Česky / English Praha / Plzeň

Lady latino pro mírně pokročilé

Komu je kurz určený:

Kurz je vhodný pro všechny mírně pokročilé tanečnice, tedy ty, které buď absolvovaly náš kurz pro začátečnice, nebo ovládají základní kroky a figury (např. v rumbě alemanu, new-york, cucarachu, rumbovou chůzi, posuvné dveře apod.). Na rozdíl od kurzu pro začátečnice jsou choreografie v jednotlivých tancích technicky i krokově o něco náročnější, navazují na to, co už známe z předchozího kurzu. Více se během lekcí také věnujeme správné technice a zapojujeme více svalových skupin.

Ve kterých tancích se zdokonalíte:

V kurzu pro mírně pokročilé se stejně jako v kurzu pro začátečnice věnujeme především čtyřem latinskoamerickým tancům: samba, chacha, rumba a jive, často zkoušíme i salsu, mambo a další latinskoamerické tance.

Jak kurz probíhá:

Hodina začíná rohýbáváním těla, zpevňováním svalů důležitých pro správný taneční postoj a nácvikem správné taneční techniky. Poté následuje výuka nových figur a variací, které spojujeme do krásných choreografií s prvky, které již znáte z předchozího kurzu pro začátečnice. Důraz je kladen na smyslnost pohybu, vlastní taneční cítění a projev, ladies styling a soulad s hudbou. Celá hodina je vedena v pohodové a uvolněné atmosféře.

Kurz obsahuje 15 lekcí po 80 minutách, některé vybrané kurzy obsahují 15 lekcí po 60 minutách - viz rozvrh.

Místo kurzu:

Zrcadlový sál nebo Velký sál v Paláci Charitas na Karlově náměstí, přímo na metru B vybavený sprachmi a šatnou s uzamykatelnými skříňkami.

Zpět na výběr volných termínů a přihlášení


Taneční sályTaneční sály Oblečení do kurzuOblečení do kurzu Foto & VideoFoto & Video Kontakty a pokladnaKontakty a pokladna