Česky / English Praha / Plzeň

Lady latino pro začátečnice

Komu je kurz určený:

Kurz je vhodný pro všechny slečny a dámy, které se chtějí naučit tančit na moderní latinskoamerickou hudbu, a buď s latinskoamerickými tanci nemají žádnou předchozí zkušenost, nebo jen malou či pozapomenutou a chtějí se všechno učit zlehka od základních kroků.

Kurz nepřináší jen znalost nových tanců a figur, ale je zaměřený i na zlepšení postavení a držení Vašeho těla, jeho celkové zpevnění a rozvoj typicky ženských tanečních pohybů.

Které tance se naučíte:

V základním kurzu se věnujeme čtyřem latinskoamerickým tancům: samba, chacha, rumba a jive. Občas na přání účastnic kurzu zkoušíme i salsu, mambo či jiné latinskoamerické tance.

Jak kurz probíhá:

Hodina začíná rozhýbáváním těla a zpevňováním svalů důležitých pro správný postoj těla. Poté se učíme postupně kroky a figury do základních latinskoamerických tanců, které následně spojujeme do originálních choreografií. Důraz je kladený na smyslnost pohybu, vlastní taneční projev a soulad s hudbou. Celá hodina je vedena v pohodové a uvolněné atmosféře.

Délka kurzu:

Kurz obsahuje 15 lekcí po 80 minutách, některé vybrané kurzy obsahují 15 lekcí po 60 minutách - viz rozvrh.

Místo kurzu:

Zrcadlový sál nebo Velký sál v Paláci Charitas na Karlově náměstí, přímo na metru B vybavený sprachmi a šatnou s uzamykatelnými skříňkami.

Zpět na výběr volných termínů a přihlášení


Taneční sályTaneční sály Oblečení do kurzuOblečení do kurzu Foto & VideoFoto & Video Kontakty a pokladnaKontakty a pokladna