Česky / English Praha / Plzeň

Taneční klub Vavruška

Nabízíme Vám propracovaný tréninkový program pro dětské, juniorské, mládežnické, dospělé a seniorské páry – pro radost i budoucí soutěžní úspěch. Tanečníci se naučí základním technickým principům standardních a latinskoamerických tanců. Postupně s rostoucí taneční úrovní i zápalem pro tanec se účastní tanečních soutěží jednotlivých párů i formací, vystupují na plesech, přehlídkách a festivalech.

U dětí a juniorů klademe důraz na přirozenost v tancování a snažíme se vychovávat šikovné a talentované tanečnice a tanečníky.

Dětem do věku 6 let doporučujeme taneční přípravku pro děti pro děti od 3 do 6 let.

Taneční klub je samostatný právní a ekonomický subjekt (spolek) sdružující lidi se zájmem v oblasti tanečního sportu na rekreační a výkonnostní úrovni. Klub je řádným členem Českého svazu tanečního sportu.Připravujeme rozvrh tréninků na sezónu 19/20


V tabulce níže najdete rozvrh tréninků v právě končícím školním roce 2018/2019. Na příští školní rok plánujeme rozšíření o nové skupiny dětí, mládeže i dospělých (seniorů). Na rozvrhu tréninků právě intenzivně pracujeme a zveřejníme jej koncem června či začátkem července.

Podívejte se na video ze závěrečné letní akademie 2017,
kde uvidíte tančit všechny skupiny od dětské přípravky (3 roky) po dospělé páry.

Rozvrh tréninků na 2. pololetí: únor - červen 2019

Kód Skupina Den a čas vedených tréninků Trenéři skupiny Místo konání Přihláška
K11 Mladší děti
Pondělí 14.45 - 16.00 Lenka Návorková
Charitas
téměř obsazeno
K12 Starší děti
Pondělí 16.00 - 17.15 a Středa 15.00 -16.15 Návorková + Necpál J.
Charitas
téměř obsazeno
K14 Dívčí skupina
Středa 16.30 - 18.00 Petra Stehnová
Resslova 5
téměř obsazeno
K15 Mládež hobby
Čtvrtek 18.00 - 19.30 Necpál J. + Zajícová
Resslova 8
téměř obsazeno
K16 Hlavní soutěžní skupina
Úterý 18.30 - 20:30 a Středa 18:00 - 20.00 Všichni
Anenská 5
téměř obsazeno

Přihlášku do kurzu vyplňte kliknutím na odkaz v posledním sloupci. Popis skupin zobrazíte kliknutím na odkaz ve sloupci “Skupina”.

Výuka začíná na začátku února a končí koncem června 2019. Výuka se nekoná o prázdninách, státních svátcích a v době mimořádných potřeb TK Vavruška.

Tréninky jednotlivých skupin se konají ve Velkém a Zrcadlovém sále Paláce Charitas na Karlově náměstí a dále v tělocvičnách obchodních akademií v Resslově ulici číslo 5 a číslo 8 v Praze 2 a v prostorách Unitarie v Anenské ulici 5, Praha 1. Předností těchto prostor je výborná dopravní dostupnost MHD. Nachází se kousek od vchodu do metra, stejně jako od zastávky tramvaje, což je důležité s ohledem na bezpečnost především pro samostatně dojíždějící děti.

Kromě vedených tréninků standardních tanců a latinskoamerických tanců mají všechny soutěžní páry PRAKTIS a VOLNÝ TRÉNINK dle svých rozvrhů.

Dobrovolná POHYBOVÁ PRŮPRAVA bude probíhat opět každý čtvrtek od 16:40 do 17:40 v Resslově ul. 5 s Barborou Královou. Je určena všem tanečníkům.

Ceník tréninků za pololetí:

Mladší děti: 2.500,- Kč
Starší děti: 4.300,- Kč
Mladší dívky: 2.800,- Kč
Starší dívky: 2.800,- Kč
Mládež hobby: 3.150,- Kč
Hlavní soutěžní skupina: 4.300,- Kč

Kontakt:

Taneční klub Vavruška z.s., IČ: 149 30 35, sídlo: Karlovo náměstí 317/5, Praha 2, předseda klubu: Mgr. Jakub Vavruška
Šéf-trenérkou klubu je Mgr. Tereza Prucková, s níž prosím konzultujte všechny organizační věci týkající členství v klubu, rozvrhu, přihlašování, plateb členských příspěvků atd. Kontaktní e-mail je tereza.pruckova@vavruska.info

Taneční klub Vavruška z.s. je řádným členem Českého svazu tanečního sportu.Přijdejte s k nám na Facebooku!Taneční sályTaneční sály Oblečení do kurzuOblečení do kurzu Foto & VideoFoto & Video Kontakty a pokladnaKontakty a pokladna