Česky / English Praha / Plzeň

Program kurzů Lady latino

Komu je kurz určený:

Kurz je vhodný pro všechny slečny a dámy, které se chtějí naučit tančit na moderní latinskoamerickou hudbu. Lady latino nepřináší jen znalost nových tanců a figur, ale je zaměřený i na zlepšení postavení a držení Vašeho těla, jeho celkové zpevnění a rozvoj typicky ženských tanečních pohybů.

Termín konání:

Kurzy se konají dvakrát ročně: od září do ledna a od února do května. Aktuální přehled dnů a časů najdete v tabulce s přehledem kurzů a přihláškami.

Úrovně kurzů:

Lady pořádáme ve čtyřech na sebe navazujících úrovních.
Výuka navazuje vždy na předchozí úroveň, tedy k figurám, které se naučíme v základním kurzu, přidáváme v pokračovacím kurzu nové, obsah předchozí úrovně se ve vyšší úrovni opakuje a zdokonaluje.

Kterým tancům se v kurzech věnujeme:

Základ kurzu tvoří čtyři latinskoamerické tance: samba, chacha, rumba a jive. Kromě nich se věnujeme i mambu, salse a občas pro zpestření i dalším méně známým tancům latinské ameriky.

Jak kurz probíhá:

Hodina začíná rozhýbáváním těla a zpevňováním svalů důležitých pro správný postoj těla. Poté se učíme postupně kroky a figury, které následně spojujeme do originálních choreografií. Důraz je kladený na smyslnost pohybu, vlastní taneční projev a soulad s hudbou. Celá hodina je vedena v pohodové a uvolněné atmosféře.

Délka kurzu:

Kurz obsahuje 15 lekcí buď po 80 minutách nebo po 60 minutách - viz aktuální rozvrh.

Místo kurzu:

Zrcadlový sál nebo Velký sál v Paláci Charitas na Karlově náměstí, přímo na metru B. Sál je vybavený sprachmi a šatnou s uzamykatelnými skříňkami.

Zpět na výběr volných termínů a přihlášení


Taneční sályTaneční sály Oblečení do kurzuOblečení do kurzu Foto & VideoFoto & Video Kontakty a pokladnaKontakty a pokladna