Česky / English Praha / Plzeň

Lady latino pro více pokročilé

Komu je kurz určený:

Kurz je vhodný pro všechny více než středně pokročilé tanečnice: tedy ty, které buď absolvovaly první tři levely kurzu Lady latino (od začátečnic po středně pokročilé), nebo navšťěvují v našich párových kurzech pro VŠ či dospělé speciálky anebo absolvovaly podobné kurzy v jiném studiu a krokově i technicky ovládají základní reperotár latinskoamerických figur (okolo deseti figur do každého tance).

Ve kterých tancích se zdokonalíte:

V kurzu Lady latino pro více pokročilé se věnujeme šesti latinskoamerickým tancům: sambě, čače, rumbě, pasu doble, jivu a mambu či salse.

Jak kurz probíhá:

Na úvod každé hodiny taneční rozcvička a zdokonalování taneční techniky - to všechno už znáte z předchozích kurzů. A poté nové a stále hezčí taneční variace, které přidáváme do všech známých tanců. Choreografie jsou již technicky náročnější a probírají se do větších detailů - práce paží, celkový postoj a držení těla, nášlapy a práce nohou, prostě všechno, co je potřeba ovládat, abyste při tanci vypadaly opravdu skvěle.

Délka kurzu:

Kurz obsahuje 15 lekcí po 80 minutách.

Místo kurzu:

Zrcadlový sál v Paláci Charitas na Karlově náměstí, přímo na metru B vybavený sprachmi a šatnou s uzamykatelnými skříňkami.

Zpět na výběr volných termínů a přihlášení
Taneční sályTaneční sály Oblečení do kurzuOblečení do kurzu Foto & VideoFoto & Video Kontakty a pokladnaKontakty a pokladna