Česky / English Praha / Plzeň

Letní LADIES OPEN CLASS

Letošní letní ladies open úterky skončily, další lekce v režimu open class plánujeme opět na příští léto od května do září 2019.


Každé úterý od 29. května dále:

  • 17.30 - 18.30 mírně pokročilé
  • 18.45 - 19.45 středně a více pokročilé

Každý čtvrtek od 31. května dále:

  • 17.30 - 18.30 středně a více pokročilé
  • 18.45 - 19.45 mírně pokročilé
  • Pořadí skupin je ve čtvrtek opačné než v úterý.

Kde: klimatizovaný Velký sál paláce Charitas na Karlově náměstí 5, přímo na metru B.

Dvě úrovně obtížnosti: skupina pro mírně pokročilé odpovídá absolventkám našeho kurzu pro začátečnice (1) a pro mírně pokročilé (2), skupina pro středně a více pokročilé odpovídá absolventkám našeho kurzu 3 a 4. Na lekcích jsou vítány i ženy a dámy, které do našich kurzů nechodí.

Jaké to bude: skvělé! Zatančíte si sambu, čaču, rumbu, mambo či jive, zopakujete figury, které už umíte z lekcí, a naučíte se i něco nového. Hodiny jsou v režimu open-class a lekce na sebe nenavazují. Přijít můžete bez ohlášení a platit buď hotově na místě, nebo si můžete koupit v naší pokladně permanentku na deset lekcí a přijít s ní kdykoliv máte čas a chuť během patnácti letních ladies open úterků.

Cena: s permanentkou na deset vstupů za 120,- Kč za hodinu (60 minut),
při platbě jednotlivých lekcí na místě 180,- Kč za hodinu vč. 21% DPH.

Je potřeba se někde předem přihlásit? Není, můžete přijít bez ohlášení. Buď již máte koupenou permanentku, pak lze jít rovnou na lekci, nebo si před lekcí zakoupíte v pokladně jednorázovou vstupenku. Prodej permanentek již začal od 2. května 2018. Kapacita bude v případě velkého zájmu omezena.

Těší se na Vás naše lektorky Tereza Prucková (Bufková), Lenka Návorková, Eva Nečesalová, Zuzana Neumitková a v neposlední řadě také skvělý tanečník Michal Necpál. Lekci vede každý týden jeden z lektorů, jméno zveřejníme vždy týden dopředu.


Zpět na hlavní stránku Lady Latino


Taneční sályTaneční sály Oblečení do kurzuOblečení do kurzu Foto & VideoFoto & Video Kontakty a pokladnaKontakty a pokladna