Česky / English Praha / Plzeň

Semináře - sobotní open class

Nejkrásnější figury, nejpokročilejší technika a nejlepší trenéři pro zapálené tanečníky.

Semináře jsou určeny pro středně pokročilé tanečníky (účastníky našich kurzů i širokou veřejnost), kteří se chtějí naučít nejkrásnější figury a maximálně se soustředit také na techniku a celkové provedení jednotlivých tanců.

Semináře se konají vždy v sobotu odpoledne a fungují jako open class, rezervujete si tedy vždy jen jeden konkrétní termín a s ním konkrétní téma podle svých časových možností a toho, co Vás zajímá.Staňte se hvězdami tanečních parketů...

Rozvrh seminářů na říjen 2017 - leden 2018:

Pro Váš komfort jsme mírně snížili kapacitu seminářů zaměřených na standardní tance.

Datum Čas Kód Téma Popis tématu Sál Lektoři Rezervace
25.11.2017 15.00 - 17.30 S04 Slowfox II. Pro mírně pokročilé páry, zdokonalujeme techniku na typicky slowfoxových figurách. Palác Charitas Rybníček - Neumitková zcela obsazeno
02.12.2017 15:00 - 17:30 S05 Jive a Rumba Zdokonalení techniky nejrychlejšího i nejpomalejšího latinskoamerického tance ve známých i nových figurách. Palác Charitas Kopecký - Stehnová zcela obsazeno
20.01.2018 15:00 - 17:30 S06 Valčík Z valčíku už se vám nikdy nezatočí hlava. Zdokonalíme otáčky vpravo i vlevo a přidáme prvky figurálního valčíku. Palác Charitas Necpál - Prucková zcela obsazeno

Přihlaste se kliknutím na odkaz ve sloupci "Rezervace" v řádce vybraného kurzu.


Lektoři seminářů:

Semináře vedou špičkoví lektoři, kteří jsou skvělými tanečníky (finalisté a medailisté Mistrovství České republiky) a zároveň i vynikajícími pedagogy:
Tereza Prucková (Bufková), finalistka Mistrovství ČR v kombinaci standardních a latinskoamerických tancích, StarDance I., V., VII.
Zuzana Neumitková, II. vicemistryně ČR v kombinaci standardních a latinskoamerických tanců.
Michal Necpál, finalista Mistrovství ČR v kombinaci standardních a latinskoamerických tanců, StarDance III., VII., VIII.
František Kopecký, finalista Mistrovství ČR v show - dance, stále aktivní soutěžní tanečník latinskoamerických tanců, držitel třídy M.
Petra Stehnová, finalistka Mistrovství ČR v show - dance, stále aktivní soutěžní tanečnice latinskoamerických tanců, držitelka třídy M.

Úroveň obtížnosti:

Semináře jsou určeny pro středně a více pokročilé tanečníky (v hierarchii našich kurzů absolventy pokračovacího kurzu I. nebo účastníky pokračovacího kurzu II. a speciálek). K účasti na semináři není nutné absolvovat jakýkoliv z našich kurzů a znát přesně ty figury, které vyučujeme v kurzech, předpokládá se ale základní znalost tance a jeho typických základních figur.

Termíny, místo konání a cena:

Semináře se konají vždy v sobotu odpoledne (viz rozpis termínů a témat dále v tabulce), obsahují 3 vyučovací lekce (3 x 45 minut + 2x přestávka á 10 minut) a cena činí 600,- Kč za pár. Tančíme ve Velkém sále Paláce Charitas, Karlovo náměstí 5, Praha 2.

Způsob přihlášení a placení:

Sobotní semináře je možné zaplatit on-line Vaší platební kartou bezprostředně po vyplnění přihlášky - stejně, jako když si objednáváte například vstupenky do divadla či na koncert. Po odeslání přihlášky budete přesměrováni na 3D zabezpečenou platební bránu, kde vyplníte údaje ze své platební karty, a po jejich ověření se platba přiřadí k Vaší přihlášce. Tím bude vše vyřízeno během chvilky z pohodlí Vašeho počítače - přihláška i platba najednou. Platnost neuhrazené přihlášky na seminář je 20 minut, pokud za tuto dobu nebude zaplacena, automaticky se stornuje.

Pokud Vám z jakéhokoliv důvodu platba kartou přes internet nevyhovuje, je možné vyřídit hotovostní platbu osobně v naší pokladně na Karlově náměstí 5. V takovém případě přihlášku zatím nevyplňujte, na seminář Vás současně s platbou přihlásí naše pokladní.Taneční sályTaneční sály Taneční seznamkaTaneční seznamka Dárkový poukazDárkový poukaz Kontakty a pokladnaKontakty a pokladna