Česky / English Praha / Plzeň

Přijďte si k nám zatančit!

Chcete si zatančit společenské tance, pobavit se s přáteli a užít si příjemný večer? Právě pro Vás je tu pravidelná tančírna v paláci Charitas na Karlově náměstí.

Hrajeme Vám nejlepší výběr současné taneční hudby ke standardním a latinskoamerickým tancům, a to po celý rok každou sobotu.Namícháme Vám kotejl z taneční hudby i osvěžujících nápojů.

Den a čas konání:

Tančírna se koná každou sobotu od 18.00 do 23.00 hodin (v hlavní sezóně otevíráme tančírnu u hodinu dříve, již od 18.00 hodin).
Přijít do tančírny i odejít z ní lze v tomto intervalu kdykoliv. Kromě speciální předsilvestrovské tančírny není potřeba si vstupenky ani místa rezervovat předem, kupují se až u vstupu do tančírny.

Termíny konání tančíren:

duben: SOBOTA: 6. 4. | 13. 4. | 20. 4. | 27. 4.
květen: SOBOTA: 4. 5. | 11. 5. | 18. 5. | 25. 5.


Osvěžení na baru

Vstupné (platné od 1. 10. 2017):

Účastníci kurzů: 100,- Kč za osobu - pro držitele průkazek 2018/19, 2017/18 a 2016/17.
Ostatní veřejnost: 150,- Kč za osobu.

Připojte se k Facebookové skupině návštěníků tančírny. Najdete tu aktuální informace a můžete komunikovat s našimi DJs - Markem Sedláčkem a Janem Synáčkem.

Oblečení:

Neformální ale společenské, čistá taneční obuv.

Program večera:

Nejlepší hudba k latinskoamerickým a standardním tancům a bar se širokým výběrem nápojů :-)

Pravidla "tanečního provozu" v tančírně:

Vstup do sálu je dovolen pouze v čisté taneční či společenské obuvi. Kabáty, zavazadla a venkovní obuv prosím odkládejte před vstupem do sálu v šatně. Úschova věcí v šatně je zahrnuta v ceně vstupného, šatna je od 1. 10. 2017 zdarma.

Nedílnou součástí tančírny je bar, který slouží k Vašemu občerstvení během akce. Stoly k sezení v tanečním sále jsou určeny jen pro jeho zákazníky - není dovoleno do tanečního sálu vnášet vlastní nápoje a jídlo.

Tančírna je sice neformální, ale přesto společenská akce, přizpůsobte prosím tomuto své oblečení a chování. Žádáme především pokročilé a soutěžní páry, aby tančírnu nepojímaly jako sportovní trénink v tělocvičně a chovaly se zde ohleduplně k začínajícím tanečníkům, kteří si přišli zatančit a pobavit se. Dobrý tanečník neomezuje ostatní páry na parketě a za případnou nechtěnou “srážku” s jiným párem se omluví, i kdyby nebyla jeho chybou...

TIP pro Vás:

Chcete-li být hvězdami tanečních parketů, tančit čím dál krásněji, umět víc figur a především zdokonalit svoji taneční techniku, pak právě pro Vás pořádáme vždy v sobotu před tančírnou open-class semináře se špičkovými lektory a skvělými tanečníky.