Česky / English Praha / Plzeň

Akce pro mládež

Pořádáme pro Vás vždycky něco navíc: součástí tanečních kurzů pro mládež je i mnoho doprovodných akcí, které organizujeme pro účastníky našich kurzů a jejich rodiče.

Snažíme se, aby naše prodloužené, plesy i speciální lekce byly pro Vás jedinečným zážitkem, a to jak tanečním, tak hudebním. Na akcích proto uvidíte vystoupení profesionálních českých tanečníků i skupinových formací a k tanci Vám budou hrát nejlepší taneční orchestry.Přehled akcí, které pro Vás pořádáme, a aktuálních termínů:

Podzimní prodloužené lekce Podzimní prodloužené lekce
Čekají vás tři hodiny tance nejen s partnery, s nimiž tančíte v tanečních kurzech, ale také sóla s rodiči, prarodiči, se sourozenci, kamarády a dalšími vašimi známými. Těšit se můžete na předtančení, soutěže o lákavé ceny, a především dobrou zábavu s hudební skupinou Lucky band.

Termín akce: dle rozvrhu kurzů

Speciální lekce stolování spojená s rautem Speciální lekce stolování spojená s rautem
Nejprve si vysvětlíme všechny zásady správného stolování, k jakým pokrmům správně použít které příbory, jaké skleničky se podávají k jakým nápojům, jak degustovat víno, jíst ryby či mořské plody, a pak si toto všechno vyzkoušíme během rautu. Uvidíte i ukázky míchání koktejlů či ohňovou show spojenou s flambováním palačinek.

Termín akce: dle rozvrhu kurzů, Palác Charitas

Vánoční ples Vánoční ples
Největší událost první poloviny tanečních kurzů, první skutečný vstup do dospělé večerní společnosti. Vánoční ples má vždycky nezapomenutelnou romantickou atmosféru, kterou mu dodává nejen atraktivní program v podobě řady předtančení, soutěží, ale především vánoční taneční pohádka a série vánočních tanečních hitů.

Termín akce: středa 13., čtvrtek 14. a pátek 15. prosince 2017, Lucerna

Maškarní bál Maškarní bál
Maškarní miniples je nejzábavnější akcí sezóny. Tančit například v potápěčských ploutvích a dýchat přitom se šnorchlem v ústech je neopakovatelný zážitek. Masky nosí pouze tanečníci z kurzů, rodiče na tuto akci chodí oblečeni společensky.

Termín akce: druhá polovina ledna 2018

Slavnostní závěrečný květinový ples Slavnostní závěrečný květinový ples
Slavnostní zakončení základních tanečních kurzů - vyvrcholení celé sezóny. Slavnostní nástup absolventů, předávání dárků partnerům, mnoho soutěží, tanečních her a tradičních i netradičních tanců Vás čeká na parketě dekorovaném bohatou jarní květinovou výzdobou.

Termín akce: neděle 4. března Žofín, sobota 10. března, neděle 11. března a neděle 18. března 2018 Lucerna

Závěrečný ples pokračovacích kurzů Závěrečný ples pokračovacích kurzů
Závěrečný ples pro absolventy jarních pokračovacích kurzů. Každý kurz na tomto plese tančí své vlastní skupinové předtančení - choreografii, kterou během kurzu natrénujeme. Kromě toho se v rácmi plesu koná skutečná taneční soutěž o krále parketu.

Termín akce:konec května 2018

Po červeném koberci do tanečních Po červeném koberci do tanečních
Seznamovací večer pro budoucí účastníky tanečních kurzů a jejich rodiče. Koná se vždy v květnu pro již přihlášené účastníky tanečních kurzů v následující sezóně. Součástí programu jsou informace k průběhu tanečních, módní přehlídka, taneční ukázky a show, slosování přihlášek o ceny.

Termín akce: konec května / začátek června

Zpět na informace o kurzech pro mládež a přihlášky