Česky / English Praha / Plzeň

Individuální lekce a svatební tance

Taneční lekce přesně podle Vašich představ s lektorkou či lektorem, který se věnuje jen Vám!

Individuální lekce jsou určeny především pro páry, které nemohou navštěvovat klasický taneční kurz, preferují intenzivní individální přístup nebo potřebují rychle zvládnout konkrétní tanec: například novomanželské sólo na svatbě, zahájení firemního plesu apod.

Individuální lekce se obvykle účastní 1 pár, případně samotná žena či samotný muž (po domluvě), případně 2 páry současně (týmová individuální lekce).

Termíny výuky:

Lekce se domlouvají vždy na základě kombinace volných hodin v sále, Vašich časových možností a možností našich lektorek a lektorů. Lekce se mohou konat zcela libovolně jak v dopoledních, tak odpoledních i večerních hodinách, ve všední dny i o víkendu. Víkendům dáváme přednost, protože Vám můžeme nabídnout více volných termínů v sálech.

Místo výuky:

Individuální lekce se konají v Zrcadlovém sále či ve Velkém sále Paláce Charitas na Karlově náměstí 5, Praha 2.

Lektoři:

Individuální lekce vedou lektoři TŠ Vavruška, především: Petra Stehnová, Lenka Návorková, František Kopecký či Jan Synáček.

Cena výuky, způsob platby:

Základní cena za jednu 60-ti minutovou lekci činí 990,- Kč za osobu či pár.
Cena zahrnuje 21% DPH, pronájem ozvučeného sálu, knihovnu s výběrem taneční hudby a výuku 1 lektora či lektorky.

Při objednání a platbě 6 a více lekcí najednou činí cena za 1 lekci 890,- Kč.
Při objednání týmové lekce (2 páry najednou) se neplatí žádný příplatek. Pozornost lektora však bude rozdělena mezi více lidí.
Platba probíhá hotově buď před lekcí v naší pokladně, kde dostanete potvrzení o zaplacení lekce, kterým se prokážete lektorovi, nebo přímo lektorovi na konci lekce.

Způsob objednání:

E-mailem na adresu mail@vavruska.info prosím napište, kolik lekcí objednáváte, kolik lidí se lekce zúčastní (pár / muž / žena / více párů), v jakém termínu byste lekci mohli absolvovat, jakou lektorku či lektora preferujete a co od lekce očekáváte (za jakým účelem ji objednáváte - např. svatební tanec, zahájení plesu, zdokonalení valčíku apod.). Nezapomeňte prosím připojit své kontaktní údaje (jméno, e-mail, telefon). Co nejdříve se Vám ozveme a nabídneme Vám možné volné termíny lekcí.Taneční sályTaneční sály Taneční seznamkaTaneční seznamka Dárkový poukazDárkový poukaz Kontakty a pokladnaKontakty a pokladna