Česky / English Praha / Plzeň

Probuďte ve svých dětech talent

Taneční, pohybová a rytmická průprava pro děti od tří let podpoří jejich zdravý motorický i osobnostní vývoj.

Protože talent je potřeba rozvíjet od malička, pořádáme taneční přípravku pro děti od 3 let do 6 let. Vedou je pouze kvalifikované pedagožky s vysokoškolským vzděláním v oboru pedagogicka tance na HAMU.

Naším cílem je probudit v dětech vztah k pohybu a hudbě. Nenásilnou formou prostřednictvím tanečních her a cvičení a vštípíme zásady správného držení těla. Děti se přirozeným způsobem učí zapojovat do kolektivu, rozvíjet svou fantazii a ovládat svoje tělo. Starší děti pak v kurzu získají základy klasického, moderního a lidového tance.

Kurzy se konají v Zrcadlovém sále Paláce Charitas na Karlově náměstí. Jeho předností je výborná dopravní dostupnost MHD. Nachází se 50 metrů od vchodu do metra a přímo naprosti zastávce tramvaje.Fotogalerie ze závěrečných akademií dětských kurzů

Na konci každého školního roku pořádáme pro rodiče našich malých tanečnic a tanečníků závěrečnou akademii, na které se představí všechny věkové i výkonnostní skupiny od dětské přípravky 3-4 roky až po formace a soutěžní páry našeho tanečního klubu.