcí jsou následující: manželé Drhovi - 600,-Kč/ pár/ 45 min, ostatní lektoři - 500,-Kč/ pár/ 45min.

Jak se přihlásit a zaplatit soustředění:

Přihlásit se můžete e-mailem na adrese tereza.pruckova@vavruska.info. Platba za soustředění proběhne v hotovosti na místě po příjezdu.