Česky / English Praha / Plzeň

Probuďte ve svých dětech talent

Taneční, pohybová a rytmická průprava pro děti od tří let podpoří jejich zdravý motorický i osobnostní vývoj.

Protože talent je potřeba rozvíjet od malička, pořádáme taneční přípravku pro děti od 3 let do 6 let. Vede je kvalifikovaná pedagožka s vysokoškolským vzděláním v oboru pedagogicka tance na HAMU.

Naším cílem je probudit v dětech vztah k pohybu a hudbě. Nenásilnou formou prostřednictvím tanečních her a cvičení a vštípíme zásady správného držení těla. Děti se přirozeným způsobem učí zapojovat do kolektivu, rozvíjet svou fantazii a ovládat svoje tělo.

Děti od šesti / sedmi let, které mají za sebou taneční přípravku, pak mohou pokračovat se společenským tancem v našem tanečním klubu, nebo se věnovat jiným tanečním technikám. Naše přípravka jim dá všeobecnou průpravu pro balet, modernu a mnoho dalších tanečních stylů ale i pro sport, například moderní gymnastiku.

Kurzy se konají v Zrcadlovém sále Paláce Charitas na Karlově náměstí. Jeho předností je výborná dopravní dostupnost MHD. Nachází se 50 metrů od vchodu do metra a přímo naproti zastávce tramvaje.Zápis na 2. pololetí školního roku 2017/2018 byl zahájen.

Všechny děti pokračují ve stejné skupině a termínu, jako v prvním pololetí. Případní noví zájemci, prosím konzultujte zařazení do skupiny se zápisovou kanceláří.

Prohlédněte si fotogalerii z lekcí dětských kurzů a také ze závěrečné akademie:
Fotky dětské kurzy.

Zápis na 2. pololetí: únor - červen 2018.

Kód Věk a pokročilost Děti narozené od - do Den a čas konání Lektorka kurzu Místo konání Přihláška
B11 3 - 4 roky, začátečníci
01. 09. 2012 - 31. 08. 2014 čtvrtek 15:00 - 15:45 MgA. Barbora Brandejsová
Zrcadlový sál
téměř obsazeno
B21 4 - 5 let, pokročilí
01. 09. 2011 - 31. 08. 2013 čtvrtek 15:50 - 16:45 MgA. Barbora Brandejsová
Zrcadlový sál
téměř obsazeno
B31 5 - 6 let, pokročilí
01. 09. 2010 - 31. 08. 2012 čtvrtek 16:50 - 17:45 MgA. Barbora Brandejsová
Zrcadlový sál
téměř obsazeno

Přihlaste se kliknutím na odkaz ve sloupečku "Přihláška" v řádce vybraného kurzu.

Podrobný popis náplně kurzu najdete kliknutím na odkaz ve sloupci "Věk a pokročilost". Informace o lektorce zobrazíte kliknutím na její jméno. Přihlášku načtete kliknutím na odkaz ve sloupečku "Přihláška" v řádce vybraného kurzu.

Rozdělení dětí do kurzů podle věku a úrovně pokročilosti

Dbáme na to, aby v jednotlivých skupinách byly děti stejně staré a pokročilé. Pouze tehdy totiž může být kurz pro Vaše dítě skutečně přínosem. Podívejte se proto prosím, do které skupiny své dítě správně přihlásit.
Tabulka se schématem dětských kurzů

Cena kurzu činí 2.900,- Kč za celé školní pololetí. Výuka ve druhém pololetí začíná od 8. února 2018, rozvrh kopíruje harmonogram školního roku - nevyučuje se v období oficiálních školních prázdnin, státních svátků a mimořádných potřeb TŠ Vavruška. V každém kurzu je garantován minimální počet 17 lekcí za pololetí.Taneční sályTaneční sály Oblečení do kurzuOblečení do kurzu Foto & VideoFoto & Video Kontakty a pokladnaKontakty a pokladna