Česky / English Praha / Plzeň

Přijďte si k nám zatančit!

Chcete si zatančit společenské tance, pobavit se s přáteli a užít si příjemný večer? Právě pro Vás je tu pravidelná tančírna v paláci Charitas na Karlově náměstí.

Hrajeme Vám nejlepší výběr současné taneční hudby ke standardním a latinskoamerickým tancům, a to po celý rok každou sobotu.Namícháme Vám kotejl z taneční hudby i osvěžujících nápojů.

Den a čas konání:

Tančírna se koná každou sobotu od 18.00 do 23.00 hodin (v hlavní sezóně otevíráme tančírnu u hodinu dříve, již od 18.00 hodin).
Přijít do tančírny i odejít z ní lze v tomto intervalu kdykoliv. Kromě speciální předsilvestrovské tančírny není potřeba si vstupenky ani místa rezervovat předem, kupují se až u vstupu do tančírny.

Termíny konání tančíren:

listopad: SOBOTA: 3. 11. | 10. 11. | 17. 11. | 24. 11.
prosinec: SOBOTA: 1. 12. | 8. 12. | 15. 12. | 22. 12. | 28. + 29. 12. Předsilvestrovské tančírny (prodej vstupenek od 1. 12.)


Osvěžení na baru

Vstupné (platné od 1. 10. 2017):

Účastníci kurzů: 100,- Kč za osobu - pro držitele průkazek 2018/19, 2017/18 a 2016/17.
Ostatní veřejnost: 150,- Kč za osobu.

Připojte se k Facebookové skupině návštěníků tančírny. Najdete tu aktuální informace a můžete komunikovat s našimi DJs - Markem Sedláčkem a Janem Synáčkem.

Oblečení:

Neformální ale společenské, čistá taneční obuv.

Program večera:

Nejlepší hudba k latinskoamerickým a standardním tancům a bar se širokým výběrem nápojů :-)

Pravidla "tanečního provozu" v tančírně:

Vstup do sálu je dovolen pouze v čisté taneční či společenské obuvi. Kabáty, zavazadla a venkovní obuv prosím odkládejte před vstupem do sálu v šatně. Úschova věcí v šatně je zahrnuta v ceně vstupného, šatna je od 1. 10. 2017 zdarma.

Nedílnou součástí tančírny je bar, který slouží k Vašemu občerstvení během akce. Stoly k sezení v tanečním sále jsou určeny jen pro jeho zákazníky - není dovoleno do tanečního sálu vnášet vlastní nápoje a jídlo.

Tančírna je sice neformální, ale přesto společenská akce, přizpůsobte prosím tomuto své oblečení a chování. Žádáme především pokročilé a soutěžní páry, aby tančírnu nepojímaly jako sportovní trénink v tělocvičně a chovaly se zde ohleduplně k začínajícím tanečníkům, kteří si přišli zatančit a pobavit se. Dobrý tanečník neomezuje ostatní páry na parketě a za případnou nechtěnou “srážku” s jiným párem se omluví, i kdyby nebyla jeho chybou...Srdečně Vás 28.a 29. 12. 2018 na Předsilvestrovské tančírny

Pozvánka Vánoční ples